Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rez_Grof


Rez_Grof
őstag

Most már biztos, hogy egy D70s-el lepem meg magam, ha lediplomáztam. :DDD
Nagyon jó kis masinériának tűnik.

[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#2) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha egy Nikon képes arra, hogy FW fejlesztéssel gondoskodjon meglevő vásárlóiról, a Fuji miért nem tudja ezt megtenni?! :(((

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3) domedee válasza bLaCkDoGoNe (#2) üzenetére


domedee
senior tag

a világ kegyetlen... ;]

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#4) micro válasza domedee (#3) üzenetére


micro
addikt

Inkább azt mondanám, hogy van Isten! :DDD

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#5) micro


micro
addikt

Mit tudhat a továbbfejlesztett AF?

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#6) dwiki válasza bLaCkDoGoNe (#2) üzenetére


dwiki
senior tag

A Nikon fényképezôgép gyártó.
A Fuji nem csak filmeket gyárt? :) ...

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#7) zabla válasza micro (#5) üzenetére


zabla
aktív tag

gondolom gyorsabb, pontosabb

Somewhere between Jesus dying on the Cross and a giant bunny hiding eggs, there seems to be a gap of information.

(#8) domedee válasza dwiki (#6) üzenetére


domedee
senior tag

Nem, gyárt ő fotómasinákat is. Csak annyi a különbség, hogy a felsőkategória gépei a Nikon vázaira épülnek, saját sccd-vel; alsó/közép (~kompakt) kategória sccd vagy sima ccd, saját optika és váz.

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#9) bLaCkDoGoNe válasza dwiki (#6) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerinted akkor reklamálnék FW upgradet? :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#10) domedee válasza bLaCkDoGoNe (#9) üzenetére


domedee
senior tag

én végigbogarásztam most a netet, teljesen kifacsartam a google-t, de sehol semmi kósza infó, még egy kis hackelt driverről sem :(

esetleg a japánoknál, de hát kriksz-krakszul nem tudok.

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#11) dwiki válasza bLaCkDoGoNe (#9) üzenetére


dwiki
senior tag

Szerinted komolyan írtam?
Irónia? Nevetô fejecskével megtoldva? :) :)

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#12) bLaCkDoGoNe válasza dwiki (#11) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

És én? :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#13) dwiki válasza bLaCkDoGoNe (#12) üzenetére


dwiki
senior tag

Te igen :)

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#14) rlazol válasza Rez_Grof (#1) üzenetére


rlazol
addikt

szép szép... nagyon jó kis gép, de ha választanom kellene (értsd: ha lenne annyi pénzem) : Maxum 7D - sokkal több a manuális kütyüje és egyszerűbb a használata. Volt a kezemben mind a kettő. Drágább, de jobb. - Szerintem -

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.