Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) citkar


citkar
addikt

érdeklődnék h 2,5ös usb rackek mibe kerülnek s konkrétan hol lehetne bpen a belvárosban megvenni,bár attol tartok nem olcsók,azért ezen elgondolkodok : o )

(#2) #72042496 válasza citkar (#1) üzenetére


#72042496
törölt tag

Magyar forgalmazót nem találtam, viszont itt egy német oldal, ez alapján be lehet lőni, kb. mennyiben lesz egy ilyen: [link]

Amúgy én is 2,5-ös rack-ben gondolkodom, a WD Passport mellett már a 270U fekete színű változata is lehetséges alternatívaként szerepel. :)

(#3) citkar válasza #72042496 (#2) üzenetére


citkar
addikt

ha 20 euroért kapnék itt a közelben jó lenne,de hát majd kiderül mibe is kerül kiskerben

(#4) ngabor2


ngabor2
nagyúr

jópofa az előlapi panel. egyetlen bajom vele, hogy a 4 usb portból normálisan csak 2 használható. tapasztalatom szerint az egymás alatt elhelyezett usb-csatlaozókba egymás alá 2 vastagabb eszközt (pl. pendrive, rádiós egér vevője) nem igazán lehet bedugni feszülés nélkül.

de az 5 és 12v kivezetése nagyon jó. már elsőre nem tudnék neki felhasználást mondani :D

(#5) Muton válasza citkar (#1) üzenetére


Muton
addikt

[link]-en van pár raidsonic cucc, amit a pixel forgalmaz. szerintem érdeklődj náluk

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#6) atuci


atuci
senior tag

Király ez az előlapi panel, én is hasonlót képzeltem el a ház elejére, már hozzáfogtam, de házilagosan nem olyan egyszerű a megvalósítás.
Az ára is elfogadható, elég sokat kapunk a pénzünkért.

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#7) atuci


atuci
senior tag

Hát sajna külföldön is 30-35 euro a cucc, meg vagy 15-20 euro a szállítás, így az már majd 15k, akkor már nem éri meg intről rendelni.

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#8) Akheron válasza citkar (#3) üzenetére


Akheron
senior tag

Nemrég akadtam rá erre az apróhirdetéses témára:
[link]

Itt árulnak 2,5-ös, IBM márkájú dobozt, meghajtóval :)

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#9) atuci


atuci
senior tag

ha valaki tudja, hogy hol lehet ezt az előlapi panelt megkapni itthon, akkor kérem írja be, köszi.

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#10) citkar válasza Muton (#5) üzenetére


citkar
addikt

hát lehet megpróbálom,majd meglátom,thx

(#11) citkar válasza Akheron (#8) üzenetére


citkar
addikt

hdd van,régi rack adatkábelénél lrintkezési hibás,ezért keresek újat
majd a racket meglátom,köszi

(#12) anulu


anulu
félisten

ez a LAN-ba köthető HDD keret nagyon tetszik! kisebb irodákba, ahova nem akarnak külön szerver gépet berakni, de sok a közös adat, oda tökéletes, bele egy 160 vagy 200GB-os Samsung vinyót, ami még nem is melegszik nagyon, és csókolom. mondjuk az érdekelne, hogy valahogy össze lehet-e 2 ilyet RAID 1-be kalapálni, mert az lenne az igazi :) tudom-tudom, szálljak le a földre :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) macilaci78


macilaci78
nagyúr

A bőrborítású tok fain, nekem tetszik, már lesem a mostani tok utódját... Valahol láttam, ami közvetlenül ad ki audio és video jelet is... ;]

A 3,5''-os rackre butaság volt a 10/100-as lan, inkább valami gigabites illett volna egy vinyó mellé... Főleg úgy, hogy DVD-imagekkel is számoltak. :U

Az előlapi panel szép, tényleg sokat tud, szvsz megéri a pénzét. :) Amúgy ki az, aki pl a napi szinten használt rádiós egeret a gép elejébe dugja? :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#14) janpotocki válasza atuci (#9) üzenetére


janpotocki
senior tag

(#15) L3zl13 válasza macilaci78 (#13) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ja, elég nagy gyökérség, tekintve, hogy mennyire leesett már a gigabites chipek ára...

Aki hülye, haljon meg!

(#16) macilaci78 válasza L3zl13 (#15) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én csak a két PC közti kommunikációból indultam ki: elég ráérős hálón áthúzni pl egy DVD-t, mindez USB-s vinyóval kihúzom, bedugom módszerrel is gyorsabb. Ezt meg ugye egyszerre több júzer is használná, oda-vissza, a rajta lévő adatok módosításával, könnyen ki lehet így nyírni egy vinyót, na meg a sebességnek is odab@sz. :(

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#17) atuci válasza janpotocki (#14) üzenetére


atuci
senior tag

köszi, megvan :)

[Szerkesztve]

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.