Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) orbano


orbano
félisten

1.66 helyett 1.6ghz? ejjha, ezt aztán lebutították :D
a 667 vs 533 notebookokban nem üt annyira, szerintem kedvelt proci lesz... de az Intel inkább vigye lejjebb az árakat és ne a kínálatot bővítse lefelé :B
mikor kijön a magyar Vista szeretnék Meromra váltani, remélem addigra már reális áron kaphatok egyet a T2300 helyett :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#2) Renwick válasza orbano (#1) üzenetére


Renwick
őstag

Azért azt tegyük hozzá a teljesség kedvéért, hogy ez a CPU lett a leglassabb kétmagos mobil processzora az Intelnek, még a Core Duók is 1,66 GHz-ről indulnak, ráadásul ebben a kategóriában a minimum FSB mindeddig 667 MHz volt. Kivéve természetesen az LV és ULV példányokat.

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#3) orbano válasza Renwick (#2) üzenetére


orbano
félisten

órajelben leglassabb, de azért egy yonah-nak ez is bőven odaver

A vér nem válik VAZZE!™

(#4) Renwick válasza orbano (#3) üzenetére


Renwick
őstag

Háát, azért ha nem is a mínusz 60 MHz, de az alacsonyabb FSB miatt én ebben annyira nem lennék biztos. Természetesen rendszerszinten. :)

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#5) orbano válasza Renwick (#4) üzenetére


orbano
félisten

no igen, alkalmazástól függően előfordulhat, hogy esetleg egy yonah nyerjen a 667.es memória miatt, de szerintem ez elenyésző jelentőségű, főleg ha figyelmebe vesszük a kategóriára jellemző felhasználást :o

A vér nem válik VAZZE!™

(#6) S.Feri válasza orbano (#1) üzenetére


S.Feri
őstag

Mi a reális árkülönbség szerinted?

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#7) orbano válasza S.Feri (#6) üzenetére


orbano
félisten

szerintem 5k körül lehet

A vér nem válik VAZZE!™

(#8) S.Feri válasza orbano (#7) üzenetére


S.Feri
őstag

Hm, kicsit keveske szerintem. pl egy t2400 upgrade T7200-ra. Garivesztés nélkül, többet is érhet simán.

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#9) Rover623 válasza Renwick (#2) üzenetére


Rover623
félisten

Lesz ez még így se...nyakunkon az L7200...;]
Az U7500-ről már nem is beszélve...:U

primus inter pares

(#10) orbano válasza S.Feri (#8) üzenetére


orbano
félisten

ja várjunk, most miről beszélünk? :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#11) nap válasza Rover623 (#9) üzenetére


nap
addikt

Ezek milyen harci jarmuvek? :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#12) macilaci78 válasza S.Feri (#8) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A garivesztés nélküli dolgokat hagyjuk a picsába! A notimban kifogástalanul működő CD-RW/DVD kombómat bruttó 34eFt-ért cserélnék ki gariban DVD-RW-re. Az 14k akkor, ha a kezükbe adom az általam vásárolt garis ODD-t. egy fél órás munkáért. :(((

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.