Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zfarkas


zfarkas
senior tag

Hogyé' adják?

Raw Dark Pure

(#2) twollah


twollah
nagyúr

Igzis lenne ha a kartya az AGP porton keresztul kommunikalna visszafele is a rendszermemoriaval.
Az egyszeru (ab)user meg a hajat tepne, hogy miert ilyen lassu az uj VGAja.

(#3) gézu válasza zfarkas (#1) üzenetére


gézu
őstag

Bővebben: link

Ehun van é egy pci-os,gondolom az agp-s is ekörül lészen...

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#4) twollah válasza gézu (#3) üzenetére


twollah
nagyúr

Vagy nem...

(#5) gézu válasza twollah (#4) üzenetére


gézu
őstag

Ha tudod,akkor segíthetsz kitalálni...

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#6) boba6


boba6
aktív tag

Club-3D GeForce 6200, 128MB DDR, DVI, TV-Out, AGP (CGN-628TVD)
sógoréknál 109euro

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#7) gézu válasza boba6 (#6) üzenetére


gézu
őstag

Ez 26700+tréfa.Akkor inkább egy sima 6600-os...

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#8) Yutani válasza twollah (#4) üzenetére


Yutani
nagyúr

Magasabb áron nem nagyon van értelme megvenni.

Egyébként ahogy az Xbit tesztjét elnézem (Bővebben: link), a PCI-E GF6200 mindenhol a Radeon 9600PRO és XT között teljesített, egy helyen nagyon gyenge (bár ez elég nagy gáz): Half Life 2 alatt. Remélem, ez csak drivergond volt...
Ja, és mindezt 300/550 frekvencián. Ha lehet még húzni pl. 400/600-ra, akkor viszont elég jó vételnek ígérkezik. Persze csak akkor, ha br. 30e alatt marad az ára, és valami gyengébb kártya tulajdonosai vagyunk.

#tarcsad

(#9) Padree


Padree
senior tag

A Palit címe: www.palit.com.tw - írjátok be a linkbe, nekeljen keresgélni, kösz.

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#10) DrTraktor


DrTraktor
csendes tag

Hali!Szerintetek egy MSI FX5900XT VTD mennyit ér meg?Gyorsabb mintegy 6200-as?

ADVENT_7555GX/c2q-q9000/4Gb_DDR2-800/radeon_4850_512_Mb_DDR3/320Gb_WD

(#11) Scream007


Scream007
őstag

2db pci-Xes 6200as 256rammal, mindkettőbe megy a 8 pipa, és ezeket sli-be.
na ez a best vétel most, nem kis szerencse kell hozzá, de ha bejön, akkor nagyon jol jár az illető.:C

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#12) faster válasza Scream007 (#11) üzenetére


faster
nagyúr

6200-n nincs SLI

És nincs pci-X-es, max. PCI-Express létezik, és abból is csak az NV43 moddolható, de az majdnem ugyanannyiba kerül, mint a sima 6600. Szóval messze van az a best buytól.

Egyébként ez a palit változat NV43 vagy NV44 ?

[Szerkesztve]

(#13) Scream007 válasza DrTraktor (#10) üzenetére


Scream007
őstag

gyorsabb mint a 6200 szerintem,.

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#14) Scream007 válasza faster (#12) üzenetére


Scream007
őstag

akkor tudod mit kívánok most nekik :C
tövig.:DDD

[Szerkesztve]

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#15) anulu válasza faster (#12) üzenetére


anulu
félisten

''És nincs pci-X-es, max. PCI-Express létezik''

köszi, h beírtad helyettem :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#16) anulu válasza DrTraktor (#10) üzenetére


anulu
félisten

gyorsabb mindenben, nagyon nem éri meg lecserélni 6200-ra.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#17) Comm


Comm
senior tag

Mondjuk megéri megvenni mivel a hírből kiderül hogy az AGP-s a régi NV43-as magot tartalmazza ami eredetileg 8pipás és le van benne tiltva a +4.Ha sikerrel járunk akkor lesz egy 6600-unk. :C

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#18) anulu válasza Comm (#17) üzenetére


anulu
félisten

...+ némi tuning és 6600GT környékén vagyunk :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19) Comm válasza anulu (#18) üzenetére


Comm
senior tag

Az mondjuk kérdéses a memória miatt(ddr1-ddr3)

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#20) anulu válasza Comm (#19) üzenetére


anulu
félisten

az igaz, de akkor is szép eredményeket lehet kicsikarni belőle :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21) Comm válasza anulu (#20) üzenetére


Comm
senior tag

Ámen és akkor a leendő 9700-est lecserélem egy ilyenre(anno nvidia fan voltam :)

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#22) RECSKA


RECSKA
veterán

ez a palit NV43-as, tehát valószínű, hogy moddolható, ha nem, ÍJ. De ha igen, és húzható, akkor jó vétel biz isten....

