Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BenJoe


BenJoe
senior tag

A tápról semmit sem írnak?? ;]

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#2) Scream007


Scream007
őstag

aki ezt megveszi az meg is érdemli a sorsát :B

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#3) föccer


föccer
nagyúr

Kettőt kérek. Egyet a nappaliba, és egyet a szobába. :F

Elhiszem, hogy vannak, akik ki tudnak adni ennyi pénzt egy gépért <és vannak olyanok hogy ki is adják>, de létezik-e ma olyan szoftver, ami értelmes kihasználtságra ösztökélné ezt a vasat?

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4) Gabás válasza föccer (#3) üzenetére


Gabás
addikt

hát a passziánsz talán :DDD

(#5) Robaj válasza BenJoe (#1) üzenetére


Robaj
addikt

1KW-os :)
2560x1600-ban meg szaggatni fognak a játékok :))

(#7) stanci


stanci
tag

''(Egy idős hölgy emlékének...)''
Csak én vagyok olyan béna, hogy nem értem?

MOD: megelőztek. Ezekszerint nem csak én. :)

[Szerkesztve]

''Az élet egy hatalmas film... ...csak nem te választod a műfajt''

(#8) sbazsi


sbazsi
veterán

ez nem tesszkogazdaságos :P

(#9) föccer válasza Kalandor (#6) üzenetére


föccer
nagyúr

Bizos a hölgy unokája ilyet kért sülinapjára, Ő meg szívinfarktusban meghalt... :)

Az elöbb mintha még nem lett volna ott, legalábbis nem tünt fel amikor végigolvastam... :F

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10) sbazsi válasza föccer (#9) üzenetére


sbazsi
veterán

nekem sem.
de nem is figyeltem.
most már látom.

(#11) Protezis


Protezis
őstag

Azért adhatnának hozzá egy jobb hangcuccot is, de legalább egy minőségi fejhallgatót.

(#12) AusWolf


AusWolf
őstag

Ezek nagyon hülyék. :F

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#13) Vallon


Vallon
tag

Nyamvadt 2 lepedő, az semmi, hiszen benne van az a nimitz mérteű monitor is, de tiszta rossz hogy nem ddr2 800 asokat raktak bele, ha már mindenből a leglegleg újabbat rakták bele.

Ráadásul miaz, hogy annyi a rendszermemóriája mint amennyi a grafikus rendszeré?
Nme veszek ilyet.

Cukor az élet, csak meg kell tanulni szopni.

(#14) Ősember


Ősember
őstag

valoszinü a magyarok többségének a gépe kevesebbe került, mint ennek az áfája, de miért kell folyton fikázi, ha valami nagyon extrém drága cucc kijön? :F ha multimilliomos lennék és megtehetném, lehet én is megvenném. az olyan ember, aki ilyet vesz, teljesen más képpen gondolkodik mint mi, vagy egyáltalán nem is gondolkodik... :F

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#15) janpotocki válasza Kalandor (#6) üzenetére


janpotocki
senior tag

egy elhunyt, idős hölgy emlékének ajánlva, hadd ne mondjak többet, nem vicc

(#16) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Nekem a nyálam csorog a beltartalom miatt, de a ház szerintem nagyon gagyi azokkal a lángnyelvekkel..

(#17) föccer válasza janpotocki (#15) üzenetére


föccer
nagyúr

Hadd mondj többet, ha már odakerült.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#18) s1ru2


s1ru2
senior tag

Nem tom lehet h csak én vagyok ilyen beteg de megnéznék már egy Quad SLI tesztet. ( Vagy már van ?? ) 2GB memória...tök gáz az 1.9es P4 embe is ennyi van :):) Akkor már legalább 8GB 800as kéne bele ha ennyire leg-leg-leg...na mind1. Legalább ilyet sem kell venni ;]

[Szerkesztve]

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#19) Egon válasza _Volkovy_ (#16) üzenetére


Egon
nagyúr

Nekem viszont tetszik... :) Ízlések és pofonok... ;)

Szerintem ez a konfig tényleg a trilliomos tudatlanoknak készült. Egy ilyen TFT-n vétek játszani: a TFT-k natív felbontáson néznek ki jól, viszont nincs olyan game, aminél be lehetne állítani ekkora felbontást.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#20) tikhunter


tikhunter
tag

Milyen 800 as ramokról karattyoltok itt megjelent már több nagy gyártónak az 1000Mhz es ram ja is arra a PhysX fizikai processzora azért kíváncsi lennék.

A lényeg ,hogy tapadjon a bélyeg!

