Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) polika


polika
senior tag

130 euró? az mennyi mire nálunk adják? és mibe kerül most egy dl dvd korong? én úgy tudom hogy iszonyúan nem éri meg dl korongot venni mer a sima az nagy tételben már elérhető és azt 8x irdja az ember azaz időben se maradsz le annyira ha 2x simát írsz

(#2) emre33


emre33
addikt

8x dvd+rw ? yesss

már gyüjtögetem is a pénzt rá

nem akar vki egy lg 4120b venni ?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#3) ciao válasza emre33 (#2) üzenetére


ciao
senior tag

hogyé adod és hányszorosan írja dvd-r lemezeket?

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#4) bozsikjanos


bozsikjanos
csendes tag

Most láttam ezt a cikket és érdekelne, hogy milyen mínőségű ez a PLEXTOR PX-716-os író. Szeretnék venni egy DVD ÍRÓT, DE nem tudom még, hogy melyet ''tanácsokat szívessen elfogadok''. Lehet-e minálunk már kapni valahol a Plextor-nak ezt az új íróját?

(#5) Zebu


Zebu
addikt

Kapható ez már?

Mondjuk tutira lesz vagy 50 rigó első nekifutásra:(

(#6) Dassler válasza bozsikjanos (#4) üzenetére


Dassler
őstag

Hát úgy nagyjából szerintem úgy október közepe-vége felé már elő fog fordulni itt-ott, oylan nagyvenegynehány pénz lesz belhonban. Persze ez csak tipp. Egy plextor DVD-RAM-mal párosítva überkompatibilis gépünk lehet :)

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#7) Deathcourier


Deathcourier
aktív tag

hát elég fúlos kis darab.

Asus A7V8X 1009 BIOS , AMD Athlon XP 2000+ ™ , h2Twin , 256MB PC2700 (333Mhz) , AsusV9280 Ti4200 128MB 8x AGP (275/600) ,Samsung 80GB + Seagate 8.6GB, 17'' Samsung SM 753S

(#8) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

WOW. Tetszik. De tartok az árától.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#9) LordX


LordX
veterán

''A SecuRec egy jelszót éget a lemezre, és a tárolt adatok csak ennek ismeretében lesznek hozzáférhetők.''

Ööö, mit érdekel az engem, hogy ír egy jelszót e lemezre? Kiolvasom másik meghajtóval a többi adatot..

Nem azt akartátok írni, hogy titkosítva írja ki az adatokat a lemezre, amihez egy jelszó a kulcs? (Különben nincs értelme a funkciónak..)

(#10) bozsikjanos


bozsikjanos
csendes tag

Milyen dvd írót ajállotok, hogy vegyek?
Én PIONEER DVR-108 gondoltam.


[Szerkesztve]

(#11) erdoke válasza emre33 (#2) üzenetére


erdoke
titán

Most, hogy a DVD Forum elfogadta a 6X DVD-RW és a DL DVD-R szabványt, én inkább megvárnám a Pioneer DVR-109/A09 írót. Meg is várom...:P

A legjobb aláírás a héten

(#12) Frosty válasza bozsikjanos (#4) üzenetére


Frosty
aktív tag

Plextor a legjobb, meg a Panasonic; a többivel csak gond van. Pláne ha VCD-t írsz illetve vmilyen DVD-n lejátszható formátumot, akkor érdemes ilyet venned.

(#13) Ijk válasza erdoke (#11) üzenetére


Ijk
nagyúr

Bocs de ezt nem értem, mivel lesz jobb a 109-es a 108-asnál, kifejtenéd bővebben?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14) erdoke válasza Ijk (#13) üzenetére


erdoke
titán

:F
''Most, hogy a DVD Forum elfogadta a 6X DVD-RW és a DL DVD-R szabványt...''

A legjobb aláírás a héten

(#15) Frosty válasza erdoke (#14) üzenetére


Frosty
aktív tag

És ez miért jó, amikor ott a 8X dvd-rw????

