Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah


twollah
nagyúr

Gondolom a festés ára nem a magyar pénztárcákhoz van igazítva.

A fa mintázatú ház nagyon szép, az élénk szívű kavalkád nagyon súlyos.

(#2) atus válasza twollah (#1) üzenetére


atus
senior tag

Nem szerettem volna a hírben az overclock.hu-nak antireklámot csinálni, úgyhogy akkor neked válaszként leírom. :DDD
Ezen a magyar oldalon az egyszínű (!MATT!) Dragon házakat adják 40'000 Ft körüli áron, plusz postaköltség...
[L]http://www.overclock.hu/cgi-bin/overclock/scan/fi=products/st=db/co=1/
sf=category/se=chieftec/op=rm/nu=0/ml=200/tf=title/to=x.html[/L]
Ehhez képest a 100 dolcsis Dragon, ráadásul gyönyörűre fényezve, szinte ingyen van. Kár, h nem itthon... :(
A virágos Lian Li meg tényleg negatív példának lett berakva. Fórum lánytagjai, nektek tetszik ez?? ;]

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#3) rudi válasza atus (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem nagyon állat a világos ház :) Olyan tavaszias. Jobbaknak minden évszakra lehet házuk :) Tavaszra ez a vlások, nyárra valami napfényes, őszre faleveles, télre meg jégvirágos :) Hatásra alig narad el attól a múltkori ''jeges'' megoldástól de sokkal egyszerűbb. UThez frages :D, Rallyhoz saras :D stb.
Vágre lehet a Ferrari F40 mellé egy tűzpiros házam is :D TESSÉK MAGYAR IMPORTŐRT SZERZNI!!!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) pilóta válasza atus (#2) üzenetére


pilóta
nagyúr

Tyű! Egy ilyenre én is beneveznék. Különösen a cseresznyefa fényezésű menne az íróasztalomhoz :))
Egyébként tényleg tök olcsó annyi pénzért (99$). Bár gondolom a táp azért nincs benne.
Nem akarja valaki nálunk is forgalmazni?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5) Den válasza pilóta (#4) üzenetére


Den
veterán

Nem forgalmazni kéne, hane csinálni ilyeneket és azt eladni. Le kéne szerződni egy nagyobb autó fényező műhellyel hogy üres időben (este?) használhassuk a szárítókamrájukat, a házakról meg nem vakarászni a festéket, hanem eleve festetlenül megrendelni, és kész.

www.simson4t.hu

(#6) Hold


Hold
őstag

egy ilyenre beneveznék

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#7) Hold


Hold
őstag

bicsi a hatalmas képért nem tudtam hogy ekkora

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#8) Hold


Hold
őstag

Megkérdeztem a haveromat Ő fényez nekem ha kell házakat kamrában szépen

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#9) mzperx válasza Hold (#8) üzenetére


mzperx
aktív tag

Ha színkombinációra vágysz, akkor ajánlom a következőket:

- ezüstszínű Chieftec Dragon nagytorony
- Sony GDM-F520 - ami szintén ezüstös, és szépen megy hozzá
- Logitech Cordless Desktop - ami fekete-ezüst kombináció....

Küldjek képet? :))

De meg kell, hogy mondjam, hogy a femint'zat nekem is tetszene, ha olyan helyen kellene hogy legyen a gép... DE jelen esetben a fent említett variáció is tökéletes.... szerintem a kék annyira nem jön be... tudom, mert én az ezüst és a kék közöt hezitáltam anno... és örülök hogy az ezüst színű mellett döntöttem.

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#10) mzperx


mzperx
aktív tag

Viszont ha valaki tudna nekem ilyet az autóm középkonoljára csinálni.... húúú... az nagyon tudna tetszeni....

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#11) andorpapa válasza Hold (#6) üzenetére


andorpapa
őstag

Hold! Ez a Chieftec vezetélnélküli csomagja. Már kapható is, például az overclock.hu-nál. Meg a ház is. Szóval csak pénzkérdés. A billentyűzet+egér kombó pedig szerintem nem is olyan drága.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#12) tildy válasza atus (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem.Sot undorito.Vizsont egy krom jobban tetszene.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13) twollah válasza tildy (#12) üzenetére


twollah
nagyúr

Igen, igen!!!

Chrome rock da house.

(#14) tildy válasza tildy (#12) üzenetére


tildy
nagyúr

Vagy sotetkek metal:)))AAAAAAAA:DD:DD:DD:DD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15) twollah válasza tildy (#14) üzenetére


twollah
nagyúr

Háááááááááááááááát.

