Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) erdoke


erdoke
titán

Egy ilyesmi kellene nekem. Bele 2 db 250-300 GB-os vinyó RAID 1-ben, aztán ki eSATA-II-re.
Áráról, hűtési megoldásáról nincs info?
A lap alján nem jó a gyártói link.

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#2) LordX


LordX
veterán

Zöld Mac mini? :F

(#3) orbano válasza erdoke (#1) üzenetére


orbano
félisten

esata-ról lehet bootolni? ugyanolyan háttértárnak ismeri fel a gép, mint a beépítetteket? Mert akkor veszek egy ilyet. A HDD az egyetlen gyengepontja a notimnak, egy ilyen megoldás ideális lene //raid 0-ban mondjuk :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#4) orbano válasza LordX (#2) üzenetére


orbano
félisten

nem. zöld HDD rack

A vér nem válik VAZZE!™

(#5) orbano


orbano
félisten

Ezeket forgalmazzák magyarországon? Kíváncsi vagyok egy ilyen, vagy mondjuk egy raid5-ös network drive mennyibe kerül :F

A vér nem válik VAZZE!™

(#6) LordX válasza orbano (#4) üzenetére


LordX
veterán

Hehh, de úgy néz ki :P

(#7) Den válasza LordX (#6) üzenetére


Den
veterán

igen, mindkettő négyzet alapú hasáb. Itt az udvaron van egy kupac falazó tégla, az meg úgy néz ki mint egy csomó piros Ipod, biztos onnan koppintotta a téglagyár a dizájnt.

www.simson4t.hu

(#8) LordX válasza Den (#7) üzenetére


LordX
veterán

Hagyj a hülyeségeddel, nem vádoltam senkit, hogy koppintott dizájnt a másikról. Kedvencem az egeres témák.. Érdekes módon minden ergonómikus egér kézbe illő formájú. Ez jutott róla eszembe, kész.

(#9) L3zl13 válasza orbano (#5) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Olyan 1000$ körül ha jól tudom.

Aki hülye, haljon meg!

(#10) Den válasza LordX (#8) üzenetére


Den
veterán

tudom hogy nem vádoltál, csak fura hogy amint egy valamilyen alapformára minimalizált dizájnú apple cucc megelenik, onnantól mindennel kapcsolatban ami ugybból a geometriai formából indul ki, elmondja vki hogy ááá ez olyan mint a....

www.simson4t.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.