Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) emstityu


emstityu
tag

Abban az egyben azért bíztam hogy jobb elrendezése lesz mint az A7V8X-nek de ugyanaz a kuszaság.:(((

Én sevoltam.....csak valami mittudomén!

(#2) zsborbas válasza emstityu (#1) üzenetére


zsborbas
aktív tag

Neked ebben mi a kusza?

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#3) esteban


esteban
senior tag

Miert csak 3 DIMM foglalat van rajta ?????

iBook + RedBull :)

(#4) Genialis válasza zsborbas (#2) üzenetére


Genialis
aktív tag

Idegesítő apróságok. Pl ha ki akarod venni a memóriát, akkor előtte ki kell venni a videokártyát...

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#5) emstityu válasza zsborbas (#2) üzenetére


emstityu
tag

Az A7V8X nél nagyon zavart hogy a procifoglalat keresztben van nem függőlegesen,nagyon közel vannak a ramok az AGP-hez és a CD meghajtók ide kábelei miatt alig lehet lehúzni a tápkábelt az alaplapról.Ezek ennél is ugyan így vannak!De nem szólom le a lapodat(lapomat)mert ettől föggetlenül ha nem kell szerelni akkor nagyon korrekt cucc :)

Én sevoltam.....csak valami mittudomén!

(#6) HEBI válasza emstityu (#1) üzenetére


HEBI
senior tag

Szerintem ez a lap tökéletes AMDs rendszert építeni, ha ilyenben törném a fejem ezt megvárnám.

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#7) emstityu válasza HEBI (#6) üzenetére


emstityu
tag

Nekem sem a teljesítményével van gondom bár az első tesztek szerint az nF2 kicsit még ennél is gyorsabb,hanem a külcsíny szúrja a szemem mióta megvan az A7V8X-em!Sajana ennél is ugyanazokat a dolgokat látom ami ami a saját lapomon nem teccik.

Én sevoltam.....csak valami mittudomén!

(#8) Don Vittorio válasza Genialis (#4) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Csak a jobb oldali pöcköt nyisd ki, és az egész memóriát húzd jobbra. Így nem kell kivenni a videokártyát. Berakás ugyanez visszafelé...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#9) robekri


robekri
addikt

Na akkor hamarosan jönnek a többi KT400A-s lapok is! Az ASUS dobja ki mindíg elöször az új chipkészletes lapokat!

Egy ''kicsit'' amúgy zavaró, hogy oly közel van az AGP és a DDR!:(((

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#10) simonzé


simonzé
addikt

Szerintem is van ennél szerencsésebb elrendezésű lap. Pl az ECS lapok általában korrektül szerelhetőek. Pedig az alsó kategóriába tartoznak.

I don't fit in. I fit out.

(#11) simonzé


simonzé
addikt

A hír első sorát is furcsának találom. ''Az AMD részesedése még mindig nem túl magas'' ???????? Mi van? Itt írjátok, hogy 19%-ra nőtt: http://prohardver.hu/rios2_hir.php?id=2770
Szerintem egy havi szinten többb milliós darabszámnál a 20% az annyira nem sz@r. Sőt a Hammerrel még nőni fog, ha van esza a felhasználóknak.

:)) :)) :)) :)) :)) :))

I don't fit in. I fit out.

(#12) Tiggr válasza simonzé (#11) üzenetére


Tiggr
tag

Igazad van, darabszámra nem olyan rossz az a 19%, de ha Te chipseteket gyártanál, akkor a procik kb.20, vagy 80 százalékához szeretnél inkább tervezni? :)

(#13) TomLion


TomLion
tag

Azért bevállalnék egy ilyen lapocskát...
De nem érdemes eltúlozni az árat, hiszen Asus A7N 24k+Áfa, az bruttó kisker 30 k-ért megszerezhető.

''Jobb ma egy XP mint holnap egy Duron''

(#14) authenticDViD


authenticDViD
tag

Már bocsánat, nem értem, miért ez a nagy megmozdulás ezért a lapért.... Hiszen ez csak egy herélt KT400A, sehol a VT8237 SB... Az pedig 100%, hogy lesz egy A7V400X, vagy valami hasonló lap, azzal a SB-el, szal a mostaniba befektetni gyakorlatilag hülyeség.

<b>Ez itt a reklám helye.</b>

(#15) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

''Promise 20378 vezérlő, mely 2 Serial ATA-150 RAID (RAID 0, RAID 1 or RAID 0+1 modes) és 1 Parallel ATA portot támogat''

Na most Serial ATA-nál egy port egy winyó, ugye? (Ha nem, akkor nem szóltam :DDD) De akkor hogy lehet két porttal RAID 0+1-et csinálni??

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.