Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AMD Power


AMD Power
titán

Ez nagyon jól hangzik! Bár szerintem inkább legyen AF és ne legyen 3G!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2) Ricardo


Ricardo
félisten

Szép.
A w880i-re leszek kíváncsi.

(#3) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

''Ne tévessze meg az olvasót''

Feel Good Inc.

(#4) ByB


ByB
addikt

Ha ebből is lesz Walkman változat, akkor tualjdonképpen újracsomagolva megkapjuk a K750i-W800i párost... :( Köszönjük neked SE!!! LOLLL

(#5) Ricardo válasza ByB (#4) üzenetére


Ricardo
félisten

+EDGE :DD

(#6) ByB válasza Ricardo (#5) üzenetére


ByB
addikt

Talán a legközelebbi tesó a W810i, főbb technikai eltérés csak a memóriakártya foglaltban van...

(#7) Gebriel válasza ByB (#6) üzenetére


Gebriel
veterán

Ráadásul szerintem hányás ez a teló kinézetre.

(#8) Peat;)


Peat;)
veterán

Azt azért kevés mobilgyártó mondhatja el, hogy 2 évig ontja az olyan modelleket amik belsőben/tudásban minimálisan térnek el, csak külsőben más ott se nagyon. Mindegy, azért szép ez a k750-2007 edition izé ööö k550i. :U

(#9) Peat;) válasza ByB (#6) üzenetére


Peat;)
veterán

''főbb technikai eltérés csak a memóriakártya foglaltban van...'' jaja, most hogy baromi jó árú kezd lenni a pro duo meg is szüntették a támogatását a telefonok felől....:) nyomatja a sony ezt a m2-őt vagy mit, ami 2x drágább de legalább új a neve, hát nem kéne szerintem, megint egy olyan dolog amit erőből akar megoldani nem ésszel a gyártó (sony)


[Szerkesztve]

(#10) eddie17


eddie17
addikt

Szerintem olcsobb lesz mint annak idején megjelenő K750i és itt a lényege, hogy ugyanazon tudás, olcsobban. K500-->K510-->K550. Első kettő nagyjából ugyanazon áron kezdte, de mégis volt fejlődés. Ha ugyanígy folytatná a 550-el is akkor marha nagy sikere lenne. (Lehet baromság amit gondolok, de nekem ez jutott egyből az eszembe)

(#11) Viktor0610 válasza eddie17 (#10) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Helyes a meglátás,. valószínűleg jó áron fog kezdeni, csak az kell még a sikeréhez, h. a szolgáltatók is felkarolják.

Samsung Galaxy A54

(#12) eddie17 válasza Viktor0610 (#11) üzenetére


eddie17
addikt

Jólvan, akkor jó:)
Tényleg, ha felkarolják, és adnak neki egy jó árat, sikerre van ítélve, mert nem is néz ki rosszul, meg a tudása is kielégítő.

(#13) fateless válasza eddie17 (#12) üzenetére


fateless
veterán

Igen, ezt csinálják és már ne melőször. Ugyanez történt a T68 után, hogy kihozták a T300-at, ami szinte egy az egyben ugyanaz volt, csak a fogát húzták ki meg más külsőt kapott. No és persze sokkal olcsóbb volt. Szerintem teljesen igazuk van. Így megspórolnak egy csomó fejlesztési költséget és adnak egy jó telefont a népnek. Én minden gond nélkül megvenném ezt a telót a w 800 után, mert a tudása eddig is megfelelt, csak az EDGE hiányzott, de ezért nem adtam volna annyi pénzt. Így meg most, hogy már meghalt a joy a telón, meg a hangszóró is rekedt, le tudom majd cserélni a megjelenés után pár hónappal erre a telefonra. És enne kvégre nem a gagyi SE joy a lelke.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#14) ViTToRe


ViTToRe
aktív tag

Olvastam már 1-2 infot ezzel a telóval kapcsolatba ... kiv. leszek hogy k750i meg k550i kamerája közt lesz-e vmi különbség. Kijelző az aszem maradt 176*220 szal ..... meg szinte minden más maradt ugyan az.. Jah , és szerintem jól néz ki , már várom a telót :C

(#15) Viktor0610 válasza ViTToRe (#14) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, a különbség a fix fókuszból adódóan jellemzően a közeli (makrós) képeken ütközik majd ki igazán.
A készülék formája egyébként nekem nem tetszik. A gombok egymáshoz viszonyított furcsa mérete és az oldalra áthelyezett töltőcsatlakozó nem jön be...

