Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Adi


Adi
senior tag

Ezzel csak maguk alatt vágják a fát. A Rambust is megutálta mindenki azok után, hogy miket művelt.

ldm start-reconf primary

(#2) Zsiba


Zsiba
senior tag

Véleményem szerint csalás.

A szteroidokat szedő sportolót is eltiltják, valamit kellene a videókártyagyártókkal is csinálni.

''One Ring to rule them all...''

(#3) McJames válasza Adi (#1) üzenetére


McJames
senior tag

Nem is vettem azt sem.
Inkább megvárom a Canterwoodot (csakis Asus), és teszek bele P4-et ''x'' GHz-en, min. 2db WD Raptort, sok-sok DDR-II-őt, meg FX5900U-t, és természetesen Creative Aureal 3-at. :DD

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#4) marso


marso
tag

az ati ugyanezt csinalta amikor megjelent a 8500, amikor kiderult, egybol uj driver jelent meg amiben mar rendesen mukodott, es igy kevesebb pontott hozott, aztan rajottek hogy csalas helyett rendes drivert kell irni, azota jo a 8500...

az nvidia is hasonloan csal... nem veletlen, hogy a futuremark nem fogadja el az nvidia beta drivereit hivatalos teszteredmenynek, csak whql driverrel mertet lehet eltarolni a szerverukon. a 3dmark2k1 bol is kellett kihozni uj verziot mert nvidia kartyakon tobbet mert, mint kellett volna.

szoval emiatt elitelni 1 ceget felesleges, amikor az osszes tobbi is ugyanezt csinalja, ki ugyesebben ki kevesbe.

(#5) toeri


toeri
aktív tag

Eccerű... Be kell vezetni pár új oszlopot a teszt-táblázatokba: ''X*Y felbontás, Z színmélység átnevezve''. Aztán aki ez alapján sem tudja kiket kell utálni és mennyire, az már magára vessen! :P

Üdv, toeri

(#6) toeri válasza marso (#4) üzenetére


toeri
aktív tag

OFF ''szoval emiatt elitelni 1 ceget felesleges, amikor az osszes tobbi is ugyanezt csinalja, ki ugyesebben ki kevesbe.'' - Érdekes etikai fejtegetés, de logikusan inkább az következne, hogy mindet el kell ítélni és a dolgot üldözni kell. :( ON

Üdv, toeri

(#7) cett


cett
csendes tag

Annak idején a Spec tesztekkel is ''szórakozott'' pár CPU gyártó, de miután a Spec bekeményített és új teszteket adott ki már nem próbálkoznak. :)

CETT / http://cettblogja.blogspot.com/

(#8) marso válasza toeri (#6) üzenetére


marso
tag

ezert mondtam hogy egy ceget felesleges... ha a tobbinel szemethunyunk, akkor naluk is.

(#9) toeri válasza marso (#8) üzenetére


toeri
aktív tag

OFF De nem hunyunk. ON

Üdv, toeri

(#10) simbazz


simbazz
aktív tag

Azért a Trident már letett ezt-azt az asztalra (8xxx, 9xxx sorozat, még ha olyan kevesen is emlékeznek rá, hát ja, nem ma volt), most emiatt nem kellene elítélni. A többi is így csinálja, és ugyanígy lebukik...

Elektromos abakusz

(#11) Jano


Jano
senior tag

Vagy találják ki véletlenszerűen minden indításkor nevét megváltoztató tesztprogramot.

A tudás érték!!!

(#12) simbazz


simbazz
aktív tag

Meg majd csak össze tudnak szenvedni egy tisztességes drivert. Jóhogy nem fog GF4-eket legyűrni, de akkor is. Trident rulez :t

Elektromos abakusz

(#13) Hardzsi


Hardzsi
tag

Biztos minden kártyagyártó próbálkozik majd más trükkökkel is (nyilván esetenként csalással és marketinggel próbálnak versenyelőnyt szerezni, ha máshogy nem megy - ez cégetikai kérdés és az aktuális vezetősség felelőssége), emiatt az újabb tesztprogramoknak egyre több ''csalásgátló'' funkcionalitást kell tartalmazniuk ezt elkerülendő. Ez picit hasonlít a vírusok-vírusirtók versenyére. Arra nem számíthatunk, hogy hirtelen erkölcsi önvizsgálatot tartanak, és attól kezdve megszűnik minden stikli. Always human...

Kreatív: "Köztudott rólad, hogy mindig nagyon elegáns vagy. A munkád miatt, vagy eleve fontos számodra az elegancia?" Schwarz Gábor (Ustream): "Ezzel azt kérdezed, hogy 'szarul áll a póló'"?

(#14) tocsa válasza McJames (#3) üzenetére


tocsa
senior tag

Ezaz!
Bojkottáljunk!

