Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  [Re:] Jön az nForce 2-MX (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

És akkor lesz pl: Abit NF7-MX, ASUS A7N8X-MX? Ha az eredeti nForce2 sebességét (na jó, a 95%-át :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) Szeke


Szeke
senior tag

Én inkább maradok az nforce2 gts-nél :) Igy se olyan drága az nforce2, viszont k jó és egyedi, minek belöle átlagos tömegcuccot csinálni belöle?? Remélem nem lesz sikeres és nem lesz ez egy trend.

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#3) KIP


KIP
csendes tag

Azér nem mindenki engedheti meg magának az nforce2-t, gondolni kell a kevesebb lovettával rendelkezőkre is:D különben piacot veszítenek?:D

(#4) Cefa


Cefa
senior tag

De jó hogy már ebből is van mx. A következő lépés az egy gombos butított MX -egér.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#5) anulu válasza Szeke (#2) üzenetére


anulu
félisten

Szerintem így sem lesz tömegcucc belőle... Vagy ha igen, akkor mi van? Főleg ha megérdemli! És ugyebár ez csak AMD processzorhoz van :) R-Go, így az AMD is erősödik! :DD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) xuldar válasza Cefa (#4) üzenetére


xuldar
őstag

Billentyűzetben már láttam MX változatot, 3 gomb volt rajta.... ;];];]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#7) anulu válasza xuldar (#6) üzenetére


anulu
félisten

Ctrl - Alt - Del... És a kígyók meg szívhatják a fogukat :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) xuldar válasza anulu (#7) üzenetére


xuldar
őstag

Sőt, windows MX is van :))

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#9) HEBI


HEBI
senior tag

Már látom amikor bejelentik a nforce4mx-et , ami egy turbósított nforce2 lesz.

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#10) maniac válasza xuldar (#6) üzenetére


maniac
senior tag

Ja Windows-hoz mellekelt bill. : Ctrl-Alt-Del. :t

(#11) Panther válasza Cefa (#4) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Használtál már Macintosht? A sulinkban azokon lehet netezni. Na meg megőrülni az egygombos egértől :O

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#12) purci


purci
tag

Én MX-es sebességű Matáv-internethozzáférést láttam már...

Sok jó ember kis helyen is sok jó ember.

(#13) hungeek válasza Panther (#11) üzenetére


hungeek
senior tag

Machintos nem ''Macintosh'' :)

(#14) marcee


marcee
addikt

Szerintem mx-es chippel sem fog pl. az abit 24ropi-nál _sokkal_ olcsóbb lapot gyártani.

\m/

(#15) Cefa válasza hungeek (#13) üzenetére


Cefa
senior tag

Dede

MACINTOSH az rosszul tudod.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  [Re:] Jön az nForce 2-MX (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.