Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [re: hír] ismét nyereséges az amd (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) HiperG


HiperG
addikt

(nem tok válaszolni a hírre sorry [nem műxik a :)

(#2) anulu válasza HiperG (#1) üzenetére


anulu
félisten

Csatlakozom, yeah! :)

Várom az S939 A64-et, hogy amellett járkáljon, Abit alaplapon dualban a 2x512MB RAM-om :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) Ambrosius


Ambrosius
tag

Én mindig is drukkoltam az AMD-nek. Csak így tovább!
Igazából nem olyan nagy ez a bevétel, de az egyéb számokból kitűnik, hogy igenis jól megy a cégnek, két év alatt megduplázták a forgalmukat, procieladások majdnem 40%-kal nőttek, ez azért nem semmi. Pláne nem recesszióban.

(#4) Obi-1


Obi-1
őstag

Hajra Ájemdé!! Csak így tovább! :))

OFF
Most akkor hírhez nem lehet hozzászólni, azért kellett külön megnyítni a témát? :F
ON

Only a Sith deals in absolutes.

(#5) gericooper


gericooper
aktív tag

örülök én is h. megfordult a tendencia. :)

(#6) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Ezaz!
Az A64-ben volt az AMD összes bizodalma,és úgy látszik bejött a dolog.

(#7) Erasmus válasza _Volkovy_ (#6) üzenetére


Erasmus
őstag

Azért a pénzügyi eredményeket nem az AMD64 turbózta fel. A negyedév során mondjuk eladtak 8 millió Athlon XP-t, ezzel áll szemben kb. 200 000 nyolcadik generációs proci.

sacc per kábé; ha a számadatok pontosan nem is (biztos, hogy nem), az arányok nagyjából stimmelnek.

izé,

(#8) Lacza válasza Erasmus (#7) üzenetére


Lacza
senior tag

Igazad van azzal kezdődött az egész,hogy vettem egy 2800+-ost.....:D

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#9) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Mihelyst lemegy az ára, veszek egy Athlon64-et.

Hajrá AMD!

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#10) bdav válasza Erasmus (#7) üzenetére


bdav
őstag

na jo, csak az a64 / fx / opteron (8. generáciot mondtál szoval belefér :) ) egy kicsit drágább, mint az Athlon XP-k, szoval bevételben csak többet jelent (igaz h. drágább valszeg legyártani is, de a csucsprocik azért többnyire a nagyobb tiszta profitra hajtanak sztem)

amugy grat AMD csak igy tovább :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#11) #57764352


#57764352
törölt tag

Végre valami jó hír!

(#12) aer


aer
tag

Remélem a bevételeket mind a fejlesztésekbe ''ölik'', és nem az elnök-vezérigazgató toscanai házába :))

Amúgy nem azért ''nem szeretjük'' az intelt, mert annyi pénze van, hogy megtehet mindent? :DD

(#13) Intelligencs

Bár Inteles gépem van, és újabb Inteles gép vásárlását tervezem, örülök a hírnek. Nagyon nem lenne jó, ha akármelyikük is tönkremenne, konkurencia nélkül valahogy nem egészséges egy piac. Igazából az lenne a jó, ha az AMD jóval nagyobb lenne, és igazán komolyan meg tudná szorongatni az Intelt.

The Amiga, Born a Champion

(#14) Alvin_ti4200 válasza Intelligencs (#13) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

És akkor esetleg Intel bácsi kicsit lejjebb engedné a CPU árait az egekből:C

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [re: hír] ismét nyereséges az amd (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.