Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CsendPenge


CsendPenge
őstag

''A TYAN S2662 az alaplapi chipkészletnek köszönhetően maximálisan 4Gb PC1600/PC2100 DDR SDRAM fogadása mellett az AGP 8x-os, USB 2.0-ás, ATA-100-as és 32-bit 33MHz PCI szabványokat is támogatja. A meglévő funkciókat TYAN kiegészítette egy 6 csatornás AC’97 kompatibilis audióvezérlővel, és egy Intel gyártmányú 10/100/1000 Mbit sebességű hálózati kártyával''
Na, ez megint nagyon értelmesre sikerült. Oké, 4 giga ram, szükség van rá. De ha jól sejtem, akkor USB-ből már van 2.1-es, de ha nincs, akkor is picit elmaradott lesz, mire megjelenik a lap. Az ATA-100 viszont biztosan túlhaladott dolog, valami serial ATA-t vártam volna. De hálókártyából meg kell bele a gigabites (ja, a havernak is olyan van, tök égés, hogy nekem még nincs). Ennél kicsit többet/mást vártam volna...

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#2) CsendPenge válasza CsendPenge (#1) üzenetére


CsendPenge
őstag

Ok, az USB-t valszeg elnéztem... bocsi

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#3) AngelH válasza CsendPenge (#2) üzenetére


AngelH
aktív tag

mar megint csak okoskodsz es nem nezed mit irsz :O

(#4) CsendPenge válasza AngelH (#3) üzenetére


CsendPenge
őstag

Ez kimondottan építőjellegű hozzászólás volt (mert te még nem néztél el semmit, ugye?)... :(

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#5) GeorgeTerror válasza CsendPenge (#4) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Másrészt miért kell kiemelni a 32bit-es PCI-t?
1. ennyire elmaradott
2. 64bites akart lenni csak elírás

ATA100: azért lehetne 133-as és/vagy serial

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.