Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yutani


Yutani
nagyúr

Milyen nagyképűek ezek a házak... :DDD

#tarcsad

(#2) Armando_19 válasza Yutani (#1) üzenetére


Armando_19
őstag

Csöppet csúnyákák szerintem.... :B

(#3) erdoke


erdoke
titán

A legfontosabb tulajdonságukról, azaz a szellőzésükről szó sem esik. :(

A legjobb aláírás a héten

(#4) A`rpi


A`rpi
addikt

SZép és jó hogy ház elején ott az E sata de az áramot is ki kellen juttatni valahogy...

(#5) Renwick válasza erdoke (#3) üzenetére


Renwick
őstag

Mert egyelőre a Revoltec sem árul el róluk semmit, azon kívül, ami a képen is látszik (a nagyobbnál elől egy 12 cm-es venti, plusz oldalt kis szellőző, a kisebbnél pedig oldalt egy nagyobb szellőző)...

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#6) macilaci78 válasza erdoke (#3) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Írja pedig az oldalventit és a kereszt irányú szellőzésben betöltött szerepét. :U

Igaz, hogy zárójelben van, de nálam bolygatta az iskolát: belül további belül három 3,5”-es merevlemeznek jut hely :B

És az előlapi elrendezéshez: eléggé macerás lesz a nagyobb házat mondjuk asztal mellé állítani, legyen akármilyen pofás is. :O És fedlapi USB: termetesebb pendrive el is foglalja a csatlakozók jó részét, hiába ötletes. És ha valakinek sikerül beleöntenie valamit? ;] De szépnek szép. :)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7) eastsider


eastsider
nagyúr

Jól néznek ki
végleges/valós árukra leszek kiváncsi
nekem a fenti USB tetszik...

(#8) REDeath


REDeath
őstag

elölről jól néz ki a fölső, de az oldalán a szellőző nem tetszik :( nem oda illő

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#9) Alex91 válasza A`rpi (#4) üzenetére


Alex91
félisten

Majd veszel egy kulso eSata-s hazat, azt annak lesz tapja... :D

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#10) shteer válasza Armando_19 (#2) üzenetére


shteer
titán

sztem nem csöppet :D

..szerintem jónak tűnik

(#11) A`rpi válasza Alex91 (#9) üzenetére


A`rpi
addikt

Majd veszel egy kulso eSata-s hazat, azt annak lesz tapja
Végül is...
De akkor inkább hátul vezetném ki bövítő kátyák helyénél...
+kezdenek elterjedni az alaplapokon is az E-sata kivezetések...
Szal felesleges :D

De kár is ezen rágódni

SZépnek szépek a házak csak meg kell fizetni:)

(#12) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Elég érdekes kinézetűek ezekkel a hatalmas előlapokkal, de nekem tetszik.
Azért én a 33k-s árat nem mondanám ''megfizethetőnek''.
Meg egy plexi oldallapos modell se ártana...

"Csak úgy mondom"

(#13) erdoke válasza macilaci78 (#6) üzenetére


erdoke
titán

Ha keresztirányú szellőzés van, az mindig csak rontja az összhatást, ''bekavar'' az elölről-hátulra huzatnak. Engem nem a marketingrizsa érdekelt volna, hanem egy PC házat már látott ember leírása a szellőzésről. :U

A legjobb aláírás a héten

(#14) eastsider válasza Csapi007 (#12) üzenetére


eastsider
nagyúr

Meg egy plexi oldallapos modell se ártana...

Hómmérd rulz :))

(#15) Ősember


Ősember
őstag

elég csunyák lettek :D nem ugy csunya hogy nagyon csunya, csak éppen randa :F

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#16) Renwick válasza erdoke (#13) üzenetére


Renwick
őstag

Ember, ezt a házat a Revoltec munkatársain kívül jó eséllyel még senki nem látta! Mégis milyen leírást akarsz? Mi alapján?

Mod: Egyébként a keresztirányú szellőzés az én terminusomban pont az általad is említett, elülső légbeszívásból és hátsó légkiszívásból származó huzatot takarja. Nemtom hogy lehetne ezt máshogy hívni. Hosszanti szellőzés?

üdv

R.

p.s.: Hagyjátok már a pics@ba ezt a :U smiley-t, esküszöm rádumálom a Parcit, hogy vegye ki innen. Enyhén bicskanyitogató jellege van. :((

I see you blaming each other -- And I love you still

(#17) Ste


Ste
addikt

33k :Y
ennyiért nem hiszem hogy kapkodni fognak érte

(#18) X@b3e


X@b3e
addikt

Az első elég jól néz ki, de a javallot ára miatt nem hinném, hogy sláger lenne belőle.