Samsung Galaxy A54

(#16) burgatshow


burgatshow
veterán

Basszátok meg, ezt ugyanazt fogja tudni mint a K750-em, persze fele áron kínálva. Erre mondom én azt, hogy nyasgem.

Ezek után tényleg akkor leszek öngyilkos, amikor télleg a K750 akkori vételáránál alacsonyabbról indul.

Tavaly ápr. vettem az enyémet, 44-ért előfizuval. Nincs igazság kéremszépen. :(

(#17) nemma válasza burgatshow (#16) üzenetére


nemma
addikt

Szerintem rosszul fogod fel. Persze, hogy ugyanaz, mint a K750, és csak a raktáron megmaradt alkatrészeket akarják értékesíteni, de a lényeg, hogy mobilokkal mindig ez történik. Ami régen nagyon jó volt, az kis idő múlva lecsúszik az egyel lentebbi kategóriába.
És ne felejtsük el, hogy a K750 már nem mai modell...

(#18) Apollyon válasza burgatshow (#16) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Igen, kiadják újra a K750-et, csak valszeg van már benne újítás elődjéhez képest. Hja és senki nem mondta hogy kötelezően mkinek meg kell venni, ha nem tetszik veszel jobbat, felesleges ezen bosszankodni!
Már mért ne lenne igazság? Én mit szóljak, augusztusban vettem a K510i-met majdnem 40ért és pár hónapra rá már egy 20asért dobálták a szolgáltatók.
Nemsokára eljön az idő amikor ez (ill. a K750) alsó kategóriás telefon lesz.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#19) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#15) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Visszavonom, a telefon autófókuszos kamerát kapott... :U (Tudom, elolvashattam volna a cikket, de nem gondoltam, h. a SE kiadja egy kategóriával lejjebb szintén AF-fel...)

Így valóban kíváncsi leszek a képére...

Samsung Galaxy A54

(#20) Apollyon válasza Viktor0610 (#19) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem tudom pontosan de SZVSZ ez nincs egy kategóriával sem lejjebb, mivel mintha tök ugyanaz lenne mint a K750i csak frissítve.
Amúgy sztem nem olyan borzasztó az az oldalra helyezett ''komm. port.'' :DDD , nekem bejön, tetszik, végre valami változás.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#21) marcarc


marcarc
senior tag

Nekem első látásra olyan mint a w810 egy új előlappal és gombsorra(és persze walkman logó nélkül)l!Vagy ez csak nekem tűnt fel? :DDD

(#22) Apollyon válasza marcarc (#21) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Valami olyasmi...

És végre a joystick is kezd kimenni a divatból...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#23) Viktor0610 válasza Apollyon (#20) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Arra gondoltam, az ''egy kategóriával lejjebb'' alatt, h. ami pár éve még a K7xx kategória volt, az mára már a K5xx szintre ''csúszott''.

Samsung Galaxy A54

(#24) mrlujoak válasza Viktor0610 (#23) üzenetére


mrlujoak
veterán

Lehetne inkább úgy fogalmazni, hogy a K5xx az akkori K7xx szintre fejlődött, nőtt fel?
Szerintem igen.

Mindenkinek:

Ez a tendencia mindenhol megfigyelhető.Mindenhol az életben ahol gyorsan, vagy kevésbé gyorsan, de fejlődő technika van.

Ha már a gyártók tudnak QVGA felbontással úgy kijelzőt gyártani egy mobilba, hogy az megérje nekik és mi is meg tudjuk venni, akkor igen is az évekkel - mobilok esetében ez akár fél évre is csökkenhet - ezelőtti, akkor csúcsmodelleknek, vagy ahhoz közelieknek számító darabok technikai paramétereit utol lehet érni.
Sőt kell is.
Ez egyszerűen a piac törvénye. Nem lehet sokáig kordában tartani a specifikációkat.
Ha belegondolunk, anno a K700i a K500i-hez képest nagyobb tudást rejtett, holott mindketten VGA optikát tartalmaztak. Teltek az évek, és a K510i már kapásból odacsap a K700i-nek, hiszen előbbinek már 1,3-as optikája lett.
Ez működik egy szintel feljebb is. A K550i igaz hogy nagyon hasonlít a K750i-re, de elmarad a K800i-től, ami korban és technikában inkább közelebb áll.

