Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) erdoke


erdoke
titán

Nagyon kíváncsi leszek erre a 200 GB-os 7200 rpm-es notivinyóra. Elsősorban a hangja és az ára érdekel, a teljesítménye borítékolhatóan elég nekem.

A legjobb aláírás a héten

(#2) ALI_G


ALI_G
veterán

3,5 colosakról miért nem ír?

(#3) t72killer válasza erdoke (#1) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

teljesitmenyben (sebessegben) sztem kb ott lesz mint a mostani 100giga/7200rpm-es darabok, viszont szep nagy lesz :))
En inkabb a melegedestol felek egyebkent, havernak van 7200as notiwincsije es kegyetlenul melegszik :((( viszont nem tul hangos...

Szemelyszerint en megvarom mig a hibrid modellek ara lemegy megfizetheto szintre+a bennuk levo flash-memo min 16-20 giga nem lesz. addig csak kihuzom valahogy a mostani wincsi+ USB rackben nagywincsi komboval :U

Jo latni h igy ''felporgott'' a fejlesztes (szo szerint:DDD) itt is :R

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#4) orbano válasza erdoke (#1) üzenetére


orbano
félisten

gondolom az előző szériához képest sokkal jobb lesz. az valóban jobban melegedett, de hangja nem volt több. én is bizakodva várom, ha valami idegesít a notikban, az a lassú háttértár...

A vér nem válik VAZZE!™

(#5) erdoke válasza orbano (#4) üzenetére


erdoke
titán

Én nem notiban gondolkodok, ott megteszi az 5400 rpm is. :)

A legjobb aláírás a héten

(#6) t72killer válasza erdoke (#5) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Asztali gepbe miert notiwinyot? Gyorsabb, mintha 3.5''-os lenne? - Na igen, ott nem akkora gond a melegedes, max lehutod vmivel :))

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#7) erdoke válasza t72killer (#6) üzenetére


erdoke
titán

Nem gyorsabb, halkabb. Ha ezen kívül még hűvösebb is, azzal még halkabbá válik, mert lassabban forgó venti is elég. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#8) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Csak ne 700mA kene nekije mar itt csucslgetne egy:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#9) t72killer válasza erdoke (#7) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mégiscsak beleültette a bogarat a fülembe :)) Remélem a 2007 első fele az nem május 30/USA paperlaunch lesz, hanem tavasszal hozzák már a fecskék :C

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.