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#23) Yutani válasza Comm (#17) üzenetére


Yutani
nagyúr

Akkor viszont, ha csak TSOP rammal lesz szerelve (ami nagyon valószínű), nagyon rápippantasz, mert azt ám húzhatod... :DDD

#tarcsad

(#24) RECSKA válasza Yutani (#23) üzenetére


RECSKA
veterán

a 650MHz már kész csodának számít olyan ramoktól...

Bár G4-en is csak 598-ig bírtunk elmenni és ez is csak 10-ből 1-en.. :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#25) Yutani válasza RECSKA (#24) üzenetére


Yutani
nagyúr

Hát ez az. Erről beszélek.

#tarcsad

(#26) RECSKA válasza Yutani (#25) üzenetére


RECSKA
veterán

;]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#27) rudi


rudi
nagyúr

Ezeket a kártyákat a gyenge RAM eszi meg. Szerintem idővel jóval olcsóbbak is lesznek majd. Egyelőre - ahogyan többen is írták - nem éri meg az árát mert a sima 6600-tól alig olcsóbb. Szerintem az AGP-s nem egy jó húzás, inkább valami használt 9700/9800-as.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#28) he7edik.


he7edik.
addikt

Nem akarok bele szólni de naon gyenge ez a kártya.
Egy-két játék tesztet láttam amiben még ATI X300 is megverte. 6600-os szériához képest naon gyenge szerintem, nem éri meg.

Égő szöveg a flém vázon

(#29) User64476


User64476
őstag

Ebben már benne van az a sok plusz szlgáltatás, ami a 6xxx sorozat része nem? A hardveres videó visszajátszás gyorsítása, stb. Én azon az elven dolgozom, hogy eladtam egy XFX ti4200-t a hónapban 20ért, és megvettem a legolcsóbb inno ti4200t, amit találtam. A maradék pénzt elraktam (10e), és amikor eljön az ideje, beszerzek egy ilyen, vagy efféle kártyát. A tinél sokkal gyorsabb lesz, dx9-es lesz, hardveres plusz szolgáltatásokkal, és még az ára is elég kedvezőnek mondható.

Rádaásul a hardverpiacon ahogy elnézem gyakorlatilag a videócuccok a leggyorsabban amortizálódó kártyák. A múlt hónapban döbbentem rá, hogy nem érdemes low-end-nél jobbat venni, mert nem kell fél/egy év, és az árának negyedét sem éri, mintha vödörből önteném a pénzt a kukába. Úgy gondolom, hogy inkább begyűjtöm most a doom3-at, és játszok vele egy-két év múlva vígan egy lowend kártyán, mint csak azért ''kidobni'' a pénzt, hogy _azonnal_ játszhassak vele.

A ''régi'', egy-két éves játékok közül is csak mostanában fedezek fel magamnak néhány igen érdekes darabot, arról nem is beszélve, hogy egy nagy CS partit eddig nem sok minden tudott nálam überelni, pedig az még tán dx7es. Nem a csillivilli a leglényegesebb, hanem a hangulat, játszhatóság.

A másik lehetőség, hogy szinte napról napra veszem meg a legújabban megjelenő csúcskártyát, és addig adok túl rajta, míg áránál van. Ez azonban havi szinten is soktízezres befektetés, ennyit nekem nem ér, ráadásul lehet, hogy összesítve így sem kisebb bukta, mintha évente kéne egy 40-50ezres tételt kicsengetnem.

(#30) Armagedown


Armagedown
őstag

Sajnos annak idején sajnáltam rá a pénzt, pedig milyen jó lett volna az fx 5500at lecserélni

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.