Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .:ADAM:.


.:ADAM:.
aktív tag

LOL

.:tweaKntuniNg.tk:.

(#2) Finrod


Finrod
tag

Arrol meg egy szot se ejtenek, hogy megis mennyit eszik.

Finrod

(#3) erdoke


erdoke
titán

Egyétek, vegyétek. Intelnek is jó legyen. :D

A legjobb aláírás a héten

(#4) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

3gigás P4 Celeron = 1.33Tbird akkor ezexerint?Bravó Intel :D

(#5) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Nem értem minek erőlteti ezt a harmatgyenge procit az Intel... Mondjuk az nVidia is ezt csinálja a vid. kártya piacon az 5200-as FX-eivel...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#6) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Milyen jó kis álom-Tesco-config építhető viszont belőle...
''Intel gép közel 3Ghz-n, új generációs DX9-es GeForce FX kártyával már 70e Ft-tól''... :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#7) HiperG


HiperG
addikt

Dejóó megyek a tescoba veszek 1 kilót belőle :DD

(#8) klepto válasza Agyzuzo (#6) üzenetére


klepto
addikt

És ismét mindenki isteníti a Tescot, hogy milyen olcsó ;]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#9) rvs válasza Agyzuzo (#6) üzenetére


rvs
aktív tag

:DD:D

a sok hozzánemértő meg veszi sajnos. :(

(#10) rvs


rvs
aktív tag

hír érkezik :
ttttttt.. (faxgép)
az intel piacra bocsájtotta legújabb 2.5 GHz-es Celeron processzorát, ami az 1300+ jelölét viseli. a cég ezt az 2500+ jelölésű kb. 2 GHz-es AMD processzor ellenfelének szánja.
a kavarodás elkerülése végett mind2 gyártó új jelöléstechnikát fejlesztett ki, a vásárlók megzavarása érdekében. ne felejtsék : a 21. század a káosz százada lesz!
:t

(#11) biga


biga
senior tag

Úgyis csak idő kérdése és megjelenik az iCeleron 1500- (valós órajel 2400Mhz) :DD

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#12) biga válasza rvs (#10) üzenetére


biga
senior tag

A francba! Egy fél percet késtem az ötlettel:((

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#13) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

1300+ :DD

(#14) hobizoli válasza Agyzuzo (#6) üzenetére


hobizoli
nagyúr

...es a sebessegtol csak ugy lobog az emberek haja (ha van), amikor hasznaljak :DD.



hobizoli

több drón kell ;P

(#15) anulu


anulu
félisten

Irodába sok, otthonra viszont 'va kevés... Pofozzák a sz*rt, ahelyett, hogy a P4-et próbálnák meg értelmes áron adni. (Ma láttam, TBred B magos 1700+ netto 10200,-Ft, 1800+ 10600,- pénz. A tuningolhatóságát pedig ismerjük...)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#16) HiperG


HiperG
addikt

Az a gond hogy az Intel ezt a vackot egy áron adja a 2600+ XP-vel :(

(#17) eddie303 válasza hobizoli (#14) üzenetére


eddie303
őstag

Nem is tudom, hogy a sebességtõl lobog-e vagy a szedett-vedett itt használatos olcsó coolerek szelétõl... Úgy látszik, Intel bátyánk kezd hanyagolni a Celeron terén, s kezdi úgy érdekelni az ellentábor, mint (bocs a kifejezésért) vakot a némafilm... Szóval egyre jobb.... Eddig Intel párti voltam inkább, de a vége az lesz, hogy független leszek :)

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#18) Agyzuzo válasza eddie303 (#17) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nézd, én is az Intelt preferálom, de a Celeron egyszerűen nem processzor, hanem egy rossz vicc... :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#19) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Énis preferálnám az intelt ha nem ijen áron mérnék a teljesítményt!
Ja a cel röl nekemis az a véleményem hogy egy lerágott csont de még ígyis megveszik ( SAJNOS ) ami után meg jönnek sorban panaszkodni hogy gyenge és gyorsabbat akarnak, végülis az intel csinálja jól eladja a sz..t hogy utánna a jót is megvegyék tölle mivel az alaplap már megvan ezért csak az erősebb proci kell már csak belé, de a mai magyar ember sajnos nem előre gondolkodik hanem útolag és a mai keresetekböl meg csak apránként fejleszt a mai magyar! :F

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#20) JulWCZar válasza zsolt501 (#19) üzenetére


JulWCZar
senior tag

Na igen, de a mai keresetekből inkább vesz 10Kért akkor AMDt mint 20Kért iCerkát.
Azaz venne, de nem hogy átverik a boltok, hanem ha pl.: AMDt kínálnak neki azt hiszi át akarják verni. És szinte magára erőszakolja a Celeroncsot.

