Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XeeN


XeeN
senior tag

Hajrá nVidia! :DD Remélem a driverek is javulnak majd, az új kártyák kiadásával.

(#2) Yutani


Yutani
nagyúr

Nekem nagyon tetszik az NV38 hátoldalán lévő kimetszett nVidia embléma!

#tarcsad

(#3) PiSoft


PiSoft
tag

Leállhatnának már egy kicsit ezek a VGA-kártya gyártók... Lassan már nem is érdemes játékszoftvert fejleszteni, mert mire kiadható lenne, lehet átdolgozni az új chipekre, fícsörökre, stb-kre...

Üdv:

PiSoft

Ez az ami éppen kell, / Repülök a gyógyszerrel, / Ez az adag éppen jó, / Ez az anyag éppen jó. -> Kontroll Csoport - A hang

(#4) marso


marso
tag

na megint egy túlhajtott ''újdonság''

(#5) robekri válasza Yutani (#2) üzenetére


robekri
addikt

Hát nem nagy szám, ha a nyákon lenne kivágva akkor érne is valamit, de így lópikula!!:P

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#6) Yutani válasza robekri (#5) üzenetére


Yutani
nagyúr

:)

#tarcsad

(#7) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Azért elég hihetetlen, hogy az nV nem tanult az első FlowFX-ből. Hogy lehet ilyen gány hűtést összetákolni, ahelyett, hogy új vagy jobb architektúrát dolgoznának ki, széthúzzák a kártyát. Be nem raknám ezt az izét a gépembe... :((

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#8) pengin


pengin
csendes tag

Aha szep.
Aztan majd az NV39 meg vizhutest kap es 1200mhz megy majd a mag, ;]
De bizom benne, hogy a hatterben mar keszul az uj architektura, ami remelem nagyobb sikereket er majd el.

b.

(#9) [lAyCsI] válasza fLeSs (#7) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Sokan meg fogják venni, mivel új, dizájnos(?), jó sok meghercen pörög,
na és persze jó drága:)

-= No way back from Here =-

(#10) At-boy válasza fLeSs (#7) üzenetére


At-boy
tag

Hi all!
Ez a kártya már megint másról sem szól csak arról,hogy NV csinálta a legnagyobb órajelű kártyát meg ilyenek!!!!! Ez a flowFX hűtés valami nagy vicc!
Ideje lenne már valami normális dologgal előálnia az NV-nek, vagy nem?
Amúgy osztom a véleményed, én se tenném be ezt a sz@rt a gépbe!!:(((

(#11) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Hogy lehet ilyen gagyi hűtést rakni egy vga-ra?! Az Nv összekaphatná már magát, és normális kártyát kellene piacra dobnia. Attól, hogy villanykályha lett az fx-ből, még nem lett jobb dx9 alatt. :((

(#12) zsoltee10 válasza zsoltee10 (#11) üzenetére


zsoltee10
addikt

Villanykályha és porszívó, sok pénzért. :(((

(#13) Skica


Skica
őstag

Közeleg a Decemberi hideg!Kell a fűtés a szobába.

.: No Comment Grp:.

(#14) XeeN


XeeN
senior tag

Dizájnos... Rosszul vagyok, ha ezt a szót hallom. Egyébként miért fontos, hogy egy kártya szép legyen? Engem speciel hidegen hagy, milyen színű a nyák, a hűtőborda, stb. Általában a monitort bámulom, nem pedig a kártyát...

Bocs, ha eltértem volna a témától. :)

(#15) The Thing


The Thing
tag

Ismét szól a porszivó. :DD

''Rakd sebességbe az agyadat, mielőtt elindítod a szádat!''

(#16) Töki


Töki
tag

Lehet, hogy én értettem félre valamit, de:
''Az NV38, melyet GeForce FX 5950 Ultra néven láthatunk a boltokban, a GeForce FX 5800 Ultráéval azonos órajeleken fog dübörögni, vagyis a mag 500 MHz-en, a memória 1000 MHz-en ketyeg.'' ez a kártya lényegében egy a legoptimista előrejelzések szerint is egy FX 5800-as porszívóval felszerelve. Mégis mit várnak ettől? Az Fx kártyák szvsz leszerepeltek, az nv38 pedig semmi több csak egy új számozás: Fx 5950 ultra. :(

Csak egészség legyen és Térerő

(#17) McJames


McJames
senior tag

A kártya minőségéről nincs mit beszélni, az 5-ös sorozat nem lesz az nVidia legelső sorban tárolt dísz-vitrinjében, az tutti.
A hűtésről én viszont máshol azt olvastam, hogy nem kívülről befelé szív, ahogy itt a cikkben ''írva vagyon'', hanem tanulva a korábbi tapasztalatokból, belülről kifelé dolgozik. (Az ATX-szabványú házakra ajánlott légáramlási irányoknak amúgy is az utóbbi felel meg, és azért annyira az nVidia sem hülye...) :t

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#18) sti válasza fLeSs (#7) üzenetére


sti
tag

Bazz....majd leestem a székből!Már megint Flow?!
Ez számomra is hihetetlen:((()

(#19) GBX válasza sti (#18) üzenetére


GBX
aktív tag

Tudod néha ez úgy megy, hogy fogják a 1600 os Ladát és beleb*sznak egy traktor motort. igy a card húz mint állat csak a hangja is olyan:DD

HiTech 486 DX4 120Mhz AMD, 24MB 36bit RAM, 800 MB Conner HDD

(#20) HiperG válasza GBX (#19) üzenetére


HiperG
addikt

LoOoOoL :DD :DD

(#21) fanatic válasza fLeSs (#7) üzenetére


fanatic
aktív tag

Neked milyen kártyád van???

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

(#22) Tiggr válasza sti (#18) üzenetére


Tiggr
tag

Ki kell húzni valamivel, amíg azt az új valamit megcsinálják...

(#23) twollah


twollah
nagyúr

Elég vad ötlet, hogy a forró levegőt a házba nyomja ventilátor.

(#24) Apika válasza twollah (#23) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Eddig is így volt...

(#25) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Atyaúristen..Elég vadítóan néz ki a nagyobbik.Én nem mondom hogy nem tenném bele a gépembe,de ha nekem pillanatokon belül csinálna 100 fokot,úgy vágnám ki hogy sivítani se lenne ideje :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.