Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) andorpapa


andorpapa
őstag

Azért jó kis poén! ATI vs. nVidia harc az alaplap piacon? Hova fejlődött a világ...

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#2) Vidra


Vidra
csendes tag

2002. eleje? Az ATI megint egy lépéssel lemaradt!

(#3) toeri válasza Vidra (#2) üzenetére


toeri
aktív tag

Miről, könyörgöm miről??? :)))

Üdv, toeri

(#4) LordX válasza toeri (#3) üzenetére


LordX
veterán

2002 eleje = nForce 2 GeForce3 grafikával. A cikk is mondja, hogy R200 majd azután. (Fél év? Most nem tudom, nem látom a cikket :D )

(#5) Superman


Superman
nagyúr

Az alaplap mellett ersze az öldöklő küzdelem tovább folytatódik a VGA kártya piacon is. A www.tomshardware.com - on összehasonlították a GeForce3 Titanium - ot és az ATI Radeon 8500 - at. A Radeon nyert a legtöbb tesztben, még a 3D Mark 2001 - ben is. :)

(#6) andorpapa


andorpapa
őstag

Pozitív. Észrevettétek, hogy mi magyarok mindig a kisebbnek drukkolunk?
Lásd: AMD, SiS, ATI és még sorolhatnám.

A hírrel kapcsolatban meg az saját, egyéni, szuvenír és sérthetetlen véleményem, hogy soha sem fogok ilyen szuperintegrált cuccokat venni, nem azért, mert egy hú-de-nagyon-tuningos alak vagyok, hanem azért, mert a bővítés nagyon fontos számomra, és én már csak maradok a jó nagy Abit lapoknál...
Mert hát ugye ki használ alaplapra integrált audiot, ha ott a SoundBlaster Live (na jó, kicsit árnyalt a kép azóta, hogy az nForce-ra elég jó minőségű cuccot tettek)?

Ettől függetlenül biztosan élénkítő hatással lesz a piacra, ami a usernek mindig jó (kivéve P4...)!!!

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#7) toeri válasza andorpapa (#6) üzenetére


toeri
aktív tag

Nem tudom észrevetted-e, de mi egy kis nép vagyunk. :)) (Lekésni valamit csak a jelenben v. múltban lehet. A jövő még alakulóban van, hiába mondják egyesek, hogy "már elkezdődött") :P

Üdv, toeri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.