Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Az N80 eléggé szimpatikus :D

Feel Good Inc.

(#2) ByB válasza Pompi (#1) üzenetére


ByB
addikt

Az N71 és az N80 nagyon ütős! Végre végre újra jó kis telefonok a Nokia-tól! :R

(#3) Athos07


Athos07
senior tag

Csak ugyanilyet tudok mondani. Az N71 és az N80 is nagyon bejövős! Persze még csak nagyvonalakban tudjuk, hogy mit tudnak majd (pl. autofókusz...?), de így a hivatalos képeket nagyon jónak tűnnek. És az N80 főleg abban lepett meg, hogy az előzetes fotosoppos spekulációk alapján marhára vastagnak tűnt, de így 23mm-re tök jó, stílusos (N70 utánérzet), egyszóval tetszenek mind külcsín, mind belbecs szempontjából.

Az N92 is komoly gép, de gondolom nem csak az én szememet szúrja az A ''weak link'' a kijelző és a billentyűzet között. :(

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#4) Pompi válasza Athos07 (#3) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ha ugyanarra gondolunk, akkor az a weak link azért van, mert a telefon két irányba nyitható (ezért is van megemlítve Rubik Ernő :DDD)



[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#5) Goose-T


Goose-T
veterán

Mondtam én, hogy nem fake az N80. :) [link]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#6) ByB


ByB
addikt

Lehet esetleg valamit tudni, hogy mikorra várhatóak a fónok? Esetleg még idén (BÁRCSAK) vagy csak jövőre? Túl sok a nokia.com oldalán a telefonok mellett a coming soon felirat... :(

(#7) csiga997 válasza ByB (#6) üzenetére


csiga997
őstag

Bővebben: link

The Nokia N92, which is based on S60 3rd Edition and Symbian OS, is planned to be commercially available in mid 2006 in Europe, Africa and Asia, in countries where DVB-H services are available, with an estimated, unsubsidized sales price of approximately 600 euros.

[Szerkesztve]

(#8) ByB válasza ByB (#6) üzenetére


ByB
addikt

2006 első negyedévében várhatóak... 4-5-600 Euros ár környékén... :( Az még nagyon messze van! Mi értelme van ennyire korán bejelenteni őket?

(#9) Pompi válasza Goose-T (#5) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Azért szerencsére nem olyan lett...
pre kép (fake?!) [link]
a valóság [link]

Feel Good Inc.

(#10) Pompi válasza ByB (#8) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az E sorozat is akkora várható és jó pár hete bejelentették...

Feel Good Inc.

(#11) Digital válasza Pompi (#9) üzenetére


Digital
addikt

N80? Valószínű ez lesz a következő kagylóm :D

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#12) AS válasza Digital (#11) üzenetére


AS
félisten

* GSM 850/900/1800/1900 Mhz, WCDMA 1900/2100 Mhz
* 95,4x50x23,4 mm
* 134 gramm
* 2,1'' átmérőjű, 352x416 pixeles, 262 ezer színű TFT kijelző
* Symbian S60 operációs rendszer
* GPRS, EDGE
* Bluetooth, USB 2.0
* WLAN (802.11g), UpnP (Universal Plug&Play)
* 40 MB belső memória
* miniSD bővíthetőség (gyárilag 128 MB-os kártya)
* 3 megapixeles kamera, mobilfény, CIF felbontású videó
* Digitális zenelejátszó
* MP3, AAC, eAAC, eAAC+, WMA formátumok támogatása
* Sztereó FM rádió, Visual Radio
* PictBridge, Bluetooth, WLAN nyomtatás
* Fotó és videószerkesztő
* Email kliens csatolmánykezeléssel
* Nokia Web böngésző
* Videosteraming
* 820 mAh Li-ion akkumulátor
:R:R
Nem vagyok nokiás de elismerésem!
500 euro lezs,, N70 d600-ára kb...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) Digital válasza AS (#12) üzenetére


Digital
addikt

Gondolom jövőre jelenik meg a kínálatban:F

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#14) AS válasza Digital (#13) üzenetére


AS
félisten

Természetesen és kb a E széria után.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#15) jani0625


jani0625
aktív tag

nagyon ütősek, én már ugyan kinéztem az n70et köv telónak de ezek is jók, csak kár hogy egyik se normál kialakítású, én meg nem merek 3-4évre egy nyitható/csúsztatható telóba beinvesztálni még ha nokia is. de az n70 azér megteszi,csak lenne nagyobb felbontású a kijelző

(#16) rOwLeY


rOwLeY
őstag

N80 RULZ!!!
Nagyon ott van!!