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#19) Muton válasza erdoke (#13) üzenetére


Muton
addikt

'bekavar'' az elölről-hátulra huzatnak lol

'szélcsatornás' tesztet csináltunk nemrég a házamban és a kihúzó&táp ventik közvetlen környezetét leszámítva egy nagy turbulens légkavarodás volt mindenhol, mindenféle marketinges 'előlről hárta áramlik szépen a levegő' nélkül. nem fog sokat rontani egy oldalsó venti, hidd el ;)

ja, ezek a házak :W tökéletesen megtestesítik azt, amikor egy stílus- és formaérzék nélküli, 6 éves korosztálynak tervező erős izlésficamú idióta megpróbál elegáns házat tervezni. igénytelen a cucc szerintem :U

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#20) Csapi007 válasza eastsider (#14) üzenetére


Csapi007
veterán

Ahogy mondod. ;)

"Csak úgy mondom"

(#21) erdoke válasza Muton (#19) üzenetére


erdoke
titán

Nekem több házam is volt, ahol oldalsó venti volt szerelve, vagy megvolt a lehetőség. Mindig romlott az általános hőeloszlás, amikor bekapcsoltam, legutóbb egy CM Stackerben. Szóval én nem a marketingről, hanem a saját tapasztalataimról beszéltem. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#22) erdoke válasza Renwick (#16) üzenetére


erdoke
titán

Én se szeretem azt a szmájlit, de visszajárt. ;)
Olyan leírást szeretnék, amilyen csak van. Ha semmilyen nincs, azt már meg is kaptam. :D

A legjobb aláírás a héten

(#23) .:T.H:.


.:T.H:.
aktív tag

Érdekes módon a német Revoltec oldalon(revoltec.de), olyan''revoltec-es'' házak vannak, ami inkább tetszik mint ezek..

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#24) Muton válasza erdoke (#21) üzenetére


Muton
addikt

nem rég füstölővel néztük át a gépet, különböző ventifordulatszámok mellett. már a beszívó venti (120x120x38) mögötti vinyókeret egyik oldalán is gond volt a légáramlással, míg a másik oldalon nem, pedig szimmetrikus a cucc, ill az alsó és középső vinyó között a venti fújásának megfeleően áramlott a levedő, míg a felső és középső között meg a ventivel szemben (!) és sokfelé csak turbulens áramlások voltak, kivehető irány nélkül, ezért is írtam, h olyan nagyon nem zavarhat be az áramlásba. az csak igen ngayvonalakban működik, h szépen megy hátra fel a levegő. nekem oldalsó nyílásom nincs, csak felső (80x80-as, venti nélkül), viszont az segít. ~4-10 fok mínusz, ha nincs lezárva (passzív hűtés mellett).

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#25) #96302336


#96302336
törölt tag

Kínai gagyi giccskupac. Ronda. A kéktől meg már felál a szőr a hátamon :)

(#26) rauschie


rauschie
senior tag

látom nektek nem tetszik, engem megfogott pedig.
ha normális anyagból van és a szellőzése is jó akkor a kisebbik nemlehet rossz vétel....napersze sok a ''ha''

(#27) venember83


venember83
nagyúr

2 nagy csunya rossz pont:
Fenti USB - ''beepitett'' gepeknel nagy problema lehet, nem lehet hozzaferni
Keken vilagit, fluoreszkal - megis hogy fogok keken vilagito haz mellett szunyalni :F Legalabb ha ki lehetne kapcsolni.
Szoval nem vennem meg, jo a kis SLK3000-B-m :DDD

(#28) macilaci78 válasza erdoke (#13) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Engem már a keresztirányú huzat kivitelezése is megkavart: keresztül az alaplapon, keresztül az alaplapi tálcán át a ház másik oldaéfalán, ez lenne keresztirányú. :U Nem lenne hülyeség az oldalventi, ha a házban tudnák terelni a légáramot hátra: direkt jól jönne a kártyáknak a huzat, de sajna a PC hátlapjánál a bővítőkártyák kivezetésénél nincs szellőzés, illetve a légáram nekiütközve a szemben álló függőleges síknak a szélrózsa minden irányába megy, ami tényleg nem szerencsés.
Az oldallapi venti lehet, az a ficsőr lesz, ami felesleges plusz-ként lesz az ismertetőben feltüntetve. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29) macilaci78 válasza venember83 (#27) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A led csatiját vagy lehúzod, vagy teszel rá egy gombot-ptmétert és rárakod egy előlapi panelre a ventiszabályzók mellé. A szunyáláshoz meg olyan venti is kell ám! ezek olyanok?
A fedlapi kivezetésekkel én se értek egyet a Revoltec-kel, valami nem szimpi bennük.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#30) venember83 válasza macilaci78 (#29) üzenetére


venember83
nagyúr

fluoreszkal = vilagit a sotetben, nem? Nem kell hozza kulso fenyforras, tehat ki se lehet kapcsolni, vagy rosszul ertelmeztem. Viszont ha a ventik elev keken vilagitanak, akkor ugyis szurodik ki kek feny a hazbol... Hangot nem tudom megitelni, mert nincs rola adat de en 2 SilentBlade es 1 alacsony fordulatszamon tartott Antec venti mellett siman tudok aludni, elvileg az egesz 20 dB(A) alatt van, kb masfel meterre az ágyamtol.
Pozitivum viszont a fem ajto, az nem rezeg be, mint egyes muanyag ajtos hazak ajtaja. De 33k forintot nem er, tularazott mint a Revoltec ventik. :(

