Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ByB


ByB
addikt

Érdekes képet adhat egy 17 colos monitor, 1920x1200-as felbontás mellett! :F

244T-vel is tisztes ez a felbontás, de az 7 collal nagyobb...

(#2) xedos válasza ByB (#1) üzenetére


xedos
addikt

A DELL-nek van ilyen felbontású notija 15.4''-ban !!!!WUXGA

(#3) orbano válasza ByB (#1) üzenetére


orbano
félisten

Nagyon jó dolog. nekem volt 12''-os 1400x1050-es kijelzőjű notim. állat :) elfogadnám ezt a pixelsűrűséget itthonra is :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#4) erdoke válasza ByB (#1) üzenetére


erdoke
titán

Kalkuláld bele, hogy legalább fél m-rel közelebbről néznéd mint a 24-est. Normál notis használat persze itt nem nagyon jön szóba (eléggé melegedhet egy ilyen DTR kategóriás noti), de normál esetben gépelési távolságra vagy az asztalon levő noti kijelzőjétől.

A legjobb aláírás a héten

(#5) Rossi válasza ByB (#1) üzenetére


Rossi
addikt

Én inkább nagyon szépnek mondanám. Nem értem ezeket a sztereotípiákat a nagy felbontás ellen... SXGA és UXGA rulz!

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#6) ByB válasza Rossi (#5) üzenetére


ByB
addikt

Ha rám értetted, nekem nincsenek előítéleteim a nagy felbontású monitorok ellen, itthon 1920x1200-t használok, laptopként pedig 1400x1050-t... :R

erdoke - Jogos, az ember közelebbről néz egy laptopot, bár itt leginkább a filmek nézhetőségére mentek rá a HD kapcsán, ami valószínűleg a laptop vásárlók elég kis részét teheti ki. Jó lenne még talán grafikához is, de kérdés a panel színvisszaadási képessége, ráadásul a 17-es szélesvásznú monitor, nem feltétlenül alkalmas grafikához...

(#7) erdoke válasza ByB (#6) üzenetére


erdoke
titán

A felbontás maga alkalmassá tenné grafikai munkához, ha a kisebb képpontok mellett közelebbről néznéd, mint a hasonló felbontású 24-est. Ez egy felső kategóriás gép, valószínűsíthető az S-PVA panel, és ha így van, akkor a színhűséggel se lehet nagy gond.

A legjobb aláírás a héten

(#8) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

huudeóóriási árzuhanás :Y 700->620kHUF:DDD...
Aztán 3 év mulva bagót se fog érni:(

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#9) OliApa válasza t72killer (#8) üzenetére


OliApa
aktív tag

Több lesz az, mint 3 . . .

http://velemmivan.blogspot.com/

(#10) dezz válasza erdoke (#7) üzenetére


dezz
nagyúr

Én úgy tudom, laptopba nem tesznek mást, csak TN-t, mert az jóval több fényt enged át, mint a többi típus, azaz gyengébb háttérvilágítás is elég neki -> jóval kisebb fogyasztás. Ilyen DPI-vel talán nem is tudnak mást gyártani, mert a többi típusnál minden szubpixel még tovább van osztva.

(#11) sparc


sparc
tag

Hát ez a hd dvd írás teljesen felesleges feature.

(#12) sparc


sparc
tag

Ja csak most látom hogy ez már egy ősrégi cikk

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.