Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Kicsik között legnagyobb (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) eddie303


eddie303
őstag

Jah, holnapra már a 8 gigás verzió lesz a men?

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#2) hunluigi


hunluigi
senior tag

No igen csak azt se felejtsük el hogy roppant sérülékenyek és mellesleg megzabálják az aksit... :U

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#3) Den válasza hunluigi (#2) üzenetére


Den
veterán

Ezt ki mondta?

www.simson4t.hu

(#4) Szőrös  válasza Den (#3) üzenetére


Szőrös 
veterán

biztos sérülékenyebb mint 1 memkari. azt , hogy többet zabál delejből nemtom. :F
OFF
mintha csöppet lassú lenne PH! ,nem ?
ON

[Szerkesztve]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5) Den válasza Szőrös  (#4) üzenetére


Den
veterán

Ha azt az erőt nézzük ahol már megsérülnek, biztos rosszabb a kis vinyó, de ha a konkrét használatot nézzük akkor nincs érdemi különbség. a corniche vinyói pl kibírnak hiba nélkül ejtést egy méterről betonra. Ha nekem van egy fényképezőm, benne egy ilyen vinyó, és azt betonra ejtem, nem a vinyó lesz ami tönkremegy :)

www.simson4t.hu

(#6) kempf válasza Den (#5) üzenetére


kempf
csendes tag

Nemtudom, de valahogy nekem is szimpatikusabb a memóriakártya. Abban nincs mozgó alkatrész.
És én is úgy gondolom, hogy a winyó többet is fogyaszthat.

Ha jól tudom azért erőltetik ezeket a winyókat, mert az előállítási költségük alacsonyabb, mint a memóriakártyáké.

Ha már szép nem vagy, legalább hülye ne legyél!

(#7) Den válasza kempf (#6) üzenetére


Den
veterán

Igenn a kisebb ár miatt ''erőltetik'', bár olyan ngyon nem kell erőltetni, mivel az ember szeret kevesebbet fizetni ugyanazért a tárkapacitásért, és 2-4 gigabájtos kategóriában elég horro áron vannak a flash memóriák :)

A fogyasztása ugyananyi üzemidő alatt valszeg nagyobb mint egy flash memóé, de gondos tervezéssel ez a hátrány csökkenthető, pl, ha egy mp3 lejátszóban alkalmazzák, akkor tesznek mellé 32 mega memóriát, és akkor nagyritkán kell csak bekapcsolni a vinyót míg megtölti a memóriát, és mellékesen így a sérülésveszély is csökken

www.simson4t.hu

(#8) fix-gen


fix-gen
tag

Nem tudom, hogy vagytok vele, de nekem már ment tönkre vinyóm a villamostól, meg a helyiérdekütől. Szóval szerintem egy ilyen vinyó sincsen jobban szigetelve mágnesesen, ha mégis akkor majd veszek ilyet ha lesz pénzem rá.

(#9) fanatic


fanatic
aktív tag

Jók ezek a cuccok, de gondolom ahogyan sokan másoknál is, az ár lesz a döntő!

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

(#10) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Den véleményét osztom. :) egyre inkább előtérbe helyezik a ilyen és hasonló kis vinyók beépítését.

''Öregember nem gyorsvonat!''

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Kicsik között legnagyobb (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.