Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Az első tesztek szerint ugyanakkor a 266 -> 333 ''MHz''-es FSB-re való átállás nem használ annyit az Athlonoknak, mint azt várták...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2) Genialis válasza Parci (#1) üzenetére


Genialis
aktív tag

Kérdés mennyit várnak tőle. 25%-ot biztos dob a teljesítményen, se többet se kevesebbet. Ha kevesebbet, akkor valami iszonyatos gebasz van, ha többet akkor meg valami más...

Amúgy a képen lévő proci elég megviseltnek tűnik... Nincs az leégve?

Ui: THX újra a belepofázási lehetőséget...
:)

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#3) Qorthral


Qorthral
őstag

Hello!
Hát nemtudom mi lesz,de remélem télleg jó lesz ez a 333as Amd mert az Intel már nagyon elhuzott. és mivel az átlagvásárlot elöbb érdekli a proci órajele mint a tényleges teljesítménye,nos,ezért jo lenne már vmivel elörukkolni. Várunk hammer,gyere már!!!

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#4) Parci válasza Genialis (#2) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Elvileg maximum 5-10%-ról van szó. :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#5) LordX válasza Parci (#4) üzenetére


LordX
veterán

Azért a memória freki növelésével csak jól lehet járni... Mármint ha az is 166-os lesz a konfigban.

(#6) Genialis válasza Parci (#4) üzenetére


Genialis
aktív tag

Elvileg? Elvileg 25%! Számolj utána! Már most is kevés az fsb, a procik adathiánytól éheznek!

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#7) Genialis válasza LordX (#5) üzenetére


Genialis
aktív tag

Nos, igen. 266-os memóriával semmi értelme az egésznek. Mint ahogy 400-assal se nagyon.

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#8) Dr.Momo


Dr.Momo
tag

Nekem csak annyi a kifogásom, hogy mindenhol csak azt látom, hogy 2700+ meg 2400+stb. a tényleges órajel meg elfelejtődik . Az lehet hogy a hasonló órajelű P4-nél gyorsabb a hasonló órajelű Athlon-XP, de azért az szerintem nem egy korrekt dolog, hogy nem írják ki, hogy mennyivel is dolgozik a proci. Ez olyan tipikus annó Cyrix módszer volt amikor nem tudtak lépést tartani az órajel versenyben. Be kell látni, hogy az athlon nem rossz, de az architektúra nem megfelelő a 2Ghz feletti működésre. AMD: csináljatok valami újat, és jót!

(#9) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Ahogy néztem 100 at dob a pontozásban az azonos órajelű modellekhez képest...
Szvsz nem sok...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#10) Nowhereman válasza Dr.Momo (#8) üzenetére


Nowhereman
őstag

Ebben nincs gond, inkább az, hogy mig az XP1500+ -hoz képest a 1500-as P4 nem volt sehol, addig a XP2600+ esetén már egyáltalán nem olyan egyértelmü az a +!
Más, hogy Cyrix-ok tök más procik voltak, mint az intel. A lebegöponban qtyasz@rt se értek, mig egy 16 bittes sakkprogram futtatásakor a csunyán szégyenbe tudták hozni a PR értéküknek megfelelö intel pentit.

Utánam a kondenzcsik!

(#11) zsborbas


zsborbas
aktív tag

Felfedeztem egy érdekes dolgot: Asus A7V133-C lapom van, 09.12-én jött ki a legújabb béta bios. Szerepel benne a mostanában sokat emlegetett Athlon XP 2700+ is mint támogatott processzor. Igenám, de VIA KT133+ chipsetes a drágaság, ami elvileg max 133 MHz-es FSB-t támogat hivatalosan. (Igaz, hogy tuningnál felmehet elvileg 200-ig is a bios alapján) Akkor ez most hogy is van? ASUS-ék vállalják, hogy a lap tutira megy 166-os FSB-n is? És a memóriával mi lesz? Nem minden PC133-as sd megy 166-on. Vagy asszinkron üzemmódot is engednek majd 166fsb és pc133 rammal? (100-as FSB-nél lehetett 133-as ramot használni, de 133-as fsb-nél már nem engedte a 100-asat) Mert ha igen akkor nagyon happy leszek! :) Na azért még nem fogok az üzletbe rohanni, hogy ide nekem azonnal egy Athlon XP 2700+ -ot! :DD

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.