Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) REDeath


REDeath
őstag

NAV nem kapott advanced+ minősítést:DDD
ha a nodot megint leszólja valaki, hogy áhhh ő nortont használ mer az... akkor vígan mutatom majd neki a cikket.
(és a NOD32-őt a gépemen, amióta van itthon net ez van, és valóban ''tökéletes'' :) :C )

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#2) tkazmer válasza REDeath (#1) üzenetére


tkazmer
addikt

Saját, és még sok más ismerősöm tapasztalata alapján elég sok baj van vele...én mindenképpen maradok a KAV-nál, szerintem az amiatt nemkapott csak advanced+ minősítést, mert rettentően fogja a gépet néha...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3) Racecam válasza tkazmer (#2) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Például?

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4) tkazmer válasza Racecam (#3) üzenetére


tkazmer
addikt

Egy barátomnak csak úgy kitörölte a saját készítésű FTP szerver programját, mondván vírus. Nekem az apachommal bánt el rendesen. Jah, és miután ''megtisztíotta'' a gépet, a KAV még 170(!) fertőzött fájlt talált! (a NOD mondjuk NAV volt)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#5) Racecam válasza tkazmer (#4) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ja, mert az úgy van, hogy rögtön töröl.
Mindent.
Meg NAV is az a NOD.
:U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6) tkazmer válasza Racecam (#5) üzenetére


tkazmer
addikt

bocsánat, elírtam, azt akartam írni, hogy a NOD előtt volt NAV :B :B (most nézem csak, micsoda fatális baromságot írtam :Y :DD )

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#7) Bodz


Bodz
nagyúr

1 éve NOD-ot használok. Még nem volt vírussal gondom. KOPP-KOPP :)

(#8) derossi


derossi
aktív tag

Az ingyenes Avira antivirus is megkapta a legmagasabb minősítést,nem kell ettől elszállni :DDD
Mellesleg most ezt használom.... :))

(#9) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

Bugzik azért a Nod is rendesen: pl. rengeteg helyen nem engedi feltelepíteni a Java Media Frameworköt (JMF), de annyira nem, hogy csak a hard reset segít a gépen. És a Nod ideiglenes kikapcsolása sem segít, mert akkor is ezt csinálja. Csak a Nod uninstallja, aztán a JMF, és végül a reinstall működik. Márpedig a JMF sokkal-sokkal régebbi program, mint a Nod, és a korábbi Nodokkal nem is volt baja...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#10) ftc


ftc
nagyúr

és mi volt még tesztelve?

(#11) jankomanko


jankomanko
csendes tag

Sziasztok! Néhány napja telepítettem a NOD32-t és azóta akadozik az internet kapcsolatom. Lehet, hogy beállítási hiba?

(#12) bLaCkDoGoNe válasza jankomanko (#11) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Lehet, de nem a NOD-tól.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#13) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Nekem sose volt szimpi a nod, mulltkor bekaptam egy jó kis spywaret amit a norton észlelt, de nem tudott törölni, a nod ezzel szembe ki se jelezte.Végül egy spyware írtó progival sikerült leszedni.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#14) Gabesz84 válasza Jégkokó (#13) üzenetére


Gabesz84
őstag

a NOD nem spyware irtó.... és senki sem állította hogy az.

(#15) Jégkokó válasza Gabesz84 (#14) üzenetére


Jégkokó
veterán

Na de még ki se írta, hogy vírussal van megfertőzve a gép.Ezzel szembe a sokat szidott norton pedig ki irta, hogy megtalálta , de nem sikerült eltávolítani.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#16) HXY válasza Jégkokó (#15) üzenetére


HXY
addikt

szerintem a norton nagyon jó és megbízható, csak kell neki ram, jó sok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.