Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Club


Club
őstag

Jáccunk:DDD

(#2) anulu


anulu
félisten

az én szememben már elég népszerű ez a lap... bárcsak kapni lehetne! :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) jakobkacsa


jakobkacsa
senior tag

mar jatszottam... :DD
nagyon izgalmas, es elkepeszto hardverigenyt adnak meg :F

es ugyse nyerek semmiccse :( hüpp...

Dyslexia for cure found!

(#4) Notes


Notes
senior tag

Folyton átesik a karokon a golyó. Így elég nehéz. :)

Romanes eunt domus!

(#5) jakobkacsa válasza Notes (#4) üzenetére


jakobkacsa
senior tag

hehh, igen, az csak viccesebbe teszi a jatekot (illetve enelkul egyaltalan nem lenne vicces) :DDD

Dyslexia for cure found!

(#6) Alvin_ti4200 válasza anulu (#2) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ááá, éppen be akartam írni, hogy hol van ilyenkor Anulu:D

(#7) Oriens


Oriens
tag

Egész jóra sikerült a flipper, kár, hogy nem igazán működik játék teljesítése után a regisztráció (vagy csak nekem nem?).

(#8) anulu válasza Alvin_ti4200 (#6) üzenetére


anulu
félisten

Gigabyte hírekre gyorsan rárepülök :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Ha nyertem szólok! ;];)

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#10) anulu válasza Hun'reeth (#9) üzenetére


anulu
félisten

én is! :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11) Integra


Integra
titán

na ez lesz az én deszkám, jáccom gyorsan:)))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12) Integra


Integra
titán

submit-nél mi az a DIY user a végén??

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13) bolondember válasza Integra (#12) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szerintem Do It Yourself...
én az igent ikszeltem...
(gugli adta ezt a lehetőséget, GBT honlapján meg nincs semmi ilyesmi...)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14) Aloki


Aloki
tag

Vajon hányan vesznek majd részt egy ilyen sorsolásban?
Ha most nekiállok talán 1000-2000 accountot össze tudnék hozni jan. 11-ig
:DDD, kár hogy erkölcstelennek tartom...

(#15) Vikthor válasza Club (#1) üzenetére


Vikthor
nagyúr

kemény 5 fps volt ez a flipper bazze...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#16) anulu válasza Aloki (#14) üzenetére


anulu
félisten

részemről 1x játszottam, utána elküldtem az adatokat, amit kért, oszt' csók. mondjuk piszkosul tudnék egy ilyen SLI-s deszkának örülni... :U:B;)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#17) Wildmage válasza anulu (#16) üzenetére


Wildmage
senior tag

Dettó. Opera alatt meg mindennek a tetejébe b@szott működni. :(

(#18) fanatic


fanatic
aktív tag

A hardveres tűzfal az jó ötlet!

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

(#19) Aloki válasza anulu (#16) üzenetére


Aloki
tag

ahogy én is :)), de megelégszem a másikkal is..


[Szerkesztve]

(#20) anulu válasza Aloki (#19) üzenetére


anulu
félisten

nekem ha új alaplap, akkor SLI :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21) anulu válasza Wildmage (#17) üzenetére


anulu
félisten

nekem egy kicsit lassan töltötte le a flash animot, de tökéletesen ment, nem ugrált, és korrekten játszható volt (MyIE2)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22) Integra válasza anulu (#20) üzenetére


Integra
titán

szintén SLI:)
meg egy játék volt nekem is, ez így korrekt

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24) Esmein


Esmein
nagyúr

A gigabyte játékainak permanensen rossz az irányításuk és lassúak, igazán változtathatnának ezen.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#25) Scream007


Scream007
őstag

de király flipper, minek ide nfsu :C

nekem teccik.
elsőre sikerült megcsinálnom a 8 alkatrészt kicsit könnyü.

asus msi mié nem csinál ilyet???? :(((((

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#26) Wildmage


Wildmage
senior tag

Nagyon kretén volt, az aki kitalálta, hogy az irányítás 3 kurzorral van. Meg az is valami hihetetlen idegesítő, amikor balra fellövöd a golyót és minden alkalommal bemutatja az egész alaplapot ~10mp alatt....

(#27) Hackker


Hackker
csendes tag

E-connectben állítólag már kapható:


GIGABYTE GA-K8NXP-SLI
Retail 42880 (53600)



Bár kétlem,hogy van....:F:U

(#28) anulu válasza Hackker (#27) üzenetére


anulu
félisten

ha beírják, akkor valszeg kapható is. legalábbis eddig ez a tapasztalatom velük (nagyon remélem, hogy most sem kell csalódnom!)

ha ez igaz, és van, akkor szvsz szerdán vagy legkésőbb csütörtökön be fogok egy ilyet újítani. KELL!!!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#29) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

mi az a feher csati az egyik pciexpress16x egyik oldalan?

