Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) raszputyin


raszputyin
senior tag

Vajon mennyit kaptak zsebbe az alkotmányt tököncsavaró bírók, akik helyt adtak a követelésnek? És mennyi vérrel fog megfizetni az országuk azért, mert hagyják?

(#2) WN31RD válasza raszputyin (#1) üzenetére


WN31RD
addikt

Legjobb tudomásom szerint semmilyen bizonyíték nincs arra, hogy az ''erőszakos'' számítógépes játékok és a valódi erőszak között bármiféle összefüggés lenne, pedig kutatták a témát eleget, elméletek vannak is bőven. Persze az ellenkezőjére sincs bizonyíték.
Mindenesetre minimum elhamarkodottnak tűnik számomra ha valaki egy ennyire bizonytalan területen vért kiált (ahelyett, hogy mondjuk az ismeretlen kockázattal szembeni fenntartásainak, esetleg - ha szakértő - óvatos becsléseinek, adna hangot).

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#3) anulu


anulu
félisten

rövid idézet egyik fórumtársunktól, amivel maximálisan egyet tudok érteni: ''games dont make people violent, lag does.''

7 éves korom óta játszom PC-vel, általános suliban kívülről fújtam a Wolfenstein 3D pályáit, később Doom1-2, és mégsem vagyok sorozatgyilkos.

teljes mértékig emberfüggő a játékok hatása, de könyörgöm, ne alkalmazzák már a ''kollektív bűnösség elvét''. azért, mert 1-2 barom azt mondta a lopás/lövöldözés/akármi után, hogy a ''GTA-ban nem volt semmi gond ebből'', azokat elmeorvoshoz kell küldeni. értelmesen nevelt gyereknél nem lehet baj ebből.

örülök a határozatnak. asszem floridai kormányzó az az idióta, aki pereli a Take2-t és egyéb kiadócégeket. neki küldenék egy ilyet: ''/target /laugh''.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4) REDeath


REDeath
őstag

Annyira szánalmas ez az erőszak betiltásos dolog. De nem csak a vidojátékoknál hanem filmeknél is és nem csak amerikában. Lásd pl. az ORTT-t magyarországon, eccer nézek egy rajzfilmet mikor kapcsolgatok a castornák közt, és 12-es karika volt kitéve... gondoltam már azért is megnézem hogy tudjam miért van ott az a 12 es karika. És akkorát röhögtem mert az egyetlen erőszak az volt hogy volt egy vérrengző farkas és mindent meg akart enni...

(Ennyi erővel a hupikék törpikék is 16 plusz mert félmeztelenek a törpök, és hókuszpók meg akarja ölni őket, tiszta horror az egész buhrrr :O )

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#5) REDeath válasza anulu (#3) üzenetére


REDeath
őstag

'games dont make people violent, lag does.''
Ez mennyire igaz, de amúgy ettől se lesznek gyilkosok... De ugyanez a hatás ha pl. az eber késik mert felujítják az utat... akor be kéne tiltani az útjavítást is!!! ....
Megint csak azt tudo mondani az egész témára hogy szánalmasok a kormányzók. Szerintem ők azok akik részvényeket vesznek spam hatására.... :DDD Elég nyomorékok hozzá!

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#6) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Az mondjuk igaz hogy feltud baxni agyilag némeilyk játék olyan szinten hogy kettéfejelem a billentyűzetet idegességembe de attól még nem leszek gyilkos.
Persze ez ott kezdődik hogy aki nemtudja a virtual-t megkülömböztetni a real-től az ne üljön le játszani és ennyi...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.