Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) T-boy


T-boy
csendes tag

''Az MSI és a Gigabyte lépésének valahol más üzleti oka lehet.''
Nem lehet, hogy egyszerűen a VIA által ígért +10%-os memóriasebesség iránti keresletre alapoznak? A marketingduma szerint egy kicsivel, de ráver az NForce2-re. Ha most vennék alaplapot, igenis keresném ezeket a lapokat, persze ha a tesztek megerősítenék a beharangozott sebességet. A KT600-ban majdan lévő 400-as hivatalos! FSB meg nem biztos, hogy olyan visszatartó erő a KT400A-val szemben. Most is léteznek olyan alaplapok, amelyek nemhivatalosan, de ténylegesen támogatják a 400FSB-t. Akkor meg nincs igazi különbség a két chipkészlet között.

''Az én nevem Forrest Gump, és úgy szólítanak, hogy Forrest Gump.''

(#2) DcsabaS


DcsabaS
senior tag

A KT400A-hoz NEM kell lényegesen áttervezni a KT400-as alaplapokat, tekintve, hogy teljesen kompatibilis vele (más kérdés, ha találnak az alaplapon valami javítani valót), és a KT400A ugyanannyiba kerül, mint a KT400, ezért aki csinál KT400-as alaplapot, annak semmi oka sincs arra, hogy ne vegye tervbe KT400A-s alaplap gyártását. A KT400A-s alaplapok viszonylagos késedelmének nyilván az az oka, hogy a gyártók előbb el akarják adni a KT400-ra épített készleteiket.

(#3) pepepapa


pepepapa
tag

Ugy néz ki, hogy ezt a kört a VIA -bukta- ugyhogy a kedves ''kasztumöröök'' ennek a költségeit a KT600-ban fizetik meg

Ez itt a / helytakarékosság / helye - huja-haj

(#4) Peat;)


Peat;)
veterán

Ha az ECS is kiadná baromi olcsón(mint eddig mindenét) én futnék érte:))

(#5) twollah


twollah
nagyúr

Én azért örülnék ha kijönne az Abit a maga KT400Ara épülő alaplapjával.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.