[Szerkesztve]

(#31) Shim válasza venember83 (#30) üzenetére


Shim
őstag

Kevered a fluoreszkálást a foszforeszkálással. A foszforeszkáló anyag a külső megvilágítás megszűnése után is világít, míg a fluoreszkáló anyag csak addig ''világít'', amíg fényhatás éri. (Tehát ha kikapcsolod a ledet, nem fog világítani.)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#32) GG888


GG888
senior tag

Hát ez nem nagyon jött össze Revoltecéknél.....33k-ért egy ilyen ronda házat.....Ha már télleg moddereknek csinálják a cumókat, legalább valami ízléses lehetne....nade 33k!!!!3

Üdv

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#33) venember83 válasza Shim (#31) üzenetére


venember83
nagyúr

Okes, koszi a felvilagositast!

(#34) Cicero


Cicero
őstag

randa

(#35) Cartman002


Cartman002
aktív tag

Annyira mondjuk nem ronda, de tény, hogy egy Revoltectől többet várnék. Esetleg 5öd áron elviszem :)

(#36) Memora


Memora
senior tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy végül vett e valaki ilyen házat? Egész pontosan a Rhodium-ot?
Én most tervezek beszerezni egyet (jah, design-ügyileg benne van abban a kb 5 típusban, amit hajlandó lennék a szobámba tenni. A másik 4 Lian li :D ), de kissé el vagyok bizonytalanodva...
Érdemes 3 éves házat venni egy most épülő konfighoz? A mérete alapján elvileg bármi belefér. Gondolom, az extended ATX alaplapnál már nincs nagyobb...
Amúgy az előlapon/tetőn lévő usb csatlakozókat valamilyen módon ki lehet cserélni usb3-ra :F
Van ugyan ezeknek a házaknak egy szériahibája is, mégpedig a hátulsó illesztéseknél nem fogadja a dupla méretű VGA-kat (márpedig manapság már szinte mind ilyen, ha jól tudom).
De gondolom, ha szimplán kiveszem a műanyag tartó sínt, akkor is elég stabil tartása lesz a VGA-nak, ugye csavarozni még mindig lehet. A sín meg elvileg meg is bütykölhető házilag.
Szóval ha valaki tud olyan indokot, hogy miért nem menjek hozzá...ööö, vegyem meg ezt a házat, most szóljon :DDD

Akik pedig rondának nevezték ezt a házat, nos...nagyon kíváncsi lennék rá, hogy ők mely házakat tartják szépnek és stílusosnak ;]

Fancy quote placeholder

(#37) Memora


Memora
senior tag

Hmm, már senki sem jár ide? Pedig még épp csak 3 év telt el az utolsó hsz óta :DDD

Fancy quote placeholder

(#38) imuran válasza Memora (#36) üzenetére


imuran
csendes tag

nekem volt rhodium.nagyon stabil,és minőségi ház.csak ajánlani tudom.bizony mondom hogy a mostani cm690 házam nincs ilyen massziv ház.ha nem lenne alsó tápos,akkor semiben sem jobb az revoltec-nél.

(#39) Thunderzolee

Régészkedek kicsit, de nemrég adtam el pont egy ilyen házat.

Hátha valaki keres róla valami jellemzést. :)

A kisebbiket, a Revoltec Zirconium RT101-est használtam éveken át letöltőkonfignak pár terányi merevlemezzel.

Nagyon jó ház, igaz, még régebbi, felsőtápos, de igen erős, nagy, masszív, nem vette át a merevlemezek rezgését sem; a ventilátoroknak külön keretet adnak hozzá, nekem elöl is meg hátul is volt 1-1. A merevlemezeket is műanyag segédelemekkel (kerettel) lehet betolni a merevlemez tartóba, szerszámot nem igényel. És az oldallapja is gyorsan levehető a hozzá adott tekerős csavaroknak köszönhetően, ez takarításnál jól szokott jönni.
Nem egy kábelmenedzsment bajnok ház, de nálam nem is az volt a lényeg.

A HDD aktivitását jelző ledet letakartam egy darab fekete szigszalaggal, mert fényes kék ledje van, és komolyan mondom, éjszaka bevilágította az egész konyha/étkezőt ahogy villogott. (Ott tartottuk, ott duruzsolt csendben 24/7-ben.)

Már mindenhol CM690-est használok a házban, így ez feleslegessé vált, csupán ezért adtam el, kábé fél éve félretettem, aztán Karácsonyra raktam össze rokon-gyereknek szgépet, és ezt a házat is felhasználtam hozzá.

Annak idején valami gépet/félgépet vettem, ahhoz kaptam, így került hozzám, de mindig is szerettem, jó ház.

:R

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.