Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KEndre


KEndre
HÁZIGAZDA

Köszi Engusz.:) Javítottam.

E.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#2) Versus


Versus
senior tag

Izé ugye ha ti mentek (gondolom ez biztos) esetleg születne belőle egy kis élménybeszámoló pár fotóval ?

Premium Vintage

(#3) marcee


marcee
addikt

''Tessék a duálhipertrídinges háromezerkettes überállat gépek, tessék csak tessék, vigyen egyet a fiának, egyet a lányának, 60 rugó leírható!'' :D

\m/

(#4) engusz


engusz
veterán

Én biztos, hogy kint leszek. De csak holnap. Ha volt valami extra, akkor majd írok. :P

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5) gericooper válasza marcee (#3) üzenetére


gericooper
aktív tag

jól beszélsz marci :DD

(#6) _Volkovy_ válasza marcee (#3) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

kb.:))

(#7) twollah


twollah
nagyúr

Az AMD miert nem csinal ilyen bemutatokat?

Az egyszeru ember csak az Intelt ismeri, es ha azt mondjak neki, hogy AMD akkor csak nez ki a fejebol.

(#8) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Ó, a fenébe elfelejtettem. :D

(#9) zsoltee10 válasza twollah (#7) üzenetére


zsoltee10
addikt

Egyre gondoltunk. :P

(#10) engusz válasza twollah (#7) üzenetére


engusz
veterán

Egyszer voltunk kint valami infó kiállításon. Nagy Intel stand és ~100 db Intel Pentium III processzorral felszerelt ''szuperszámítógép''. Barátom kiment és az egyik kérdésre kijelentette, hogy a K7/AMD gyorsabb, mint a jelenlegi PIII. Nem tudtak csak hebegni, habogni. Jó poén volt! ;]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#11) JulWCZar válasza twollah (#7) üzenetére


JulWCZar
senior tag

Amilyen jó procikat csinálnak, annyira szar a marketingjük. Ez van :)

A szakmai bemutatókon meg remélem kevés az Intel számomra visszataszító marketingje... ...jó termékeik vannak, a minőség (ha a teljesítmény esetleg nem mindíg) kifogásolhatatlan.

1SZ->100: Képeket, beszámolót, juhé! :)

(#12) twollah válasza JulWCZar (#11) üzenetére


twollah
nagyúr

Akkor miért nem gyúrnak a marketingre is az AMDnél?

Vagy abban bíznak, hogy szájról szájra terjed a hír, hogy milyen jó CPU az AMD?

(#13) zsoltee10 válasza twollah (#12) üzenetére


zsoltee10
addikt

Nincs annyi milliárdjuk mint az Intelnek. Minden pénzt a fejlesztésre fordítanak. Mi lenne, ha az Intel is ezt tenné...

(#14) csudri válasza twollah (#7) üzenetére


csudri
őstag

Azért, mert az AMD-re nem lehet frappáns elnevezést kitalálni, mint pl. ez az Intelaktív!

(#15) zsoltee10 válasza csudri (#14) üzenetére


zsoltee10
addikt

Dehogynem!!!

AMDay

(#16) twollah


twollah
nagyúr

El vagyok kámpicsorodva.

(#17) zsoltee10 válasza zsoltee10 (#15) üzenetére


zsoltee10
addikt

Ezt a szlogent le kell védetnem. :)

(#18) GigabyteFan válasza twollah (#7) üzenetére


GigabyteFan
aktív tag

azért nem csinál mert nincsenek itt magyarországon még... az intel meg itt van ...

Az AMD lehet, hogy olcsóbb és jobb... én azért mégis intelt használok...

(#19) GigabyteFan válasza JulWCZar (#11) üzenetére


GigabyteFan
aktív tag

szerintem az AMD nek nem szar a marketingje... csak nekik még nincs irodájuk itthon ...

üdv

Az AMD lehet, hogy olcsóbb és jobb... én azért mégis intelt használok...

(#20) GigabyteFan válasza zsoltee10 (#15) üzenetére


GigabyteFan
aktív tag

grat .. nagggyon jó :)

Az AMD lehet, hogy olcsóbb és jobb... én azért mégis intelt használok...

(#21) GigabyteFan válasza zsoltee10 (#17) üzenetére


GigabyteFan
aktív tag

szerintem is ...

Az AMD lehet, hogy olcsóbb és jobb... én azért mégis intelt használok...

(#22) Fr4G


Fr4G
aktív tag

És, hogy én miért nem BPn élek... bár gondolom mélyreható szakmai kérdésekkel nem lehet oket traktalni:) De azert en orulok es azt sem bannam, ha AMDayt rendeznenek meg itt m.on.

(#23) anulu


anulu
félisten

Egy AMDay-re ((C) by zsoltee10 :))). A tesztet még az 1700+-om megvétele előtt töltöttem ki, és nem hazudtam benne, mikor is azza a kérdésre, hogy milyen processzor lesz a következő számítógépében: ''Intel P4/Celeron vagy egyéb:'', azt írtam, hogy AMD Athlon XP 1700+! :DD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#24) bzs válasza zsoltee10 (#13) üzenetére


bzs
tag

Az intel annyit fordít K+F-re, mint az AMD teljes bevétele. Mint ez közismert.

(#25) -Devil- válasza GigabyteFan (#18) üzenetére


-Devil-
aktív tag

Ja! Kár, hogy az AMD-nek nincs M.o.-i képviselete, vagy mi a szösz. :) Pedig lehet, hogy nagyot szakíthatnának. Itt sok a kispénzű ember, és az AMD értünk, a kispénzű emberekért van.

Értek hozzá Pista bácsi! Kék a fázis...

(#26)



senior tag

Na .. nemtom volt-e kint valaki, de szvsz nagyon gáz volt. Én szombat kora délután voltam, volt kb. 3 db 20-év fölötti ember, 2-3 csávó az inteltől akik éppen kávéztak, meg vagy 10 gép amin 8-10 éves gyerekek jáccottak serényen, néha néha bedobva a ''na mennyé má innen énisakarok formaeggyezniii'' szöveget.
Ja.. meg volt egy pult ahol xp-demo cd-ked osztogattak ( illetve el lehetett venni öket... )
Aki nem volt kint örülhet neki hogy inkább az eszmeralát nézte.. jobban járt vele :D

(#27) marcee válasza (#26) üzenetére


marcee
addikt

Akkor nem is olyan gáz az AMD marketingje: ők csak szimplán nem égetik magukat! :D (no flame)

\m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.