Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Gyorsuló Plextor-írók (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) marso


marso
tag

az ok hogy megírja de vissza is lehet olvastatni? :D

nemrég volt egy cikk hogy a 8* os irók is nagyon sok hibával dolgoznak. és saját magukat kivéve elég sok meghasjtóban hibás lemezként kezeli az olvasó.

(#2) Adrian Mole


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog (1)

Végre egy hír sata optikai egységről. Eddig mintha sata csak vinyóban lett volna.

42

(#3) 15000


15000
tag

szükségem is lenne AZONNAL 10 henger 12x dvd+r-re és 10 henger 8x dvd-r-re. :DDD :C

- It's the one that says BAD MOTHAFUCKA' ...

(#4) tgmaster


tgmaster
csendes tag

Ezek a hirek nem tesznek jot kifejezettem a magamfajta DVD-irot vasarolni szandekozo egyeneknek. Egyszer majdnem megveszem, aztan jon egy-ket hir, ami lebeszel rola, mondvan hogy varjak meg. Hat meddig megy ez? Ki mit mond? Erdemes most venni vagy mikor egyaltalan? :F

[Szerkesztve]

(#5) rzoli válasza tgmaster (#4) üzenetére


rzoli
senior tag

Én személy szerint meg fogom várni, hogy a kétrétegüek kijöjjenek, és essen valamennyit az áruk. Tehát nyáron, ősz elején tervezem, hogy veszek. Igaz én könnyen beszélek, mert a munkahelyemen van egy LG 4040B, amit használhatok, ha kell.

üdv
Z

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#6) dabadab válasza tgmaster (#4) üzenetére


dabadab
titán

SZERINTEM a ketretegu az egyetlen dolog, amire varni erdemes.
(ill a HP kepeket-a-lemez-tetejere-egeto technologiaja, de az is inkabb az asszony miatt :) )
Az, hogy egy kicsivel gyorsabb lesz, az baromira nem erdekes.
A kek lezeres cuccok meg egy darabig nem jonnek, aztan akkor is baromi draga lesz, es sehol nem lehet hasznalni (mert senkinek nem lesz olvasoja hozza).

DRM is theft

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Gyorsuló Plextor-írók (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.