Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dassler


Dassler
őstag

Na bumm...drága. Egyszer volt Sony CD-ROM-om, nem hagyott bennem mély nyomokat, azóta kerülöm.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#2) erdoke válasza Dassler (#1) üzenetére


erdoke
titán

Itt megint jöhet a szokásos SONY ODD-s kérdés: Mi a belseje? TEAC?

A legjobb aláírás a héten

(#3) Dassler válasza erdoke (#2) üzenetére


Dassler
őstag

hát az nem lenne baj

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#4) Alvin_ti4200 válasza Dassler (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ha benned nem is, a CD-kben biztosan:D

(#5) orbano válasza Dassler (#1) üzenetére


orbano
félisten

bennem sem... oem sony-m volt... rá sem volt írva, hogy az :D De ez tetszetős darab, ''kár'', hogy mér berendeltem egy nec-t

A vér nem válik VAZZE!™

(#6) _cirmos_


_cirmos_
őstag

figyelmes dolog, hogy adnak egy plusz fekete előlapot :)

(#7) rudi válasza erdoke (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

Az előd BenQ volt (DW-1640). Még nincs megerősítve, de én a BenQ DQ60-ra (más néven Tead DV-W516E) tippelek. Jó hogy végre kezd divatba jönni a RAM, viszont szégen a Sony fejére, hogy nem valami gravírozós belet vett :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#8) Sanya


Sanya
nagyúr

dvd+dl rw-ket még nem írja, úgyhogy nem mindenevő. a hírben már helyesen szerepel a dvd író takarmnya, ugyanis csak a legelterjedtebb tápot eszi.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#9) Dassler válasza Alvin_ti4200 (#4) üzenetére


Dassler
őstag

:D már amelyiket hajlandó volt elolvasni. Bár mostanság szerencsére beszállítókból dolgoznak, a benq az meg azé nem olyan rossz szerény tapasztalataim szerint. Márha ezis az.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#10) erdoke válasza rudi (#7) üzenetére


erdoke
titán

Igen, erre a TEAC-ra gondoltam. A gravírozós-ramírós még elég ritka. ;)
Engem ugyan egyik se hoz lázba, kevés haszon csigatempóban.

A legjobb aláírás a héten

(#11) erdoke válasza Sanya (#8) üzenetére


erdoke
titán

Miért, azt melyik eddig megjelent író írja? Egyáltalán merre van az a lemez? :F

A legjobb aláírás a héten

(#12) Jim Tonic válasza erdoke (#10) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Pedig ha jól tudom, a kettőnek semmi köze egymáshoz. Vagyis a gravír képesség nem a fejen múlik, hanem egy kiegészítő modulon, amely képen felismerni a gravírozható mediát.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#13) erdoke válasza Jim Tonic (#12) üzenetére


erdoke
titán

Valószínűleg nem is technológiai akadálya van, hanem a sok licensz...

A legjobb aláírás a héten

(#14) Gismo


Gismo
addikt

Akkor itt és most szeretnék fellépni a Sony védelmében!
1ik havernak 3db Sony optikai meghajtója van!
1db Sony CDU5221 52X saját fejlesztésű Sony belsős cd-rom (lassan 4 éves lesz és csak az ultra szar cd-ket nem olvassa, de pörgött az annyit életében, hogy asszem elnézhető neki)
1db Sony CRX220E1 52X24X52X cd-író! Lite-On belsős, tökéletesen ír és olvas immáron 3 éve!
1db Sony DWQ23... 16X... Lite-On belsős DVD-írója, jobban ír s olvas mint az én BENQ(benkő)-m lassan 1 éve!
Másik gépében van 1 Sony CDU5231-es 52X cd-rom 4 éve! Egy 54X Mitsumi-t cseréltek erre! Ez nemtudom, hogy mien belsős, de sztem kamu Sony! 1 ienem nekem is volt, de elfelejtette, hogy hogykell olvasni, viszont amikor olvasott, akkor minden 52X-54X-56X meghajtót maga mögé utasított!

(#15) Sanya válasza erdoke (#11) üzenetére


Sanya
nagyúr

1 lehet egyik sem, de akkor sem mindentíró. ez a megnevezés téves, ugyanis csak a kereskedelmi forgalomban kapható lemezeket írja, ami elég nagy különbség... ne okoskodj már mindig.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16) PPeter válasza Sanya (#15) üzenetére


PPeter
addikt

Pedig ebben igaza van. Ha egy író a megjelenésének pillanatában a piacon lévő (vagy akár csak kész specifikációval rendelkező, bejelentett) formátumok mindegyikét írja, akkor miért ne lehetne azzal a titulussal illetni, hogy mindentíró, mindenevő, stb.?
Amúgy meg a kétrétegű újraírható lemezek szabványa még nem is végleges, szóval ha azt mondom, hogy talán idén lesz belőle kézzel megfogható termék, már akkor is könnyen túlozhatok.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.