Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FTeR


FTeR
addikt

wikinél a nagyon tudományos bejegyzések soxor hibádzanak, de sztem vitathatatlan előnye, h oylan dolgoról is születhet cikk, ami normális esetben sose kerülne bele egy enciklopédiába, mert épp nem tudományos vagy nem elég művészi, stb. a választott téma.

(#2) moma válasza FTeR (#1) üzenetére


moma
őstag

Hát én is pesszimista vagyok kicsit. Szerintem nem fogják bírni a tempót, de majd kiderül.
Egyébként nem túl világos, hogy hogy is fog ez kinázni: mindenki csak olyan témát szerkeszthet amihez van tudományos fokozata? Vagy ha bekerül valaki, akkor már ott is abba piszkít bele amibe csak akar? Meg egyáltalán, ha valaki vízvezetékszerelő, de hobbija az egyiptomi művészet és elég jól tájékozott a témában akkor már nem is reggelhet? Pedig szerintem sacc az ilyenek a legdolgosabbak. Ha meg reggelhet akkor, megkérik, hogy másba semmibe ne irogassan? Hááát...
Meg ráadásúl, ha a professzor asszony megír egy cikket, ha jól értem nem lesz lezárva utána, hanem az elsős egyetemista simán szét írkálhatja. Vagy ez nem fogja bántani? Vagy már az egyetemistát sem engedik reggelni?

we all deserve a bit of luck.

(#3) Erasmus válasza moma (#2) üzenetére


Erasmus
őstag

én sem látom, hogy az ellenőrzés hogyan müxik majd a gyakorlatban. nekem úgy tűnt, olyan lesz, mint a moderált levlisták: csak jóváhagyás után kerül fel az oldalra a változtatás. a jóvahagyás pedig az ún. szakértőkből álló bizottságok dolga. ettől persze bárki regisztrálhat, és szerkeszteni, változtatni mindenki próbálhat, legfeljebb hiába körmöli be a szöveget, mert a todós embörök leszavazzák a módosításait.

(#4) tkazmer


tkazmer
addikt

Nagyon optimista a kezdeti 9 cikkhez képest....örlnék neki, ha sikerülne, de a valós adatok szerintem is elég riasztóak, a net szereplőinek alapvetően névtelen mivoltát próbálják meg így tisztázni. Szerintem bőven elég lehet, ha csak moderálnak a tudós emberek...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#5) Agyasima válasza Erasmus (#3) üzenetére


Agyasima
senior tag

A cikkből nekem is ez jön le. A terv jó, minden a megvalósításon fog múlni.Ha lesz használható tartalom szeretni fogjuk.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.