Ezért nem kell bántani ezt a mobilt, igen is fel kell nőnük a tényhez, már rég nem a K750i-hez kell hasonlítani a K550i-t.
A K750i méltó kisebb ellenfele inkább a K510i.

Mellesleg kellemes külsővel született meg, és a kamera nekem még mindig tetszik - W810i-m volt - ez az a mobil, ami pont megfelelne a mostani elvárásaimnak.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#25) Viktor0610 válasza mrlujoak (#24) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akárhogy csűrjük-csavarjuk, a lényeg az, h. ami korábban csak a nagyobb modellszámra volt jellemző, az lekerült az eggyel lejjebbi szintre. ;] Azonban ez nem baj és nem csak a SE-re jellemző! Hisz' így u.azt megkapjuk kevesebbért!

Samsung Galaxy A54

(#26) blueMerle válasza Apollyon (#20) üzenetére


blueMerle
veterán

Igen, egy joymentes K750 walkman nélkul, ez kell nekem! :R

(#27) AMD Power válasza blueMerle (#26) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem az is bőven elég lenne ha minden SE-be olyan joy lenne mint a K610i-ben! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#28) Viktor0610 válasza blueMerle (#26) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A K750i-ben nincs is vókmen... ;]

Samsung Galaxy A54

(#29) blueMerle válasza Viktor0610 (#28) üzenetére


blueMerle
veterán

kimaradt egy szó, az hogy ''wókmen nélkul mobil''. Csak utólag nem javítottam :D

evvan ha merul a billentyuzet, legutobb skypeon kerultem ezmiatt kicsit kényes szituba :B

(#30) joshua7


joshua7
veterán

A hírek arról is szólnak, hogy a telefonnak lesz Walkman változata is, amely talán 3G hálózatokon is működni fog, cserébe feláldozták az autofókuszt.

De miért? Nagy lenne úgy a teló? Vagy mi?

Semper Fi

(#31) Viktor0610 válasza joshua7 (#30) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem a méret miatt teszik... :((
Azért teszik, amiért kihagyják az EDGE-et a 3G-s készülékeikből... Mert valami fontos funkciót ki kell hagyni a készülékből, különben elégedettek lehetnénk azzal.....

Samsung Galaxy A54

(#32) joshua7 válasza Viktor0610 (#31) üzenetére


joshua7
veterán

Akkor tisztelettel bekaphatják. :(( W850-ben is csak ez zavar, h nincs AF...

Semper Fi

(#33) HERR Z


HERR Z
veterán

kiváncsi leszek ennek a kijövetelével végleg eltűnik-e a k750....gondolom azt váltja majd 40-45 rugós független áron, a k750 is 50 alatt van már majd mindenhol függetlenül újonnan

(#34) rauschie


rauschie
senior tag

[link]


ez most az új cybershot mobil is egyben?:S

mod: sött, miva'? [link]

[Szerkesztve]

(#35) rauschie


rauschie
senior tag

ja, ées ezt a gombsort tessék kurvagyorsan elfelejteni.....normális gombokat a népnek!

(#36) Fla$hly válasza rauschie (#35) üzenetére


Fla$hly
aktív tag

a joytick-os bosszankodások helyett most a gombsort bénázzák el, valami mindig van :((

Aláírás

(#37) mrlujoak válasza Fla$hly (#36) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

Biztos, hogy elbénázták?
Előbb szerintem ki kellene próbálni, és aztán elhibázásról beszélni.
Érdekes, a joy sem mindekinek jelentett problémát.
Nekem is a hírhedt F500i-ben volt joycsere - még 2004 közepén vettem, akkor első szériás darab volt - amit kb 1,5 hónapos korában eszközöltettem, és azóta is működik az a cserélt Joy, hisz harmadik telefonnak a mai napig is használom.
Igaz, én másokkal ellentétben karban is tartom, hisz feltalálták már a takarítást :))

