Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Turmoil


Turmoil
senior tag

Egész szimpi, ha nem ASUS lenne, akkor vennék is egyet azonnal! :DD
De kénytelen leszek várni és várni, amíg valami értelmes gyártó is kiad hasonló cuccot :t

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#2) ocrulez válasza Turmoil (#1) üzenetére


ocrulez
csendes tag

Mar kezdtem azt hinni, hogy en vettem eszre egyedul, hogy az asus alaplapok hulladekok. :(

(#3) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Szerintem nincs olyan hogy egy alaplapmarka hulladek, vannak jol, es kevesbe jol sikerult alaplapok minden gyartonal...:)

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#4) S.p.A válasza KERO_SAN (#3) üzenetére


S.p.A
tag

Csak az arány más...:P

(#5) hungeek


hungeek
senior tag

majd az ECS....... az csinál nekün majd !ALAPLAPOT!

(#6) #73828608


#73828608
törölt tag

Én az abittal vagyok ugyanígy. Soha többé!

(#7) Biaggio


Biaggio
őstag

:)

(#8) S.p.A


S.p.A
tag

Ha az EPOX-n rajta marad az a kijelző (a csipogások helyett/mellett) akkor olyat fogok venni, vagy ha kijön a Chaintech akkor olyat.
Bár ez tőlem hülyén hangzink, mert már 3 éve halogatom a gépvásárlást...:DDD

(#9) Ploszi


Ploszi
senior tag

na meg ugye nem kell nekünk feltétlenül nVidiát venni, én elégedett vagyok a via-s cuccaimmal is (a mostanival) :DDD

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#10) lzsolt


lzsolt
tag

Azért egy ilyet szivesen kipróbálnék ... :D
Kíváncsi vagyok, hogy tényleg van-e különbség a VIA és az nForce chipsetek között (IDE vezérlő, PCI kezelés, IRQ kezelés, kétcsatornás memóriavezérlő, integrált hang stb)

(#11) Ürgülfütty


Ürgülfütty
tag

Azért azzal vitatkoznék, hogy az ''Asus lapok hulladékok''...

(#12) Elrood


Elrood
őstag

Asus laptopom megsértődik mindjárt:)

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#13) Parci válasza ocrulez (#2) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Emberek, a tutira flame-be és anyázásba torkoló véleményeket inkább ne nyilvánítsuk ki... :(. Nyilván nem hulladékgyáros a világ vezető deszkagyártója, és az Abit lapok sem ''szarok''.

Vannak rossz Asus és Abit lapok, sőt, minden gyártónak vannak jó-rossz szériái, azon belül is jó-rossz egyedek. Ennyi. Ezen felül lehet márkákat preferálni, de a másikba ne rúgjunk, mert érvünk nem lesz rá, akkor pedig nem elegáns dolog...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#14) bz


bz
tag

Azt kívánom nektek, hogy Matsonic/PC-Partner/Tomato/Meta stb alaplapot használjatok mostantól.

(#15) Turmoil válasza ocrulez (#2) üzenetére


Turmoil
senior tag

Nem tudom, hogy az ASUS lapjai mennyire jók/rosszak, személyes tapasztalatom nincs. Az üzletpolitikájuk nem szimpatikus: az olcsó cuccaik más néven mennek, nehogy lehúzzák a mesterségesen magasan tartott áraikat. Olcsó cuccot nem akarok venni, de nem akarok plusz pénzeket fizetni csak azért, hogy valamelyik cég betűi villogjanak a lapon.
Amúgy én is halogatom már a gépvásárlást egy ideje, többször is meggondolom, hogy kiadok-e pénz valamiért.

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#16) Turmoil válasza hungeek (#5) üzenetére


Turmoil
senior tag

Az ECS szimpi lapokat csinál, de olyan lapot akarok majd venni, ami szinte mindent tud. A fent említett darab ilyen lenne...