A P4 pedig nagyon jó beruházás, mert bár drága, de b*szik esni az ára. Megveszed, használod, és kis difivel eladod. :)

(#21) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Nagy igazság de azért az AMD nek is vannak gyerek betegségei amit még mindig nem orvosoltak csak a következő generáción és ez mégpedig a rossz höelvezetés és a rossz mag minőség amit az INTEL elég jól megoldott.
Lásd az INTEL höelvezetösapkáját ami kevésbé sérűléken nem úgy az AMD nél ami sok esetben megsérűt a hűtés felszerelésekor (lesarkalás) ami sok esetben a proci halálát is jelentette ami ugyebár nem gari téma pedig ez arrais vissza vezethető hogy sok esetben a mag elég gyenge anyagbol készűlt. Ha jól láttam az AMD64 bit-es porciánál orvosolták csak ezt a problémát. :C

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#22) Bogyó bá' válasza Agyzuzo (#6) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nagggyooon jót röhögtem a kifakadásodon! :)))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#23) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Ne menjünk el újabb Intel vs AMD vitába, plíz...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#24) hobizoli válasza zsolt501 (#21) üzenetére


hobizoli
nagyúr

OFF

Nem-nem...ez csak arra vezetheto vissza, hogy egy full hikomat beginnerjuzer volt az, aki fel akarta rakni azt a hutot...

Aki tudja, hogy KELL felrakni, az n+1x-re is felrakja siman...:DD


hobizoli

több drón kell ;P

(#25) Cathfaern válasza zsolt501 (#21) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ezek megint téves dolgok. A AMD-nek semmivel sem rosszabb a hőelvezetése. Egyáltalán miért lenne az? :))

(#26) biga


biga
senior tag

Azért azt hozzá kell tenni, hogy az első szériás celeronok sosem voltak valami jó (bár ez egy
picit hosszú első széria:) ) Várjuk meg a végét! Már most jönnek a hírek az új Celeronokról, amik
533 QPB-vel, esetleh HT támogatással fognak kijönni. Sőt, arról se felejtkezzünk el, hogy a P4
biztosan foglalatot fog cserélni (SocketT), de ez nem törvényszerű a Celeronra. Szóval még jó is
kisülhet a dologból. Hiszen végül is szinte már csak a cache-ben lesz különbség a ''bátyjától''.
(Kár, hogy a P4-nek ez az egyik sarkalatos pontja, amit épp a Celeron bizonyít:) ) Addig meg az
AMD esetleg elhúzhat a belépő szinttel, ha bír...

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#27) biga válasza biga (#26) üzenetére


biga
senior tag

Hova tünt a sorkizárás a hozzászólásomból? :O

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#28) Jano


Jano
senior tag

De a legjobb az egészben hogy a Tua Cerkában 256 Kb L2 Cache van ehez képest vissza lépés 128, egyébként én is azért vettem annak idején 800 Celeront, mert nem volt pénzem 800-as P3-ra, és amikor meglátattam az árlistán az Duron 750-est egyrészt nem tudtam miaz másrészt bekkattant hogy mintha azt hallottam volna róla leég, de a teljesítményéről fogalmam se volt.

A tudás érték!!!

(#29) hobizoli válasza Jano (#28) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Hat...ugyes voltal:C...de en inkabb utana neztem



hobizoli

több drón kell ;P

(#30) biga válasza hobizoli (#29) üzenetére


biga
senior tag

Az azért Jano mellett szól, hogy azért rosszul nem választott. A Tualatinok kib**ott jó sikerült
procik voltak, a 800-as cerka meg baromira húzható volt. Ezt azért nem tudta a Duron 750!

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#31) hobizoli válasza biga (#30) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Szerinted...de ez mar nagyon OFF lesz/lenne :DD. Mar akkoriban sem csak a megaherc volt a lenyeg...


hobizoli

több drón kell ;P

(#32) biga válasza hobizoli (#31) üzenetére


biga
senior tag

épp azért, mert már akkor sem a Mhz volt a lényeg!

Ez jó, két csiga beszélget:DD

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#33) hobizoli válasza biga (#32) üzenetére


hobizoli
nagyúr

:O???


hobizoli

több drón kell ;P

(#34) Tapsi


Tapsi
addikt

A sz@r csak nő-és nő,hamarosan ellep bennünket:O

(#35) Jano válasza hobizoli (#29) üzenetére


Jano
senior tag

Csak az volt a baj hogy akkor még magamtól egy gépet nem bírtam volna össze rakni.

A tudás érték!!!

(#36) Jano válasza biga (#30) üzenetére


Jano
senior tag

Csak én sose próbáltam meg tuningolni mivel nem lehet fixre venni a lapomban AGP/PCI frekvenciát csak akkor lenne normális ha 133 FSB-n menne a proci annyit meg nem hiszem hogy bírna.

A tudás érték!!!

(#37) hobizoli válasza Jano (#36) üzenetére


hobizoli
nagyúr

OFF

A 800MHz-s cD0-s Cerkak igen nagy resze elment 1200MHz-n, azaz 150MHz FSB-vel, de 1066/133-n is akar meg alap Vcore-n.

ON


hobizoli

több drón kell ;P

(#38) Hun'reeth válasza Agyzuzo (#6) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Te a Tesco PR-osa vagy??? :)) :DD
Ez igen jól sikerült :C :C :C

''Öregember nem gyorsvonat!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.