Ezekről a keskeny gombokról meg annyit, hogy ha olyan kellemes nyomásponttal lesznek megáldva, mint ami az edddigi SE billentyűket jellemzi, akkor kényelmes lesz, és ráadásul csükken a mellényomások száma is.
Tudom, mert még általános/szakközepes koromban volt egy ehhez hasonló gombsorral megáldott számológépem - megjegyezném, az általam bálványozott technikatanárnőmnek is olyan volt - amivel tök jó volt számolni.
Annak csupán az volt a gondja, hogy kemény és nyomáspont nélküli belsőt kapott, de hát mit lehetett várni az akkori számológépektől...

Én amondó vagyok, várjuk meg míg meg nem tapizzuk, használjuk, és aztán alkossunk róla akár negatív, akár pozitív véleményt.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#38) Cicero


Cicero
őstag

randák ezek nincs mit tenni :]

(#39) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Most olvasom csak: ''A hírek arról is szólnak, hogy a telefonnak lesz Walkman változata is, amely talán 3G hálózatokon is működni fog, cserébe feláldozták az autofókuszt.''

Ezt mennyire utálom a gyártókban?! :((( Mikor lesz olyan készülékük a W900i-n kívül, amiben mindkettő megtalálható? (IIgen, ott a K800i, de mi van, ha én csak 2 Mpixelt szeretnék 3G-vel AF-fel? :F )

Samsung Galaxy A54

(#40) Mac! válasza Viktor0610 (#39) üzenetére


Mac!
aktív tag

de mi van, ha én csak 2 Mpixelt szeretnék 3G-vel AF-fel?

Samsungot veszel. ;]

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#41) Viktor0610 válasza Mac! (#40) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sem Sony Ericssont, sem Samsungot nem vennék, csak megjegyeztem... ;]

Samsung Galaxy A54

(#42) Ca$his


Ca$his
csendes tag

Sziasztok!
A SonyEricsson K550i már kapható a[link]-nál!
Az ára jóval 300 € alatt van.(54900HUF)
Ezen kívül megvásárolható a SonyEricsson W880i, illetve az LG Shine.

A ''[link]''-nál a phonezone-nál-ra gondoltam!
Nem irtam viszont hogy az árak az ÁFÁ-t nem tartalmazzák! :(((

[Használd a MOD-gombot, légy szíves.
Köszönöm.
Viktor0610]

(#45) badacsony


badacsony
őstag

Tudtok valamit a hozzá adott HPM-62 headsetről? Az érdekel konkrétan, hogy tartalmaz-e jack aljat.

[Szerkesztve]

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#46) nemma válasza badacsony (#45) üzenetére


nemma
addikt

Tuti nem ;)

(#47) badacsony válasza nemma (#46) üzenetére


badacsony
őstag

Hátha. :)
Ezt adják majd a k810-hez is és a k800 pl. HPM-70-nel jött.

[Szerkesztve]

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#48) nemma válasza badacsony (#47) üzenetére


nemma
addikt

Ez mondjuk így nem igaz, K800hoz HPM-60 jár!
Nem fognak jackes fülhallgatót adni, csak a Walkman-hoz, ez majdnem biztos...

(#49) badacsony válasza nemma (#48) üzenetére


badacsony
őstag

Megnéztem 2 külföldi k800 tesztet, mindkét helyen más fülest írnak. Te láttad a saját szemeddel a telefonhoz adott headsetet?

HPM-61 nem jack-es, 65 igen. A 62 a 61-hez van közelebb, úgyhogy lehet, tényleg nem lesz jack-es. :)

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#50) blueMerle válasza badacsony (#49) üzenetére


blueMerle
veterán

Most mondok egy igazi csodát! Én már láttam a saját szemeimmel egy K800i komplett csomagot, söt, és most nagyon kapaszkodj: legalább 50-et értékesítettem is. :D MIDNEGYIKHEZ A HPM60 volt adva. És bizony a saját hamisítatlan szemeimmel láttam. ;] :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.