Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Kétrétegű DVD-író a Traxdatától (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) eddie303


eddie303
őstag

Most a TraxData a saját cuccát csinálja, vagy csak feliratoz?

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#2) simonzé válasza eddie303 (#1) üzenetére


simonzé
addikt

Az mindegy. A lényeg, hogy ennyiért akaromakaromakarom!

I don't fit in. I fit out.

(#3) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

''A készülék egyaránt 8-szorosan írja a DVD-R és a DVD+R lemezeket, így egy csurig töltött korong nyolc percen belül készülhet el. A kétrétegű lemezek írása 2,4-szeresen zajlik majd.''

Ellentmondás. Talán csurig töltött egyrétegű lemezek 8 perc alatt. :o

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#4) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Szerintem NEC2500-re épül...

Egyébként én örülök ha minél több kétrétegű író van, az egyrészt a lemezek megjelenését is elősegíti, másrészt meg talán a Pioneert is ráveszi, hogy a A08 előtt kiadjon egy kétrétegű írást támogató firmware-t az A07-hez.

Aki hülye, haljon meg!

(#6) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Egy biztos: a TraxData DVD-k nagyon jó minőségűek, remélem az író is minőségi cucc lesz. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#7) Steven válasza L3zl13 (#4) üzenetére


Steven
addikt

Vagy kiadhatnának a A06 hoz is egyet :) tök mindegy h. legálissan vagy illegállisan ,csak adjanak már ki! :O

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#8) Bgs


Bgs
senior tag

Ha tenyleg ennyiert fogjak adni, akkor viszik majd, mint a cukrot. Ennek koszonhetoen Mo.-on egy ideig nem valoszinu, hogy latni fogjuk a boltokban :(

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#9) anulu válasza Steven (#7) üzenetére


anulu
félisten

A05-höz is kijöhetne...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) anulu válasza Bgs (#8) üzenetére


anulu
félisten

A17-hez tudtommal van 2rétegű firmware és az br 31 környékén van

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11) Vitus válasza L3zl13 (#4) üzenetére


Vitus
őstag

Amennyiben ez így van akkor a NEC 2500A-hoz is jöhet olyan firmware amivel meg tudja írni a többrétegű lemezt, ez azért érdekes mert nekem ilyen van. :D

ui.: egyébbként fullra úgy néz ki mint az én NEC 2500A íróm csak rá van szitázva +ba a Traxdata

[Szerkesztve]

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#12) Panther válasza anulu (#9) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

A00-hoz is :) (Vagy olyan már nincs? :DDD)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#13) L3zl13 válasza Vitus (#11) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Miért? A NEC2500A eleve tud kétrétegűt tudtommal... :F

Aki hülye, haljon meg!

(#14) Vitus válasza Vitus (#11) üzenetére


Vitus
őstag

Nagyon azt hangoztatják, hogy a többrétegű íráshoz nem lesz elég a firmware frissítés hanem új író is kell pl. a NEC-nél a 2510A fogja tudni. :( Más gyártók pl. Benq ha lehetséges akkor ad ki frissítést amivel tudja írni a többrétegűt de pénzt kér a firmware-ért (10$) különböző jogdíjakra hivatkozva. :( A PIO egyáltalán nem foglalkozik ezzel a témával egyelőre.:(

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#15) L3zl13 válasza Steven (#7) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Úgy tudom a 8x-nál lassabb írók lézere nem elég erős a kétrétegű lemezek megfelelő minőségű írásához.
Szóval PIO-ból az A07-107 tudna normálisan írni kétrétegű lemezt.

Aki hülye, haljon meg!

(#16) anulu válasza Panther (#12) üzenetére


anulu
félisten

na izé. írni nem tudok :) A07 :))

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#17) L3zl13 válasza anulu (#10) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ha ez A07 akart lenni, akkor elvileg képes rá, de én nem tudok firmware-ről ami működésre bírná...

Aki hülye, haljon meg!

(#18) Vitus válasza L3zl13 (#13) üzenetére


Vitus
őstag

Ezt hol olvastad? De ennek a Traxdatának a típusjelzése is sokatmondó RW2510 tehát ez egy NEC 2510A lesz, szóval várható annak is a megjelenése és ő lesz az első többrétegű NEC szerintem.

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#19) L3zl13 válasza Vitus (#18) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ez egy jó kérdés. Valahol mintha ezt olvastam volna. De fogalmam sincs, hol volt...:F

Aki hülye, haljon meg!

(#20) Vitus válasza L3zl13 (#19) üzenetére


Vitus
őstag

Szerintem azzal kevered, hogy úgy reklámozták. Az első multi formátumú dvd író ez azt takarja, hogy - és + os lemezt is ír. Jó lenne ha megeröltetnék magukat és csinálnának egy firmware-t amivel tud dual layert írni. Bár ha jön a 2510A ami már lapban tudja nem áll érdekükben tovább fejleszteni a 2500A-t vegye meg mindenki az új masinériát. :(

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#21) PEPE85


PEPE85
senior tag

Ha valaki tud ilyet szerezni, akkor az majd szóljon, mert nekem kezdésnek kell kettő. :) DVD-RAM-ot ez ír?

Watch 4k movies with Netflix :)

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Kétrétegű DVD-író a Traxdatától (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.