(#21) ALI_G


ALI_G
veterán

a konfiguráció része az Ageia minap bejelentett PhysX fizikai processzora is.
A cikk olvasás kzben pont a minapi cikkre gondoltam, h ez már tuti bírja. És láss csodát benne is van. :)

Amúgy csak nekem volt természetes, hogy értettem a cikk alján lévő sort? Egyértelmű szerintem. És lécci ne firtassátok, és adjátok meg legalább ezzel a tiszteletet. Köszönöm.

üdv.: Ali

(#22) AusWolf válasza ALI_G (#21) üzenetére


AusWolf
őstag

Igen, úgy látszik, csak neked természetes.

Mindenkinek: Lehet, hogy nem olvasok elég hw-hírt (napi 5-6 óra amíg nem jön meg az új VGA), de nem tudom, mit csinál egy ilyen fizikai processzor. :F Valaki legyen olyan kedves, hogy elmagyarázza! (nem kell itt OFF-olni, privátban is mehet)

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#23) BenJoe válasza AusWolf (#22) üzenetére


BenJoe
senior tag

Nekem ott rögtön egész egyszerűen az jutott eszembe, hogy Ageia lehetett a neve (bár így utólag ezt kétlem), vagy a fizikában/számítástechnikából alkotott kiemelkedőt;
netán semmi ilyesmiről szó nincs: valaki ismerőse volt.

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#24) Ősember válasza AusWolf (#22) üzenetére


Ősember
őstag

ez csak a grafikus gyorsitokrol veszi le azt a terhet, hogy a fizikát számolgassák. Ageia a neve a cuccosnak, tehát ez csak egy ujabb processzor....

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#25) AusWolf válasza Ősember (#24) üzenetére


AusWolf
őstag

Az nem lehet rossz. De most mindennek új hardverelemet találnak fel? Akkor ennyi erővel kitalálom, hogy a monitorból lógjon ki egy rakat kábel, egy menjen a vertex kártyához, másik a textúrázókártyához, harmadik a HDR-kártyához, stb...

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#26) Protezis válasza AusWolf (#25) üzenetére


Protezis
őstag

Minden műveletet hatékonyabban lehet célhardverrel elvégezni. Ez nem mai találmány.

(#27) zsiga667 válasza Ősember (#24) üzenetére


zsiga667
addikt

Igazából a CPU-t tehermentesíti, azzal csak mostanában kezdenek próbálkozni az nVidia-nál hogy a GPU számolja a fizikát. ;)

Szerk.: Protezis: De az se mai találmány hogy a célhardvereket (pl. ALU+FPU) meg igyekeznek egy chipbe integrálni.

[Szerkesztve]

(#28) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nem tudom miért fikázzátok. Akinek van rá pénze, az igenis vegye meg, mert igy halad előre a világ.
Én annyit változtanék a rendszeren , hogy egy fx60ast tennék bele, valami bika ocz vagy corsair ram társaságában.

(#29) marcee válasza (Kolombusz) (#28) üzenetére


marcee
addikt

Hogy ettől nem halad előbbre a világ abban biztos lehetsz! ;]

Az ilyesmire szoktam azt mondani, hogy akkor sem venném meg, ha milliárdot nyernék a lottón. Semmi értelmét nem látom. Ellenben baromi kíváncsi lennék a belsejére. Hűtés, táp, felépítés, alaplap. A raptorok nem 150gigásak véletlenül? 160-asról még nem hallottam.

\m/

(#30) várnarancs


várnarancs
addikt

Izé. Ez nem nagy cumó, énis össze tok ennyiért egy ilyet rakni vagy még jobbat (bár az nehéz:DD), kevesebb haszonnal:D

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#31) (Kolombusz) válasza várnarancs (#30) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Számolj picit utána és rájössz, hogy az alkatrészeket figyelembevéve sokkal olcsóbban nem tudod összerakni. A proci kb 250k, a vga egy jó 8-900as, mert dual gpu-s és ilyet a büdös életbe nem kapsz 7900gtx verzióban. A raptorok sem olcsók, a ramok sem, a hangkari megint van vagy 80k, és a 30''as moncsi is kurva sok pénz.

(#32) AusWolf válasza (Kolombusz) (#28) üzenetére


AusWolf
őstag

''Én annyit változtanék a rendszeren , hogy egy fx60ast tennék bele, valami bika ocz vagy corsair ram társaságában.''

Ebben egyetértek.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#33) Petya25 válasza AusWolf (#32) üzenetére


Petya25
addikt

Én csak a ramokat cserélném 1000-esre, mert a 667-es egy ilyen konfigban elég gáz.
AMD-t tuti nem tömnék bele, holnap jön az új foglalat és dobhatod ki a belét.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#34) (Kolombusz) válasza Petya25 (#33) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ha jól tudom intelnél nemsokára jön a socket F.
Legalábbis a CHIP-endél magazinban irtak róla.

(#35) föccer válasza Petya25 (#33) üzenetére


föccer
nagyúr

foglalat és dobhatod ki a belét.

