Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ^Bundi^


^Bundi^
senior tag

utazás során?...ha 1 ilyennel felszállsz a BKV ra...:C

Nos Omnes Una Manet

(#2) I. Richard


I. Richard
senior tag

érdekes... talán munkahelyen jól jöhet, amúgy sztem az ilyen kütyüknek semmi értelme:( vagy ha valaki talált neki valami értelmes felhasználási helyet, akkor szóljon:D

[Szerkesztve]

(#3) ^Bundi^ válasza I. Richard (#2) üzenetére


^Bundi^
senior tag

ez így van..itthon úgyis gépről hallgatom..utazás közben füllhallgató..ha vhova elutazom ahol bulizni akarok pl nyaralás akkor lenne talán értelme..de akkor meg ilyen fisfos hangszoro?..ehh

Nos Omnes Una Manet

(#4) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Mi lesz a következő lépés?5.1 es házimozi rendszer lesz és mindenhonnan lehet majd hallani a hangokat?:F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#5) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezeknek a hangrendszereknek, meg különböző zeneállványoknak (de idetartozik még a Nokia-féle kaleidoszkóp is pl.) nem nagyon tudom elképzelni, h. komoly felvevőpiaca lenne... :F Vagy tévednék???

Samsung Galaxy A54

(#6) Digital válasza Viktor0610 (#5) üzenetére


Digital
addikt

Az biztos nem fogy kamionszámra,ha irodában dolgoznék megfontolnám egy ilyesmi szerkezet vásárlását:F (persze ha nem drága)

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#7) ByB válasza Viktor0610 (#5) üzenetére


ByB
addikt

Ezeknek az elkorcsosult zenedobozoknak tényleg nincs értelmük, mert nagyon gyatrán szólnak, sokkal inkább ennek a zenei összekötő kábelnek - Bővebben: link
Simán rákötöd a cégnél a hifire és szólhat a minőségi muzsika, útközben meg legyen elég a füles!!! A kaleidoszkóp és barátai az más kérdés, azoknak nagyon komoly a felvevőpiaca és érdemes rá költeni a cégeknek! Nagyon fontos marketingszerepet töltenek, s ha nem is itthon, ahol borzasztóan drágák, de hatalmas a sikerük például az elektromos medáloknak, egy ilyet pedig én is vettem, pedig semmi értelme, csak jól néz... :D Bővebben: link

(#8) Digital válasza ByB (#7) üzenetére


Digital
addikt

K**va jó ez az álvány :C

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#9) Viktor0610 válasza ByB (#7) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért az komoly :C , h. az általad linkelt csatlakozó aranyozott...
MP3 zenéknél marha sokat számít, h. egy csatlakozó aranyozott v. sem... :))

Samsung Galaxy A54

(#10) ByB válasza Viktor0610 (#9) üzenetére


ByB
addikt

Szerintem nem az aranyozotton van a hangsúly, hanem azon, hogy létezik ilyen! Házibulin ''aranyat'' érhet... ;] S ha tudnád, hogy a W800i-hez járó headset is aranyozott csatlakozóval készül... :B

(#11) ByB válasza Digital (#8) üzenetére


ByB
addikt

Én imádom, atom nagy poén és kész!!! :C

(#12) Viktor0610 válasza ByB (#10) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudom én, miért így oldották meg, és nem baj!!! Így minőségibb (hatást kelt), ami nem baj, csak szvsz. felesleges... :))

Samsung Galaxy A54

(#13) AS


AS
félisten

Nekem tetszik és vennék is ha Se-m lenne.:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.