(#16) atus válasza tildy (#12) üzenetére


atus
senior tag

Örülök, hogy egészséges ízlésvilágú hölgyek látogatják a PROHARDVER! oldalait! :DDD

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#17) atus válasza Den (#5) üzenetére


atus
senior tag

Az a gond ezzel az egyébként nagyon kifizetődő ötlettel, hogy ezeket nem sima fényezőkamrában készítik, hanem valami ''titkos'', pontosabban általuk nem publikált módszerrel viszik fel bármilyen anyagra(alu,acél,műanyag). Na ez az ami gondot okozna. Nekem mindkét házamat fényezőkamrában fújták, aztán mégis ragadnak a gombok, meg nyikorog izomból... ;]
Hekkelje meg valaki a fényezéstechnikájukat!

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#18) Satan-Claus


Satan-Claus
senior tag

Én végignéztem a mintaválasztékot, de sajna egyet sem találtam amire azt mondtam volna, hogy ''IGEN, EZ AZ''. :) )

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#19) tildy válasza Satan-Claus (#18) üzenetére


tildy
nagyúr

En is igy voltam vele.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20) Den válasza atus (#17) üzenetére


Den
veterán

Legjobb tudomásom szerint ezeket a mintás fényezéseket egy speckó fóliával csinálják, amit utána rá''égetnek'' a felületre.

www.simson4t.hu

(#21) Satan-Claus válasza Den (#20) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Én is valami ilyesmit hallottam, és előnye, hogy bármilyen digitálisan tárolt képet fel lehet vinni a felületre. A Tuning&Stereo-ban láttam egyszer egy Audi RS4-et, aminek ezzel a megoldással volt ''lefestve'' a motorházteteje, úgy hogy a kép egy fénykép volt az audi motorjáról, így úgy nézett ki, mintha átlátszó lenne a motorház. :) Na AZ vad volt. :D

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#22) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Huh, ez nekem nagyon teccik! El tudnék képzelni egy ilyen házat a szobámban... Nincs semmilyen mód ehhez itt hozzájutni?

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#23) szipak válasza Satan-Claus (#21) üzenetére


szipak
tag

az az audi telleg nemsemmi :) hatha meg telleg beleraktak volna egy plexit es telleg atlatszo lenne :)

(#24) Hold


Hold
őstag

Haverom holnapra fúj egy metál királykék házat.. lefényképezem és felrakom majd a képet

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#25) rudi válasza Den (#20) üzenetére


rudi
nagyúr

Ja ja fóliára viszk fel úgy mint az airbrush-os képek nagyrészét. Szerintem olyan grafikai stúdiókban is érdemes lehet kérdezősködni ahol csinálnak járműfestést vagy hasonlót.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#26) leontm


leontm
tag

Igen, nagyon valószínü hogy erről van szó (fólia), ugyanis a Sport-csoki üzletkötők vagykik autója is ilyen fóliával készül, meg általában az ilyen bonyolult festésü autokra (némi kivétel jelenthetnek az airbrush-sal készültek), vagyis sztem a házra minden akadály nélkül megoldható. Viszont: egy cd-tálcát vagy egy pici gombot...hááátnemtudom hogy arra is lehet-e szépen és jól fóliát.
De körül is nézek azért vmi erotikus oldalon megfelelő alapanyagért :DD

(#27) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Ez marha jól néz ki :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#28) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Én csak annyit tudok mondani, hogy ez nagyon durva!!! Mikor lehet már ilyet Magyarországon kapni?? Mindig is úgy gondoltam, hogy olyan mindegy, hogy egy ház hogy néz ki, de ezek annyira gyönyörűek! Na jó, abbahagyom az ömlengést :) Tényleg kéne vagy forgalmazó Mo-n, vagy valaki, aki tud ilyet csinálni.

(#29) Tompo


Tompo
aktív tag

Erre a fa mintásra beneveznék...

(#30) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Hát igen a 99$ abszolúte nem sok. Itt többe vannak a házak simán. Mondjuk érdekes volna befestetni mondjuk a DVD-t (a tálcát is) majd esetleg (ne adj Isten) gariba vissza kéne vinni :D :D :D

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#31) Satan-Claus


Satan-Claus
senior tag

No ilyen az az RS4 :

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#32) Den válasza Satan-Claus (#31) üzenetére


Den
veterán

Király :)

www.simson4t.hu

(#33) róland válasza Satan-Claus (#31) üzenetére


róland
veterán

Cooool!

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#34) neduddki válasza atus (#2) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nekiallok oszt lecsiszolom a backdragonomat es elkudom nekik vmi mahagoni/cseresznye/dio/tolgy szinigenylessel!:-))) Esz meg majd kiotlom!
Qva jo! Isteni! Ko egy ijjen!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.