Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) erdoke


erdoke
titán

Ott alacsonyabb a késleltetése más, általában jóval olcsóbb CL4-es DDR2-800-as modulokhoz képest, ahol az a legkevesebbet számít teljesítményben. Egy Ft-tal többet nem adnék érte, mint egy CL4-en és 800-on futó Kingmaxért vagy A-DATA-ért.

A legjobb aláírás a héten

(#2) Vigneau válasza erdoke (#1) üzenetére


Vigneau
félisten

Ami engem illet, nagy G.Skill rajongó vagyok. Ha jó áron lesz majd egyszer, akkor csak be kellene vállalni.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#3) robekri válasza Vigneau (#2) üzenetére


robekri
addikt

/sze és alá DFI! :DDD

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#4) Vigneau válasza robekri (#3) üzenetére


Vigneau
félisten

Akár az is, bár egyre többen fordulnak el szegény ICFX3200-től. Nekem még mindig szimpi azonban. Ha olcsó lenne valami váratlan okból kifolyólag, simán be fogom vállalni. ATi chipes lappal már úgyis van tapasztalatom.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#5) erdoke válasza Vigneau (#2) üzenetére


erdoke
titán

A rajongás az irracionális alapon elszórt extra pénzek feneketlen kútja. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#6) robekri válasza erdoke (#5) üzenetére


robekri
addikt

Rajongani tud a virtuális:DDDcimbim! (sajna még nem taliztunk)
Doki kérdezd már meg tőle miért vált setét oldalra? :DDD

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#7) Vigneau válasza erdoke (#5) üzenetére


Vigneau
félisten

De ha ésszel csinálod, akkor olyan nagy gond nem lehet. ;)
Sajnos, olykor eljön az idő, hogy az ember azt mondja, itt az ideje másik gyártóra váltani. Az esetek többségében azért kivárom, milyen tapasztalatokat gyűjt a nagyérdemű az általam is kiszemelt cuccról.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#8) REDeath


REDeath
őstag

Ezért vannak most jó helyzetben akik frankó késletetésű s939-es rendszert bitorolnak :) mivel az AMD-t a késleltetés jobban befolyásolja teljesítés szempontjából.
Értelemszerűen c2d-t ne vegyük ide...

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#9) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Nagyszerű. :C
De ha ez sima 800-as és valóban 800Mhz-en üzemel akkor minek rá hűtőborda? :F

"Csak úgy mondom"

(#10) Vigneau válasza Csapi007 (#9) üzenetére


Vigneau
félisten

Hogy feljebb is legyen esélye működni, nagyobb fesz mellett is. Tény, van, aki ventikkel hűti a RAM-ot, de van, aki megmarad ennél a módszernél. Egyébként G.Skill-t nem nagyon láttam mostanában borda nélkül.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#11) Overlocker válasza Csapi007 (#9) üzenetére


Overlocker
veterán

mert talán jobban fog menni mint a HZ széria :D

(#12) Zotya84 válasza REDeath (#8) üzenetére


Zotya84
őstag

Lehet hogy emiatt vettem az x2-m mellé 2*1G CL2-3-2-5-1T-s G.Skill ramokat? :R

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#13) Ősember válasza Csapi007 (#9) üzenetére


Ősember
őstag

uff... már csak az elvek miatt is :DDD elég furcsán néz ki 60-70k-s ram csupaszon, nem? :F

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#14) Dassler


Dassler
őstag

Amúgy ez mennyi pénz lesz kb?

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#15) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Ez a 4-4-3-5 időzítés csak nekem böki a szemem?

(#16) Dassler válasza Foglalt név (#15) üzenetére


Dassler
őstag

Miért, mi bajod vele?

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#17) Ősember válasza Foglalt név (#15) üzenetére


Ősember
őstag

valoszinü igen :DDD

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#18) Foglalt név válasza Dassler (#16) üzenetére


Foglalt név
addikt

Hát ha ezek a szokásos értékek, akkor a 4-4-3-8 lehetne stabil. Szerintem :U

(#19) Dassler válasza Foglalt név (#18) üzenetére


Dassler
őstag

Azért a 4-4--3-8 se rossz

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#20) Foglalt név válasza Dassler (#19) üzenetére


Foglalt név
addikt

Nem erről van szó, csak nem értem, ha 4 ciklus kiválasztani a oszlopot és ugyanennyi a sort, akkor címzés után 5 órajellel, hogy lesz stabilan a kimeneten az adat :F

(#21) Dassler válasza Foglalt név (#20) üzenetére


Dassler
őstag

Hmm...hát most nem állok neki ciklusidő diagrammokat rajzolgatni, de jó kérdés...

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.