Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kdz


kdz
tag

Az a négy-négy memóriafoglalat nem csak kettő-kettő, és összesen négy?

vagy a 4-4 a két külön alaplapra vonatkozott?

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Never give up! Never surrender!

(#2) Sefter válasza kdz (#1) üzenetére


Sefter
veterán

külön lapra...

Psn ID: sefter_hun

(#3) kdz válasza Sefter (#2) üzenetére


kdz
tag

ok ...átolvastam még egyszer, most már tisztább:B

Never give up! Never surrender!

(#4) Guruka


Guruka
senior tag

Azt igazán bele írhatnák, hogy tudja-e végre a fix PCI E-t. :((

[Szerkesztve]

(#5) siriq


siriq
őstag

Hello

Volna egy kerdesem. A haver szeretne venni 945 chipset es lapot. Ez is megfelelo de meg azert szetnezne hogy mi a valasztek. Tudjavalaki hogy MO.-n hol lehet beszerezni 945 lapokat(LGA775)?
Koszi elore is.:D

[Szerkesztve]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#6) Loretto


Loretto
veterán

Utódvadászat közben erre bukkantam: Bővebben: link Létezik hogy nincs fw port egy ilyen lapon? :F

Soirée...

(#7) hothead válasza Loretto (#6) üzenetére


hothead
csendes tag

A neo kivitelen nincs, csak a platinumon, de az kb 10eFttal több. Egyébként valaki esetleg találkozott már azzal a problémával, hogy pl ez a lap is 8 pólusu 12v-os atx csatival rendelkezik 4 pólusu helyett. Szóval ilyen 4-ről 8 pólusura alakító madzagot látott már valaki, vagy hallott róla? Olyanra gondolok mint a 20-ról 24 pólusura alakító tápcsati ami kapható, csak nekem kimondottan 4=>8ra alakító kellene. Mert kevés olyan táp van amin van ilyen csati, és épp most vettem egy chieftec450w est amin nincs de a codegen 480-ason van. Most ilyennel használom semmi problem, csak a táp egy csöppet hangos.

(#8) robyeger válasza hothead (#7) üzenetére


robyeger
addikt

Tudtommal mivel párhuzamosan vannak összekötve az azonos feszültségek többsége, ezért nincs értelme egy 4->8 átalakítónak sem, ugyan így nincs értelme a 20->24 sem (a 20 csati gond nélkül belemegy a lap 24 ajzatába), hiszen ha egy deszka kézikönyve nem írja, hogy 20-al is megy, én nem hajtanám 20->24 átalakítóval sem, főként ha tuningoljuk, mert akkor akár kegyetlen terhelést is kaphat a 12V ág a 20 csatis tápon. A 8 csatis 12V pedig főként az (SLI és CrossFire) duálVGA kártyás configokhoz találták ki.

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.