Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] Kapaszkodik az AMD

Hozzászólások

(#1) velizare


velizare
nagyúr

kicsit kevésnek tűnik nekem ez a pár ezrelékes növekedés. aszittem jobban mennek az a64es procik.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2) choosen01 válasza velizare (#1) üzenetére


choosen01
csendes tag

Na akkor most Te miről beszélsz?

(#3) kszabber


kszabber
tag

Az AMD nehezen tudja novelni a reszesedeset. Leginkabb akkor sikerul ha az Intel nagyot botlik (lasd cikk. 2001).

Egyebken nekem meg mindegy, hogy milyen gyartmanyu proci van a gepemben, csak gyors legyen es olcso :D

(#4) Mania válasza kszabber (#3) üzenetére


Mania
senior tag

Az Intel a reszesedes nagy hanyadat a cerkak eladasabol szerzi...

(#5) #64791808 válasza Mania (#4) üzenetére


#64791808
törölt tag

... Magyarországon! Ezt tegyük hozzá, nem mindenhol a celerongyokat veszik, mert nem mindenhol ilyen drága a PC

(#6) Csabee válasza #64791808 (#5) üzenetére


Csabee
csendes tag

LOL :DDD hol érdekli az INTELt a magyar piac...

(#7) Obi-1


Obi-1
őstag

1999-2000-ben erős PC-konjunktúra volt, többek közt a Y2K pánik miatt. Sok új gép ment el, így az AMD bele tudott kanyarintani a tortába az Intel-verőnek kikiáltott K6-III és Athlon procikkal.

A közelgő recesszió nem sok növekedési lehetőséget nyújt az AMD-nek, pláne, hogy a világelső DELL még mindig nem forgalmazza.

Only a Sith deals in absolutes.

(#8) ^Bundi^ válasza Obi-1 (#7) üzenetére


^Bundi^
senior tag

Az baj baj, hogy a sok Bambauser bemegy a boltba gépet kérek
min van a boltosnak több hazsna?..Intel en
a vásárló ezt ismeri..neki IBM intel..stb egyremegy ezt ismeri..ennyi kész..ezt veszi meg.és ilyen p*cs ökből van a viálgon a legtöbb..erről ennyit..

Nos Omnes Una Manet

(#9) ^Bundi^


^Bundi^
senior tag

2,3 százalékos piaci részesedést ért el, amely 3 százalékpontos növekedésnek felel meg.
ezt meg nemértem..elötte -0.7%át uralta?..akkor én jobb vagyok nálunk, mert én 0.7%al többet uralok..höhőőő.:E

Nos Omnes Una Manet

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] Kapaszkodik az AMD
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.