Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] Kifizette köztartozásait az econet (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) simonzé


simonzé
addikt

Ilyen hírek sorozatban egy PC orientált fórumon... :(
Ez nem az eco.net!!!

I don't fit in. I fit out.

(#2) KEndre válasza simonzé (#1) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Ez egy PC orientált fórum, ezért vannak ezek a hírek az IT mellékletben. Nem kívánjuk zavarni a csak PC orientált olvasókat az IT hírekkel, ezért - ha jól megnézed - nem is szerepelnek ezek a híreink között. Tehát melléklet, nem szükséges olvasni, nem kötelező ebbe a fórumcsoportba (INFOTECH) bekapcsolódni.

Akik viszont üzletelnek, azok találhatnak itt érdekes információkat. Nekik hasznos lehet ez a szolgáltatásunk.

E.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#3) elmo válasza KEndre (#2) üzenetére


elmo
aktív tag

De szerepelnek. Szerintem is jó ötlet volna szétválasztani a kettőt oly módon, hogy az oldal legtetején levő listában a HÍREK-re kattintva külön-külön legyenek csoportosítva (pl.).

(#4) KEndre válasza elmo (#3) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Én a főoldalra gondoltam, ott szét van választva. Abban igazad van, hogy a hírekre kattintva összefolyik a két terület, ezt a kritikát vettem, keresünk megoldást a szétválasztásra.

E.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#5) karib válasza simonzé (#1) üzenetére


karib
addikt

Ilyen hozzászólás egy senior tagtól... :(((

Mint közismert, a fórumot nem offoljuk szét, problémákat a PH! Interaktívban, illetve annak Javítsuk a PH!-t témájában illetik hangoztatni...

Department of Redundancy Department

(#6) simonzé válasza karib (#5) üzenetére


simonzé
addikt

Bocs. Már bánom.

[Szerkesztve]

I don't fit in. I fit out.

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] Kifizette köztartozásait az econet (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.