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#30) anulu válasza aDM|RaL^ (#29) üzenetére


anulu
félisten

abba kell azt a kártyád bedugni, amit az alaplaphoz adnak. ez szabályozza, h 1x16 vagy 2x8 PCI-E csati menjen, illetve ez kapcsolja be magát az SLI-t.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#31) fLeSs válasza anulu (#28) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Sztem az SLI-vel még várj egy kicsit. ;)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#32) ponti_ak válasza Aloki (#14) üzenetére


ponti_ak
addikt

Most kb 600-nál járok, de karácsonyig meglesz az 1500, ha kicsit rágyúrok.... ...legfeljebb nem alszom napi 4 órát, csak 2-t... ;] :DDD

(#33) anulu válasza fLeSs (#31) üzenetére


anulu
félisten

nagyon be vagyok zsongva miatta! ha igazak a hírek, van/volt nálad ASUS A8N SLI, és le is tesztelted, mert az jó. mint olyan embert kérdezlek, aki már látta élőben: megéri? igazándiból rohamtempóval látnom kéne, hogy neked mi a véleményed róla, mert e-connect-éknek az árlistájában br 53ért van GB SLI-s lap, és nagyon vágyódok utána, s ha minden igaz, szerdán jön pénzem.

a mostani mobo/CPU/VGA triumvirátust cserélném SLI-s deszka/3000+/2x6600GT SLI-re

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#34) Barton válasza anulu (#33) üzenetére


Barton
senior tag

fLeSsnek igaza van. Miért is ?: Bővebben: link

:C

[Szerkesztve]

(#35) anulu válasza Barton (#34) üzenetére


anulu
félisten

nem műxik a link :( (no thread specified)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#36) Scream007


Scream007
őstag

Bővebben: link

:C:C

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#37) aDM|RaL^ válasza anulu (#30) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

ahaaam, köszi.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#38) anulu válasza Scream007 (#36) üzenetére


anulu
félisten

jól elvoltál vele egy darabig :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#39) Barton válasza anulu (#35) üzenetére


Barton
senior tag

(#40) fLeSs válasza anulu (#33) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Én azt mondom, hogy ne vegyél SLI-t, de most fejezem be a cikket, szal majd abból kiderül, hogy miért.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#41) fLeSs válasza Barton (#34) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Speciel nem erre gondoltam.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#42) anulu válasza Barton (#39) üzenetére


anulu
félisten

ez pont olyan, mint az Gigabyte 915-ös lap, amiből SLI-set fabrikáltak. 2xPCI-E kevés neki. egy SLI-s lap eredménye érdekelne. :U

azért köszi :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#43) anulu válasza fLeSs (#40) üzenetére


anulu
félisten

k, de látnom kéne az eredményeket... :U mikor publikálódik? az SLI-re való bekattanás fázisában vagyok, úgyhogy a ''nagyon nem gyorsabb semmivel'' állítana kb csak le...

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#44) Scream007 válasza anulu (#38) üzenetére


Scream007
őstag

2 laszti 250e, és a 3. jött be nagyon.
szerintem nagyon atom :C
1 kis help:
a jobb oldali 4 sata nem tom minha átgurul akkro asszem multiplier 2x.
vagy ha nem is akkor si legalább 120-150et kapsz.

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#45) fLeSs válasza anulu (#43) üzenetére


fLeSs
nagyúr

1 héten belül.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#46) anulu válasza fLeSs (#45) üzenetére


anulu
félisten

hmmm, lehet h utólag a fejem verem majd a falba, de ha lesz pénzem, megnézem mit lehet kihozni egy ilyenből 2x6600GT mellett.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#47) _az


_az
senior tag

jó kis flipper, már rég nem játszottam ilyen játékkal :) bár hamar meguntam, mert mindíg az sli-be ment oszt ott fél perc várakozás :D

az

(#48) _az


_az
senior tag

hát a kutya mindenit, megnéztem az e-connectet és csak ott a lap! aszongyák 1 nap alatt szállítják!!! ráadásul netto 42 már szinte aprópénz ahhoz képest, amit az intel lapokért kértek újonnan(60-70?)... szal tök zsír!!! :D ráadásul csípem a csigabájtot :)

az

(#49) anulu válasza _az (#48) üzenetére


anulu
félisten

részemről GB függő vagyok alaplapok terén :D 42e nettó tényleg nem rossz érte! asszem holnapután ha megjön pénzem (ha...:U) rá fogok zuhanni. mert (hogy téged idézzelek: ) KELL! ;)

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#50) _az válasza anulu (#49) üzenetére


_az
senior tag

iiiiiigggggeeeeeeeennnn!!!!! akarommmm!!!! :D

az

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.