Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csudri


csudri
őstag

Helyes kis lanparty-s gépet lehetne összedobni vele.

(#2) killahdrums válasza csudri (#1) üzenetére


killahdrums
senior tag

Ugyanerre gondoltam! Nekem nagyon tetszik! :)

Egy Aria ház, bele ez a lap, meg egy 660-an, meg mondjuk egy 1800XT, stb... jó!


Viszont elírás vagy tényleg ddr1 megy bele? Elírás nem? :F

[Szerkesztve]

There is no God, just Technology...

(#3) Rover623


Rover623
félisten

Vége a világnak...
Én már a diesel, fronthajtású, kombi Jaguár-nál éreztem ezt...de most már bizonyosság....:DDD

primus inter pares

(#4) erdoke


erdoke
titán

Legalább Intel déli híd van hozzá, vagy azt az ULi-tól szerzik be az ATI-n keresztül? :Y

A legjobb aláírás a héten

(#5) Renwick válasza erdoke (#4) üzenetére


Renwick
őstag

ATI IXP 450 van rajta.

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#6) Renwick válasza killahdrums (#2) üzenetére


Renwick
őstag

A lap max. DDR 333 kompatibilis, szó sincs DDRII támogatásról.

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#7) killahdrums válasza Renwick (#6) üzenetére


killahdrums
senior tag

:Y ...akkor visszavonok mindent! :( Ez így egy vicc.

There is no God, just Technology...

(#8) csudri


csudri
őstag

Akkor lóf@sz az egész!

(#9) erdoke válasza Renwick (#5) üzenetére


erdoke
titán

Magyarul ULi. Viszont az északinak DDR400-at támogatni kellene, vagy szándékosan butítják? :F

A legjobb aláírás a héten

(#11) Ősember


Ősember
őstag

ez az amit ugy hivnak, hogy: ''bullshit''? :U
:))

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#12) LordX válasza killahdrums (#7) üzenetére


LordX
veterán

Azt melyik másik alaplapban találsz X300 szintű integrált VGA-t? Nem játékra való ez a lap, azt nem mondta senki.. De jóval jobb, mint egy 915G..

(#13) HERR Z


HERR Z
veterán

hmm... ha HD audio az = azalia....és annak csak 7.1-es változata van...szal ezt javítsátok
Amúgy...itt a lap olcsóbb megfelelője:
[link]

Amúgy érdekes mert ez az asrock tudja a dual core-t a 64bitet, s ddr/ddr2-t és az 1066-os FSB-t..meglepő lenne ha az intel ilyen trutty lapot adna ki erre a jó chipsetre

(#14) LordX válasza HERR Z (#13) üzenetére


LordX
veterán

Nem akar gondolom konqrenciát a saját cuccának.. Bár akkor minek adta ki?

(#15) HERR Z


HERR Z
veterán

de akkor meg minek adja ki ha egy nála olcsóbb lap SOKKAL többet tud...nincs az az elvetemült intel fan aki inkább ezt venné...-meg az intel fan intel chipsetes lapot vesz

(#16) LordX válasza HERR Z (#15) üzenetére


LordX
veterán

Fenét nem.. Az, hogy az alaplapra rá van írva, hogy Intel, az egyeseknek már egyfajta garancia, hogy ez egy stabil lap, mindenféle inkompatíbilitási hibáktól mentes. Látsd bármelyik másik Intel lap: általában drágább, lassabb és kevesebbet tud, mint egy ASUS, Abit, Gigabyte stb. lap azonos chipsettel..

(#17) CocooN-z válasza csudri (#1) üzenetére


CocooN-z
őstag

mibajotok? tökéletes lehet ez lanokra, csak nem gémelni rajta hanem dedicated servert futtatni :DDD

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#18) Male válasza LordX (#12) üzenetére


Male
nagyúr

Mi az, amire ez az integrált X300 elég (főleg ha osztottan használja a DDR333-at a procival...), de egy 915G nem elég?

Amúgy meglepően picike a borda az északi hídon... régen nem láttam ilyet :)

(#19) LordX válasza Male (#18) üzenetére


LordX
veterán

Gyík felbontásban, jó procival (simán lehet ilyen konfig, ha számításigényes, de nem grafikus program futtatása az elsődleges célja a gépnek) az X300 még játékra is használható. Az utóbbi korántsem.

(#20) marcee válasza HERR Z (#15) üzenetére


marcee
addikt

Ez a lap szerintem egyértelműen irodai gépekhez van. Úgy tűnik az intel letett egyelőre a saját integrált asztali grafikus chipről. Mondjuk nem nagy veszteség. De tény, hogy elég furcsa, hogy még ezt sem tudják összehozni. Ellenben kétlem, hogy teljesen feladnák ez a vonalat, mert notiban nyilván továbbra is fontos piac marad.

[Szerkesztve]

\m/

(#21) Male válasza LordX (#19) üzenetére


Male
nagyúr

Azért egy-két játék elmegy az intel félén is... mondjuk kellően szar, ez igaz. Nade ezeknek az integráltaknak nem is ez a feladatuk...

(#22) rudi


rudi
nagyúr

Tudtommal ebben a chipsetben két futószalagos GPU van szóval nagyon karcsú gémeléshez. Árát tekintve szokásosan Intelesen drága, bár a hasonló MSI alaplap, ami jó régen kapható már, jóval drágább. Meglátjuk, majd az ECS mivel rukkol elő.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#23) LordX válasza rudi (#22) üzenetére


LordX
veterán

Ha a X300 karcsú, akkor a 915G mi? anorexiás etióp? :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.