Előző évben részt vettem a Forma-1-ben a Ferrari vezető pozíciója miatt kialakult bojkottban, és nem vettem egyetlen Ferrarit sem!

Megígérem, hogy idén nem veszek egyetlen Geforce 5900-at, sem 5900 Pro-t. Becsszóra!

:DDD

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#15) Phobos


Phobos
aktív tag

Ez ám a minőség..

Nem lesz hazája senki másnak, Erdély örökre Erdély marad.

(#16) cett válasza Jano (#11) üzenetére


cett
csendes tag

felesleges mindig átnevezni a betöltött program a jellemző kódrészleteiről felismerthető marad....

CETT / http://cettblogja.blogspot.com/

(#17) Cefa


Cefa
senior tag

Basszus ezt a pofátlanságot. Valamint a 2 kép elég meggyőző mégha ilyen kicsi is.

Erre csak egy idézetet tudok mondani.

'' A büdös kurva annyukat''

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#18) Gitros


Gitros
aktív tag

:DD

''Számítógéppel sokkal gyorsabban megoldjuk azokat a problémákat, amik a számítógép nélkül nem is léteznének.''

(#19) Yutani


Yutani
nagyúr

Azt hiszem, nem ártana átnéznetek a [L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=14857[/L] topicba, ahol is az nVidia ''teljesítménynövelő'' csalásáról kaptok infót...

#tarcsad

(#20) maniac válasza marso (#4) üzenetére


maniac
senior tag

Teljesen igazad van, de akkor az ATi be is ismerte, és azóta sem csinál ilyet! (egyébként csak Quake3 tesztben csalt, a 3Dmark-ban nem)

(#21) bdav


bdav
őstag

nemazért de notebookba mi a francnak 3d gyorsító?

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#22) kevin.1


kevin.1
csendes tag

Az nvidia is ezt csinálja.
Hogyan tudnak mindig 20-30%-al gyorsabb drivert csinálni?
Sehogy.
Csalnak a képminőséget veszik lejebb.
Ezért jobb az Ati kártyák képe.

(#23) beeboy


beeboy
addikt

hogy hazafele nyomja a proli a trolin a dúm3-at :DD

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#24) beeboy válasza bdav (#21) üzenetére


beeboy
addikt

(mármint a #21-re)

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#25) toeri válasza beeboy (#23) üzenetére


toeri
aktív tag

OFF Te bee-gyerek, te mán +int politizálsz??? :)) ON

Üdv, toeri

(#26) Kriza


Kriza
őstag

Ez nem a vásárló megtévesztésének minősül??? Vagy van erről az apróságról szó a dokumentációban, ill. a Trident weblapján? Mert ha nem utalnak rá, akkor átverik a vevőket, amit büntetni kellene.
Vagy az agyas marketingszakemberek minden sz@rt ki tudnak magyarázni? Nagy szemétség ez! :(( :(( :((
Szerintem!

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#27) marcee válasza bdav (#21) üzenetére


marcee
addikt

Egyre többen vesznek manapság notebook-ot ''gép helyett''. Nem árt ha néha játszani is lehet rajta. Ill. 3d grafikusok is dolgoznak note-on (ha muszály)

\m/

(#28) rATdrAgOn válasza McJames (#3) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Nem akarlak megserteni, de az Asus miota marka? :)
Ugyanolyan hajtogatott hullambadog szemet mint az osszes tobbi.
Najo, azert az Abit altal gyartott hulladekoknal merfoldekkel jobb... de tobb dobozuj halott asus cuccot vittem vissza idaig garban mint ecs-t. :)
Raadasul p4?! Intel alapu digitalis abakusz? :) Akkor meg varhatsz par evet hogy az a p4 jo legyen... varjal addig amig eleri a 10 GHz-es orejelet, akkor talan mar hasznalhato is lesz... p4 asussal sulyosbitva?! Rohog a vakbelem :DDD

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#29) rATdrAgOn válasza bdav (#21) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Neha nem art.
De tenyleg. :)
Az en noteszemben valami regi Trident van valami CyberBladeXPAi1, vagy mi a franc, allitolag DX8 kompatibilis meg minden csingilingi...
Namost, kellett volna rajta 3D-s prezentaciot csinalni, hat nagy eges volt... lassu mint a csiga, megjelenitese meg a zabkasaval kevert hig fose 3D-ben. :/
Na, mindegy... azert arra amire foleg hasznalom megfelelo, csak az a beeges ne lett volna vele... ehh :(

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#30) rATdrAgOn válasza marcee (#27) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Ize... talan nem ''gep'' helyett, hanem asztali pC alapu szemetbanya helyett. :))))))))))))))

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.