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#17) Turmoil válasza S.p.A (#8) üzenetére


Turmoil
senior tag

Nekem is MSI, EPOX, esetleg Giga, vagy Soltek lenne, csak ha egyik sem csinál olyan lapot, mint amit akarok, akkor veszem meg a fenti darabot:)

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#18) Turmoil válasza Ploszi (#9) üzenetére


Turmoil
senior tag

És mi az a mostani, ha nem titok?

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#19) Turmoil válasza bz (#14) üzenetére


Turmoil
senior tag

Miért is? Ezek nem éppen felső kategóriás, de talán még közepesnek sem mondhatók. Támogatottság kicsit gyengus, minőség közepes, stb... Gondolom csak lemaradt egy '':)'' a végéről.

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#20) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Nos, én ezzel a lappal kapcsolatban leginkább arra volnék kíváncsi, hogy mennyire fog szakítani. Ha jól vettem ki a platformteszt cikkből, akkor az nforce 1 nem volt valami remek. És a kettő?

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#21) KopaszÁllat


KopaszÁllat
tag

Az Abit tényleg nem egy nagy durranás mostanság. Nekem MINDIG Asus volt, csak egyszer próbáltam ''hitet váltani'' (az ár miatt) SA6R, de rögtön visszatértem TUSL2C a jól bevált alapokhoz. Kérdés, hogy egy ilyen nForce2 mennyire válik a fejlesztés/pörgethetőség gátjává a használat során? Azért külső 8x AGP is van rajta? Milyen 8x AGP-s kártyák vannak manapság a piacon? Nem korai még ilyen deszkába feccölni? Kösz.

Ebben a blogban csak betépett felhasználók kommentezhetnek.

(#22) thinice válasza ocrulez (#2) üzenetére


thinice
csendes tag

Vegyél jobbat. Az enyém OK. Mindegyik.

(#23) HookR


HookR
addikt

Milyen tapasztalatokra alapozva kerulitek az ASUS-t?

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#24) Turmoil válasza HookR (#23) üzenetére


Turmoil
senior tag

Tippre mivel a leggyakoribb lapok ABIT-tal együtt (ha jól emlékszem) a hibás darabok száma nagyobb, még ha %-osan hasonló, vagy akár kisebb is. A fórumokon, listákon és hasonló helyeken pedig senki nem fog csak azért új topicot indítani, hogy milyen stabil, jó a cucca, ellenben a problémák miatt már igen. Az ember meg olyan, hogy csak annyit vesz észre, hogy xxxx cég termékével mennyi baj van. Ez pedig oda vezethetett, hogy ''A* lapot nem éri meg venni.''

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#25) tothjozsef


tothjozsef
aktív tag

Hát, én is komálom az ASUS cuccokat, még ha meg is kérik az árát. Épp most akarok venni egy A7V8X-et, a P2B-m után. Bár, ha az ECS-nek lenne itthon hasonló tudású lapja, akkor lehet, hogy arra szavaznék.

(#26) Turmoil


Turmoil
senior tag

Kép a lapról, ill ''_big'' nélkül a specifikációk japánul:)

[L]http://www.unitycorp.co.jp/products/socket_a/detail/ath_xp/a7n8x/a7n8x_big.html[/L]

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#27) Márk


Márk
senior tag

A7VN8X teszt itt: http://www.tomshardware.hu/cpu/02q4/021001/index.html

2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

(#28) Márk


Márk
senior tag

Nem A7VN8X, hanem A7N8X.

2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

(#29) Turmoil


Turmoil
senior tag

Tegnap nem néztem, de ma megjelent az ASUS honlapján a lapról minden infó.

[L]http://www.asus.com/mb/socketa/a7n8x/overview.htm#[/L]

Lehe, hogy a végén mégiscsak ilyet veszek? :)

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#30) greg214 válasza tothjozsef (#25) üzenetére


greg214
tag

Kobian!:DD

Greg O'Rich

(#31) lzsolt


lzsolt
tag

Nem tudja valaki hogy az integált LAN vezérlőt ki tervezte, vagy honnan licenszelte az nVidia?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.