(#17) Digital válasza jani0625 (#15) üzenetére


Digital
addikt

Ne parázz,a jobb helyeken 2 év garit kapsz a telóra ;)

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#18) AS válasza Digital (#17) üzenetére


AS
félisten

ööö
Épenségel 2006-tol törvényt sért a bolt ha nem ad 2 év nokia garit...
(ma beszéltem a boltos ismerösömel)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Szerintem a Nokia kezd az utóbbi időkben ujjra magára találni, mert az első szép telefon ami idén először jelent meg az a 6230i, és utána jöttek a jobbnál jobb modellek, mind tudásban mind egyébb dolgokban :C

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#20) Digital válasza Jégkokó (#19) üzenetére


Digital
addikt

Nagyon a nyakára lépett a SE ;]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#21) ByB válasza Digital (#20) üzenetére


ByB
addikt

Tény, hogy egészséges konkurenciaharc alakult ki idén! A nagy előnyök és hátrányok elszálltak, ezért sokmindent újra kellett gondolni a gyártóknak! Íme az eredmény, alig tudok választani... ;]

(#22) Jégkokó válasza Digital (#20) üzenetére


Jégkokó
veterán

Mámint a nokia lépett a nyakára vagy , hogy érted ezt? :F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#23) csiga997 válasza Jégkokó (#22) üzenetére


csiga997
őstag

Nem érti sehogy. Wishful thinking. :P
A Nokia az első az eladásokban, az SE az ötödik. A rangsorok sajátossága pedig, hogy az első és az ötödik között mindig vannak legalább hárman. :U Ahhoz, hogy az ötödik az első nyakára lépjen, előbb rá kell lépnie a negyedik nyakára, aztán a harmadikéra, é.í.t. Mindenesetre, én drukkolok nekik, de csak mert a negyedikeket is utálom :DDD;]

(#24) Malory


Malory
tag

N80... N92... érdekes, hogy feszegetik azokat a határokat, amikre még szükség lehet egy telefonban. Márha nem épp speciális készülékről van szó. Mint zene, TV, ilyesmi...

Egy érdekes cikk a három telóhoz Bővebben: link

Hát egy ami biztos a fényképezésben lassulni foga fejlődés(kíváncsi vagyok, hova tovább...)
Hiszen már a 3 MPx fölött nem sok értelme van a kicsi optikákat extrasok érzékelős CCD-vel ellátni... Max több fícsör, meg beállítás... ormotlan optikai zoomok, rászerelhető teleobjektív? :DD

Mi jöhet még?
Hó végén kölcsönad? :)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#25) ByB


ByB
addikt

Akárhányszor meglátom az N80-at, elgyengülök!!! Egyszerűen elképesztő ez a telefon, mind tudásban, mind formailag... :R

(#26) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Kevés telefon teccik annyira mint az n80.

(#27) k. válasza mayerlaci (#26) üzenetére


k.
őstag

ezzel egyetértünk:D

(#28) PEPE85 válasza csiga997 (#7) üzenetére


PEPE85
senior tag

Ugye rosszul értelemezem, hogy csak digitális adásokat tud fogni? Mi az, hogy a régebbi technológiát amit egy 3.000Ft-os szoba antenna tud már nemtudom hány éve, ez a telefon nem fogja tudni?

Watch 4k movies with Netflix :)

(#29) csiga997 válasza PEPE85 (#28) üzenetére


csiga997
őstag

Nem, jól értelmezed. Az pedig, hogy ''régebbi technológia'' az már a világ műveltebb felén nem is létezik, így ácsingózni utána se túlzottan érdemes.
Pl. Svédországban már kb 2 éve(!!) nincs földi sugárzású analóg tv adás, minden digitális.

(#30) PEPE85 válasza csiga997 (#29) üzenetére


PEPE85
senior tag

A következő telefonom N92 lesz, ez már szinte biztos, de olyat mondj még meg nekem légyszíves, hogy ugye alapból tudom majd fogni az mtv1, mtv2 és dunat tv-t, de elő tudok majd fizetni csatornákra vagy mobiltelefonnál ez hogy működik?

Watch 4k movies with Netflix :)

(#31) csiga997 válasza PEPE85 (#30) üzenetére


csiga997
őstag

Természetesen, amint az mtv1, mtv2 és a dunatv DVB-H szabvány szerinti földi sugárzású digitális műsorszórást fog biztosítani úgy máris nézheted a telefonodon az adást. ;)
Ha azonban az analóg, UHF-VFH adásra gondolsz, akkor el kell hogy keserítselek...

(#32) AS


AS
félisten

Kinnek melyik kell?
[kép]:DD:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.