Szerintem ezt a konfigot egy jó darabig nem kellene feljelszteni <lehet kitartana egy évig is :)>

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#36) Protezis válasza zsiga667 (#27) üzenetére


Protezis
őstag

És ki mondta, hogy az? :F ;)

(#37) #96302336 válasza (Kolombusz) (#28) üzenetére


#96302336
törölt tag

Az Alienware gépeket (ami ugye már Dell) Te válogathatod össze és azt rakatsz bele amit akarsz !
Érdemes a honlapjukat megnézni egy kis nyálcsorgatás miatt.
És szerintem szebb az Alienware ház, mert jobban illik a színe egy Rolls-Royce-hoz

(#38) morceaux


morceaux
aktív tag

holnap veszek egyet, mert nyertem a lottón :D :DDD :DD

http://www.summitpost.org/object_list.php?object_type=3&contributor_id=30661

(#39) zsiga667 válasza Protezis (#36) üzenetére


zsiga667
addikt

Ne érts félre, eszembe se jutna beszólni a kedvenc webdesigneremnek, csak továbbvittem a gondolatmenetet. ;)

(#40) maszat


maszat
senior tag

A Dell közleménye szerint az Alienware márkanév nem fog eltűnni a piacról az akvizíció eredményeként,...
... azonban az AMD proceszorral szerelt Alienware gépek biztosan. :U

(#41) Komplikato


Komplikato
veterán

A túlhajtott processzor mellé már-már méltatlanul kevésnek mondható; mindössze 2 gigabájtnyi, 667 MHz-en járó DDR2 memória társu l...

Ez elsőre hangzik csak logikusnak, de gondoljuk végig. Ugye a Dual Chanel miatt vagy 2 vagy 4GB férne bele, de ha jól tévedek a Windows XP ''kissé'' bugos, ezért 3 GB feletti részt vagy látja vagy nem, 2GB feletti rammal meg olyan érdekességek lépnek fel, mint nem működő hibernálás és társai ... viszont a kétcsatornás 667-es ram az éppen kiszolgálja az 1066-ról kissé felhúzott Pentum 4 PE procikat ;)

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#42) Komplikato válasza (Kolombusz) (#34) üzenetére


Komplikato
veterán

''Ha jól tudom intelnél nemsokára jön a socket F.''

A hír igaz, csak nem Moszkvában, hanem Leningrádban, és ...

A Socket F tudtommal az új AMD Opteronok foglalata valami 1200+ lábbal, de lehet keverem, mert volt még egy új foglalat valami 600+ lábbal az új Sempronoknak is.

A lényeg nem ez, a lényeg az, hogy az új Conroe és társai procik ugyan s775 foglalatosak lesznek, csak éppen a feszültségek miatt NEM mennek egy most kapható sima i965/975 lapban sem, régebbi chipsettl meg pláne. Nem kell hozzá foglalat váltás, hogy a proci bővítés csak illúzió legyen. Lásd még i845 mag 6 féle verzóban plusz i848 elvetélt vonala ...

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#43) Protezis válasza zsiga667 (#39) üzenetére


Protezis
őstag

Reméltem is... :DDD

Szerintem 2 millió nem sok a ''leggyorsabb'' PC-ért. Ennél többet is kiadnak az emberek hülyébb dolgokra.

(#44) Kraptor válasza Protezis (#43) üzenetére


Kraptor
őstag

Ja, pl gyémántal kirakott ipodra meg hasonlók..na az tényleg nagy baromság.:):)

(#45) Integra


Integra
titán

inkább magam csavaroznám össze a gépet, valszeg látványosan kevesebből jönnék ki.. :)
meg mellőzném a zintelt persze.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#46) kavicssli


kavicssli
addikt

Durva de nem kellene!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#47) Drizzt válasza föccer (#3) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Sajnos az Oblivionban még ez is csak max. 100-as fps átlagot bírna kipréselni maxon, 1600*1200-ban. Sőt, lehet 50 felett se lenne.

I am having fun staying poor.

(#48) Dufresne


Dufresne
addikt

Feldobnám egy ilyenre gyorsan a Vista Beta2-őt, az hátha megfekteti :DD

Amúgy meg állatok...de hogy a rammal miért bántak ennyire fukar módon :F

(#49) Gabás válasza Integra (#45) üzenetére


Gabás
addikt

igen, nekem is ez volt az első gondolatom

(#50) pschio


pschio
őstag

hat mit ne mondjak ha AMD cucc lenne benne jobban orulnek. termeszetesen dual core. bar ettol meg mindig nem tudnam megvenni :D es tobb ram is lehetne benne ha mar itt vagyunk :) es tarhelybol is legalabb 1 tera dukalna. na de ez csak az en velemenyem :)

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.