Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Adi


Adi
senior tag

Az Intel Hype®Transport technológiáját figyelhettük most meg működés közben. :DDD

ldm start-reconf primary

(#2) LukE válasza Adi (#1) üzenetére


LukE
veterán

figyu, már ott van az ablak title-jében a topik cím, és ez nem a viccrovat.

legalábbis én elég sokáig röhögtem:DD

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#3) emvy


emvy
nagyúr

5 GHz nem nagy cucc. Megcsinálták már egy ideje.

Fogadni mernék, hogy 1-2 éven belül rámozdulnak a SOI-ra, a kettő szépen kombinálhatónak tűnik.

Viszont azt mondja el valaki, hogy miért csökken a rekombináció, másrészt alapterületre nem nő a tranzisztor?

while (!sleep) sheep++;

(#4) Fr4G


Fr4G
aktív tag

Én mindenesetre örültem, hogy végre egy érdekesebb hírt olvashattam, mint egy újabb Alaplap/CPU/GPU árcsökkenésről szólót...

(#5) Tapsi válasza Fr4G (#4) üzenetére


Tapsi
addikt

Azok legalább közvetlenül érintenek minket..:)

(#6) HiperG válasza Tapsi (#5) üzenetére


HiperG
addikt

Jaja :DD


Amúgy vki elmagyarázná nekem, hogy miből is áll az a SOI?

(#7) gesuz


gesuz
senior tag

honnan lehetne ingyen hozzájutni a ájtripli 802.11 szabványokhoz?

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#8) nap


nap
addikt

Ha mar igy elmennek 3D-be, akkor hogy fogjak huteni a kozepet?
Mennyivel tobb energiat kell majd a hutesere forditani?
Ha az egysavos utat haromsavosra bovitik, milyen aranyban fognak megnoni a kozlekedesi balasetek?
Miert kell kiskutyakent loholni Moore torvenyenek a nyomaban?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#9) ftc válasza nap (#8) üzenetére


ftc
nagyúr

Kevesebb energiát kell a hűtésre pazarolni.

(#10) ftc


ftc
nagyúr

Itt több információ:
[L]http://www.hwsw.hu/oldal.php3?cikkid=824&oldal=1[/L]

(#11) Szalma válasza emvy (#3) üzenetére


Szalma
őstag

Elég homályosra sikerült a fordítás a 3D tranyóról... 3-kapus, megháromszorozza az útját... Nem sértegetésnek szánom, de ha a sajtóanyag is ilyen homályos volt, akkor az intel bekaphattya... :) Viszont rohadt kevés infó van erről a neten... (IBM is nyomul ilyesmiben, szerintem az elsőség marketing oka miatt vakít az Intel...)

Szeretettel:
Szalma

(#12) Bgs válasza nap (#8) üzenetére


Bgs
senior tag

Szerintem ez a cim felreertheto. Egy ilyen chip annyira lesz 3D, mint egy normal monitor kepe a flat-hez kepest. Attol, mert 'reces', meg marad a 2D struktura. Nem lesz teglatest alaku a chip tole :)

Tehat a hutes is marad a regi. A szilicium raspolyon tovabbra is ott lesz a fedo reteg es kifele egy ugyanolyan chip lesz.


Moore tv.: Intel kitalalta a Moore tv-t (pontosabban az Inteles Moore :) ), Intel buszke ra, hogy mar ilyen regen mukodik => nyomatni kell tovabb is.

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#13) Hun'reeth válasza LukE (#2) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Szvsz ez nem vicc volt hanem egy igen elmés és kissé tréfás hozzászólás. Amúgy szerintem nagyban alábecsülitek ennek a hírnek a jelentőségét.

''Öregember nem gyorsvonat!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.