Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) scream08


scream08
csendes tag

Mindig is szerettem a Maxtor vinyókat és ezúttal is jót alkotott. :Y :)) :C

(#2) warrior28 válasza scream08 (#1) üzenetére


warrior28
aktív tag

Én sajnos nem kedveltem meg a márkát, épp van egy elfekvő vinyóm - mivel kattog, mint a fene...

(#3) :AMF: válasza warrior28 (#2) üzenetére


:AMF:
senior tag

Zsebórának még jó lehet. :-D
Nekem volt egy 40 gigás ''lapos''. Egy év után elhullázott... :((

(#4) Hebry válasza :AMF: (#3) üzenetére


Hebry
senior tag

Nekem egy 40 gigás lapos, és egy 120 gigás maxtor szállt el.
Szóval nem viselkedek nagy bizalommal irántuk.

(#5) Incognito


Incognito
senior tag

Én nem akarom bővíteni a negatív tábort, de nekem is csak a logo tetszik a márkából :D

(#6) Dale


Dale
aktív tag

Amikor megvette a Seagate, úgy képzeltem hogy majd a saját gyártósorukon nyomják a Maxtor vinyókat is, csak más külsővel. Ez nem így alakult a végén? Az újabb darabokkal is bajok vannak? Az akvizíció után vettem egyet valamelyik gépembe, de fogalmam sincs melyikben van és melyik az. :) Ezek a dobozok viszont klasszak és szépek is.

https://enginedesigns.net

(#7) Symbio


Symbio
senior tag

Csak hogy ne csak negtívumok legyenek: nekem semmi bajom nem volt a Maxtoros HDD-kel. A mai napig is használok egy 20GB-t egy fiókos rackben, pedig nem mai darab.

(#8) warrior28 válasza Symbio (#7) üzenetére


warrior28
aktív tag

Vannak még csodák... :DDD

(#9) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

DriveCrypt-tel 1344bites katonai titkositassal védheted a merevlemezed tartalmát... (AES, Blowfish, Tea 16, Tea 32, Des, Triple Des, Misty 1, Square) A Plus csomag pedig valós idejű 256bites védelmet ad, ráadásul ha bekapcsolod a gépet, olyan, mintha nem lenne oprendszer, csak a kurzor villog, vagy kiírja, mintha nem lenne boot rész, ami miután bepötyögöd a jelszót, hirtelen betöltőképernyőre vált... ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#10) kymco


kymco
veterán

Vajon megjelenik-e a magyar piacon is?
Egyébként nekem hullot már el életem során quantum, conner, seagate, maxtor, WD winyó egyaránt. Maxtor több, mert arányában jóval több volt a gépeimben.

www.refujvaros.hu

(#11) warrior28 válasza kymco (#10) üzenetére


warrior28
aktív tag

Nem vagy egyedül, épp nemrég adta meg magát a 300gb-os WD-m... :O

(#12) Ste


Ste
addikt

a házikók nagyon tetszenek, különösen a pici azzal a szálcsiszolt alu betéttel :)

(#13) kymco


kymco
veterán

Engem érdekelne, főleg a melóhelyemen :)

www.refujvaros.hu

(#14) BosXx


BosXx
aktív tag

bűnrondák szegények (képről).

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#15) spirit007


spirit007
senior tag

''Komoly hiba esetén a mellékelt CD-ről bootolható a számítógép, majd a szoftver egy korábbi mentés alapján particionálja, formázza a PC merevlemezét, visszamásolja az operációs rendszerek, az alkalmazások fájljait, valamint a személyes adatokat''

Ezt a **** PR dumát :DDD :DDD :DDD
Komoly hiba esetén pl. a Kürt KFT majd komoly pénzekért lementi az adatainkat .
Vagy ez a CD szoftveresen javítja a leégett vezérlő chip-eket , meg a leszakadt fejeket ?
Mert akkor : :C

(#16) dokesz007


dokesz007
aktív tag

ez a 2,5'' vinyódoboz nagyon tetszik, nagyon vadi....fűűűű, ha lehet kapni veszek is eggyet...

nekem egy 80-as 3,5-em van, már lassan 4 éve, kattog zörög hörög, de műxik megfelelően, jah és ebből 3 évig hűtetlenül ment, mikor egyszer megmértük 51 fokos volt ;] utánna kapott hűtést....szal nekem jót sikerült kifognom....

---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

(#17) kymco válasza spirit007 (#15) üzenetére


kymco
veterán

A korábbi mentés kifejezés a lényeg, nincs szó a bedöglött winyó adatainak helyreállításán. :), sem a szétesett hw szoftveres javításán.

www.refujvaros.hu

(#18) siriq


siriq
őstag

Legyen meg egy pozitiv hozzaszolas a maxtor mellett. Az en vinyoim gond nelkul mennek mioa eg vannak. A legoregebb az kb 5 eves de lehet van mar tobb is. A hitachi 1 TB vinyom szerintem nem fogja eddig huzni.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#19) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Hát remélem a Seagate helyrerázza a Maxtor márkanevet, mert nálam teljesen elvesztette a hitelét.
Volt egy 30-as, ami 1 hónap után elhalálozott. Unokaöcséméknek egy 20-as volt, ami 1,5 évet bírt ki, majd a 80-as kibír két évet és meghalt.

3 Maxtor vinyó halt meg, csak az én családi körömben, tehát a ''hírnév'' megalapozva :((

(Ja egyébként, amit gariba kaptam a 30-as helyett -egy 40-es Seagate- még ma is műxik 100%-osan a HDD Sentinel szerint, pedig már lassan 4 éves)


[Szerkesztve]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#20) kymco válasza Dr. Romano (#19) üzenetére


kymco
veterán

Hát igen, volt egy maxtor sorozat, azt hiszem 20 és 40 gigás, ezüstös, vékony 3,5''-os méretben, amik nagyon hullottak (szervizes ismerősök beszámolói alapján). De érdekes, hogy a melóhelyemen ebből a szériából kb 10 duruzsol még több, mint 4 éve gond nélkül.

www.refujvaros.hu

(#21) zotyesz66


zotyesz66
őstag

A családban van egy vastag 40 gigás, ami a 7. évét tapossa, egy vékony 20 és 40 gigás, mind elmúlt 4 éves, semmi bajuk. Sosem voltak hűtve.
Ezzel együtt én egy ideje inkább Hitachikat használok.

(#22) moma válasza wwenigma (#9) üzenetére


moma
őstag

és egy ilyen titkosítás mennyit lassít a mindennapi működésen?

we all deserve a bit of luck.

(#23) Süti1975 válasza kymco (#13) üzenetére


Süti1975
csendes tag

ajánlanám helyette a WD MyBook sorozatát. Most vettem egy Premium ES verziót és fantasztikus. Halk, gyors, szép és mindeféle extra funkcióval rendelkezik amit én ki sem használok.

[link]

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.