Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  [Re:] Kicsi és erős (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) DopeBob


DopeBob
addikt

Nem semmi kis jószág... ráadásul még gyönyörű is :) Azért megnézném telepakolva is... :U

MZ/X

(#2) bcs


bcs
aktív tag

a tetején arról a ''fogantyúról'' az új 5-ös BMW jutott az eszembe :)

(#3) Colonius


Colonius
csendes tag

499 Dollár? megyek, és veszek 3-at... Biztos nem elírás?

(#4) Yutani válasza bcs (#2) üzenetére


Yutani
nagyúr

Pont ezt akartam írni... Mint egy sportkocsin a formatervezett, kis légellenállású antenna... :)

#tarcsad

(#5) Sanyo válasza Colonius (#3) üzenetére


Sanyo
senior tag

Gondolom a procik, ram és vinyó nélkül ennyi...

(#6) pilóta válasza Colonius (#3) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nekem is gyanusan olcsó. A két proci drágább...
Vagy lehet, hogy csak a ház és az alaplap van az árban? Mert akkor meg drága.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#7) zsolt501 válasza pilóta (#6) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Ezeknél a rendszereknél általában a ház az alaplap és a hűtés van az árban.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#8) Efreet


Efreet
senior tag

hmm, azért megnézném azt a SFF alaplapot amin 2 opteronnak meg a hűtőknek megvan a helye, és még egyebek is ráférnek (chipset hűtő, pata, stb stb) - és mennyire szellőznek ott a dolgok

Szerk: kicsit keresgélve az antenna a tetején tényleg wireless antenna (802.11g)
[L]http://www.iwill.net/zmax/zmaxdp_1.asp[/L]
és 4 memóriaslot... félelmetes

[Szerkesztve]

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#9) Vitus válasza pilóta (#6) üzenetére


Vitus
őstag

Ezeket úgy adják ennyiért, hogy maga a ház + táp, 1 alaplap + procikhoz való hűtés és semmi több. :) Így már nem is annyira olcsó. :D

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#10) Colonius válasza Vitus (#9) üzenetére


Colonius
csendes tag

Kááááár. pedig már kezdtem reménykedni ;)

(#11) fanatic


fanatic
aktív tag

300W-os táp??? Nem kicsi a két procihoz ésatöbbi...???

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

(#12) engusz válasza Efreet (#8) üzenetére


engusz
veterán

''...kicsit keresgélve az antenna a tetején tényleg wireless antenna (802.11g)...
Meglátva a képet, rögtön erre gondoltam. Egyébként nekem is tetszik kinézetileg. Kíváncsi leszek majd a belsejére.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#13) 8Ball válasza Efreet (#8) üzenetére


8Ball
tag

Ez az alaplap kimeríti a ''zsúfolt'' fogalmát, de tetszik.
Csak hát 2 db Opteron meg Registeres ramok... majd ha lesz pénz, addig nyálcsorgatás
le a kalappal :C

Vajon mit fognak ehhez szólni mások?

(#14) anulu


anulu
félisten

na, ha valamire igaz lehet, hogy ''kicsi a bors'', akkor ez a cucc az.. ez az első olyan barebone rendszer, amit el tudnék gépemnek is képzelni!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#15) Bgs válasza fanatic (#11) üzenetére


Bgs
senior tag

Ket 240-es kevesebbet fogyaszt, mint egy Prescot :)
Megfelelo celra pedig gyorsabb is. (Na nem fps-re gondolok termeszetesen...)

Nekem nagyon jol jonne egy ilyen....

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#16) eddie303


eddie303
őstag

Ez amilyen konfig, el tudnám képzelni egy saroknyi szervernek is, képzeljétek
el de jól nézne ki.... Nincs szájnyalós szmájli :( :DD

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#17) engusz


engusz
veterán

[L]http://www.hexus.net/content/reviews/review.php?dXJsX3Jldmlld19JRD03NzM[/L]. Itt egy teszt. Talán erről a kis gépről. (Nem tudtam megnézni, mert nem megy az oldal, de biztos vagyok benne, hogy a későbbiekben menni fog.)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#18) Efreet válasza engusz (#17) üzenetére


Efreet
senior tag

ez igen! :)
félelmetesen jól megoldották a hűtést is, és még hely is maradt a házban.. de azért a vastag AGP-s kártyák már nem nagyon férnek bele...

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#19) engusz válasza Efreet (#18) üzenetére


engusz
veterán

Most sikerült nekem is megnézem. Hasonló a véleményem. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  [Re:] Kicsi és erős (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.