Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah


twollah
nagyúr

Tetszetos joszag az AMDs alaplap.
Bar en az ATI helyett jobban orulnek egy NVidianak.

(#2) LordX


LordX
veterán

Nyam-nyam, RS480.. (szájnyalogatós szmájli) tudvalevő, az egyik legtuningabb chipset AMD alá, még úgy is, hogy van benne egy fél R9600, így még videokari sem kell annyira

Csak az a fránya D-SUB, igazán lehetne DVI rajta..

[Szerkesztve]

(#3) benedekco válasza LordX (#2) üzenetére


benedekco
addikt

nincs DVI? nem lehet hogy 1 kis szalagkábeles csatlakozós hátlapot adnak hozzá, amit alaplapra kell dugni és úgy ad plusz kimeneteket... pl DVI-t is???

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#4) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Talűlkoztam egy-két BTX-es lappal. Lassan kezdenek megtetszeni. Megjelenhetnének végre a piacon komolyabban is.
Konkrétan most arról van szó, hogy a GB 939-es SLI-s lapjánál böszme rossz helyen van az NForce4 chip. Ebből a szempontból a BTX elrendezés sokat javít a helyzeten.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#5) Jim Tonic válasza LordX (#2) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Érdekes, de látványos, milyen könnyű hűteni az ATI-t. Az ULI déli híd csupasz, az ATI északi híd meg éppen csak kapott valamit. Ha megnézzük az NForce 4-et az (AMD), ott aktív hűtés kell a rossz hely miatt, de az Inteles, kettéválasztott verzió északi felén is hatalmas borda ül, a délin pedig akkora, mint az ATI AMD északi hídjánál.
Jó bonyolult eszme futtatás lett, de akkor is elgondolkoztató.


Még annyit, hogy kb. jól jellemzi a GB DPS renszerének feleslegességét (amelyre oly' büszke a GB, és erre fogja a drágaságát) a második, micro-ATX-es lap, amelyről nyugodtan lehagyták ezt.

[Szerkesztve]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#6) rudi válasza LordX (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

Újabb RS480 és ez is mATX, de már az ULi déli híd van rajta.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#7) LordX válasza rudi (#6) üzenetére


LordX
veterán

Az OK, de ettől még nem fogom tudni rádugni az LCD monitorom digitális bemenetét :) (vagy inkább :()

(#8) komlossygas


komlossygas
csendes tag

Azt tudjuk, hogy az ATI déli hídja nem ér semmit de ha tudja valaki, hogy evvel az ULI híddal mit tud a lap az írjon!

(#9) ftc


ftc
nagyúr

Nekem pont ilyen Ati chipkészlet van rajta-ez eredeti ATI északi és déli is :)
Nah a hütésröl annyit hogy megfogtam az északi hidon lévö bordát és nem éppen langyos....De egy 12cm-s venti a hátul a házban csodákra képes :)

(#10) komlossygas


komlossygas
csendes tag

Ha forró az orvosolható egy pár ezresért mondjuk ZALMAN NB47J monstrummal is és akkor nem kell a házba +1 venti. Csak hát ugye még mindig az a dilemma, hogy egyátalán érdemes-e egy olyan alaplapba beruházni amin a tuti ATI északi híd mellett egy franc tudja mit tudó ULI déli híd van?

(#11) peltar


peltar
tag

Kapható már valahol a K8A480M-9? Elég sok árlistát végigböngésztem, de sehol nem találkoztam vele.

Peltar#21369

(#12) peltar válasza peltar (#11) üzenetére


peltar
tag

Ne mondjátok, hogy sehol nem lehet kapni. :(

Peltar#21369

(#13) peltar válasza peltar (#12) üzenetére


peltar
tag

Nem is én lennék ha nem így történt volna, ha kinézek magamnak egy cuccot, azt biztosan nem lehet kapni. :(

Peltar#21369

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.