Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thom!


Thom!
veterán

Király

(#2) Mixa


Mixa
tag

Szerző: Nimitz17. Nem eredeti szöveg, mert ott a kiskereskedelmi ár helyett azt írtam, hogy: azaz az a pénz amit az átlag végfelhasználó fizet ki. De ne ezen vitatkozzunk, inkább örüljünk annak, hogy kapható. S mégjobban annak, hogy minőségi a cucc és ráadásul nem is drága.

MSI KT3ultra, 1700XP (Palo), 512MB DDR333 Winbond, 30GB AS Quantum, Abit Ti4200 64MB, 50 Asus cdrom, s egyebek...

(#3) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Kedves nimitz17 :).

Egyrészt, köszi a hírt. Másrészt, azt a jogot azért szeretném fenntartni magunknak, hogy editálva tegyünk csak ki beküldött anyagokat, mert előfordulhat ugye 1-2 hejesirasi meg fogalmazási gixer...

Szóval valóban ne vitatkozzunk :DD.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#4) Mixa válasza Parci (#3) üzenetére


Mixa
tag

OK, bocsi. Nálatok mikor lesz tesztelve? Kíváncsi lennék a teljesítményére. Viszont a link nem működik, azt a prohardvare.hu-t légyszi szedd ki onnan, mert mások nem fogják tudni majd elérni. Kösz.

MSI KT3ultra, 1700XP (Palo), 512MB DDR333 Winbond, 30GB AS Quantum, Abit Ti4200 64MB, 50 Asus cdrom, s egyebek...

(#5) guest


guest
veterán

Hali!

Én örömmel vettem a hírt, hogy kapható a Sis 745, ráadásul MSI-ban ami nem egy vacak gyártó (bármennyire i s kitartok az ECS mellett, azért attól nagyobb név). A kérdésem csak az, hogy melyiket vegyem meg a SiS 735 ( ECS alaplap ) vagy a SiS 745 ( MSI alaplap) terméket? Az előbbi kb.20 E az utóbbi meg 27 E. Egyik sem nagyon sok ,de feleslegesen nem akarok, plusz 7E-t kiadni amikor az új chip annyival nem is gyorsabb? Mekkora sebességkülönbséget ad memóriaelérésben a DDR333 a DDR266-hoz képest? Én olyan 10%-ra saccolok? Mi a véleményetek?

prohardver vendég

(#6) guest


guest
veterán

Jah, Duronnal ,vagy 950-es T'Bird-el eteném. Nem lesz gond a kiforrottság a 745-nél. Az ECS-nél ahogy hallottam voltak gondok ,és mostanra ''ért'' be az alaplap.
Tehát akkor mit javasoltok?

prohardver vendég

(#7) guest


guest
veterán

ecs t vettem mistralba prociva egyutt, 5 perc utan kidurrant a processzor, kulserelmi nyom egy szál se. mistral szerviz fel ora vita utan hajlando volt 1500 ft fejeben foglalkozni az elözö nap vasarolt cuccal, majd 2 1200 as duron kipukkasztása utan rajöttek, hogy az alaplap a rossz :D

szoval vigyazz nehogy neked eladjak az en alaplapomat :D

prohardver vendég

(#8) Parci válasza Mixa (#4) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Amint van rá időnk... tudnánk már tesztelni, de a Radeon 8500-tól kezdve az összes GeForce-on át a 845G-ig minden itt áll a nyakunkon.

A linket javítottam, szori (http://-t lehagytad, és én is).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9) Den válasza guest (#7) üzenetére


Den
veterán

1500 forintot szerintem megért hogy megszívattad őket 2 duronra :) .

www.simson4t.hu

(#10) Thom!


Thom!
veterán

Már Szeged is kapható ha vkit érdekel. 2 helyen láttam kb 20,5 eFt + áfa. Szóval nagyon zsír. :)
coolnet@mailbox.hu -itt lehet érdeklődni
Ha minden igaz én is pár héten belül veszek egyet.

(#11) guest


guest
veterán

msi re hany ev gari van???

prohardver vendég

(#12) BobMaster válasza guest (#11) üzenetére


BobMaster
senior tag

korrekt helyen 3

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#13) Celtic válasza Parci (#3) üzenetére


Celtic
tag

A ''hejesirasi'' szándékos, úgy-e?

Celtic [L.I.P.] - voltam házigazda, vagyok tag

(#14) rog


rog
addikt

nem ugy van hogy az ecs az egyik legnagyobb alaplapgyarto?

(#15) guest


guest
veterán

Hi!
Ilyen lapot akarok venni a napokban, csak egy gondom van. Nem tudom milyen memóriát vegyek hozzá. Nem tudja valaki, hogy szinkronban, vagy esetleg aszinkronban megy gyorsabban???
(sis 735-nél szinkronban gyorsabb volt)
PLÍZ!!! H E L P ! ! !
Vett már valaki ilyen boardot? Vagy láttatok már valahol tesztet róla?

Shifty

prohardver vendég

(#17) Thom!


Thom!
veterán

Úgy néz ki ECS K7S6A alaplap 1-2 héten a markomat üti 23000.-HUF. Megszabadulok a Acorp 7KTA-tól.

(#18) guest


guest
veterán

Te milyen ramot veszel hozzá (ddr266/333)?

prohardver vendég

(#19) Thom!


Thom!
veterán

256DDR

(#20) Thom!


Thom!
veterán

266DDR
boccs az elöző a méret volt :)

(#21) guest


guest
veterán

Úgy döntöttem én is ddr266-ot veszek. Csak 128 megát, nincs sok lóvém. A haverjaimnak is még csak sdr-es deszkájuk van, nyár végefelé át akarnak állni ddr-re, majd akkor elsózom ha gyorsadd lesz ddr333-al.
Még egy kérdés: van a 745 ultrához d-bracket?
Holnap megyek a Mistralba, és veszek egyet. :D
Majd még írok. Csá!

Shifty

prohardver vendég

(#22) karib válasza guest (#21) üzenetére


karib
addikt

DDR266 nagyot esett árban, a DDR333 pedig tartja magát. Most több, mint másfélszeres a difi, annyit pedig semmiképp sem ér. Legalábbis, ahol én néztem.

Department of Redundancy Department

(#23) Thom!


Thom!
veterán

256 MB PC 2100 DDR 266 MHz MÁRKÁS 2ÉV GAR
14 640
256 MB PC 2700 DDR 333 MHz MÁRKÁS 2ÉV GAR
18 080
mindkettő nettó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.