(#16) erdoke válasza Frosty (#15) üzenetére


erdoke
titán

Hol ott?:F

A legjobb aláírás a héten

(#17) ciao válasza Frosty (#12) üzenetére


ciao
senior tag

a NEC 2510A író firmware frissítéssel 8x-osan írt riteket gond nélköl lejáttsza a pioneer aztali játékos eddíg 5 lemezzel próbáltam :C

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#18) Loretto


Loretto
veterán

hát biza nekem 2 ismerösömnek van plex 8x irója.és azok bizony panaszkodnak nagyon a nyersanyagra. :(
ez van nekik [L]http://www.plextor.be/products/dvd_recorders/px-708a.asp?choice=PX-708A[/L]

Soirée...

(#19) Sutter_Cane válasza erdoke (#11) üzenetére


Sutter_Cane
tag

egyetértek. én is azt várom

(#20) Ijk válasza erdoke (#14) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szal annyi a különbség, hogy a 109-es gyorsabban tud újraírni?
Mert ha igen azért nem várok a 109-esre.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21) L3zl13 válasza Ijk (#20) üzenetére


L3zl13
nagyúr

És támogatja a DL -R-t

Aki hülye, haljon meg!

(#22) I_Am válasza L3zl13 (#21) üzenetére


I_Am
veterán

Aminek személy szerint nem nagy jövőt jósolok.

Az előző hozzászólónak pedig, sztem már a 108-as széria is bőven kielégíti mindenki igényt.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#23) L3zl13 válasza I_Am (#22) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Az más kérdés. Ha leesik a lemezek ára, akkor lesz jövője, ha nem akkor nem.
Én is kétformátumos írót akartam, holott összesen egy db +R-es lemezt írtam eddig. Ha két cucc kb ugyanannyiba kerül de az egyik többet tud, akkor persze, hogy azt veszem. (Kivéve ha nagyon sürgős a vásárlás vagy ilyesmi...) Persze 108-ról váltani 109-re csak emiatt nincs értelme.

Aki hülye, haljon meg!

(#24) Incognito


Incognito
senior tag

Mindíg az a kérdés hogy mire fogod használni. Ha csak adattárolásra (kis mennyirégben) akkor jó bármelyik most is kapható DVD író, ha saját magadnak akarod átmásolni a DVD Videókat akkor már DL-es kell (mivel a legtöbb film DL-es lemezen jön ki és csak így tudod 1:1 ben átmásolni), ha nagyon sok DVD Videód van akkor érdemes DL-est és ami gyorsan ír.De ezeket mindenki maga dönti el.
Pl nekem elég lenne egy szinmpla DL-es mert én csak a DVD-videóiról készítenék biztonséági másolatot. :P

(#25) DVD_2_U


DVD_2_U
senior tag

Nagy dolog hogy 4x ír DL lemezeket... a Pioneer 108 is, meg a NEC 3500 is, így ír többek között... a CPRM meg semmirevaló egy átlag felhasználónak. A DVD-R DL meg igazából mire is jó, ha DVD+R DL már van?! Ugyanaz mindkettő elvileg... mivel manapság már nincs olyan asztali vagy számgépes dolog, ami ne támogatná mindkét formátumot /DVD+R és DVD-R/. A régebbiek meg ugysem fogják lejátszani a DVD-R9-et... :))

you can CANON

(#26) erdoke válasza I_Am (#22) üzenetére


erdoke
titán

Esetleg az erősödő verseny miatt olcsóbban fogják adni hozzá a lemezt. Nehéz megítélni előre, így aki a közeljövőben akar írót venni, és nem sürgős, az most talán jobban jár, ha vár 1-2 hónapot. Valószínűleg a 6X DL írás is része lesz a 109 fícsörlistájának.

A legjobb aláírás a héten

(#27) I_Am válasza erdoke (#26) üzenetére


I_Am
veterán

És az mennyivel jobb? Mennyire lesz tartós? Ezt még nem tudni, sőt még a jelenlegi DL-ek élettartamát sem.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.