Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lars


Lars
őstag

Most már csak normális firmware-eket kellene csinálni az LG-nek.
Már amióta megvan, azóta senvedek a 4120b-mmel, mert egyszerűen utálja a Ritek g05-ös lemezeket. (tehát a kapható lemezek felét majdnem )

(#2) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Miert eddig bornyu vot???
Csak nem tc-bol kellet inditani a joszagot...
Inkabb tenyleg ertelems munkaval is foglalkozhatnank a programozok...

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3) fanatic válasza neduddki (#2) üzenetére


fanatic
aktív tag

Ha nem is volt annyira bonyolult, akkor is jó kezdeményezés!
Hány USERt ismersz, aki frissítgeti a DVD íróját?

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

(#4) ntoth0


ntoth0
csendes tag

Nekem is lg 4120B van, de meg egy ritek lemezzel (massal sem) volt gondja sose. Pedig mar egy parat megirtam. Szerintem hibas az egyseged. Egyebkent ezt a kis firmware auto update cuccot honnan lehet letolteni?

(#5) Peet


Peet
senior tag

Én is teljesen megvagyok elégedve a 4160-as írómmal, igaz a multkor valamiért elrontott 3 lemezt. :((( ....de szerintem akkor sem az íróval volt gond.

Igaza van az előttem hozzászólónak, hiányzik a cikkből a link!

Ha pedig a cikk írója úgy gondolta, lelehet szedni az LG oldaláról akkor a firmware-eket is lelehet, és akkor minek ez az egész?

Na jó, elsőként értesülök, ha kijön egy új!

Viszont, az emberek többsége teljesen jogosan csak akkor keres a gépéhez új firmware-t ha valami nem stimmel vele. Persze vannak megszálottak is, akik mindig mindenből a legújabbat akarják maguknak (többek között Én is). ;)


[Szerkesztve]

(#6) Lars válasza ntoth0 (#4) üzenetére


Lars
őstag

Verbatimot, Fujit, TDK-t megírja. Csak a Ritek g05-öst nem. (egészen pontosan a ridata 8x-es lemezt nem ) Nem vagyok egyedül a problémával, már pár topic van a fórumban ha utánna olvasol. Kipróbáltam az összes létező firmware-t és egyikkel sem ment. Volt olyan, amivel el sem olvasta a lemezeket !

(#7) neduddki válasza fanatic (#3) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Az osszes aki a kornyeken van, addig veremafejuket mig megcsinajjak:- )))
de ha igazi userrol beszelunk akkor meg akkikekl kapcsolatba vagyok azoknak megcsinalom

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8) Lars válasza Peet (#5) üzenetére


Lars
őstag

Azok már jók, csak a 4120-al van baj.
Van egy 4082b-m is és azzal nekem sincs gondom, azzal írtam meg a ridata lemezeket.
Valahogy a 4120-nem sikerült olyan jól.

(#9) Lars válasza neduddki (#2) üzenetére


Lars
őstag

Az LG-nél volt a legegyszerűbb a frissítés talán :D
letöltöd az exe-filet, elindítod, megnézi milyen meghajtó, rányomsz a flash-re, és kész.
Ja még egy reboot. :D

(#10) Renwick válasza ntoth0 (#4) üzenetére


Renwick
őstag

Beletettem a letöltési linket a hírbe.

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#11) neduddki válasza Lars (#9) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Plex se vot veszejesebb, es csinatam nec-et meg pio-t is de be kell vajjam nem emlexem:- ((((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#12) twollah


twollah
nagyúr

Paraztam rendesen amikor online frissitettem a firmwaret, de mukodik a dolog.

(#13) twollah


twollah
nagyúr

Lehet, hogy hulyeseget irok, de mintha az IDEbusz is gyorsult volna frissitestol?

(#14) THomas007


THomas007
senior tag

Sziasztok!
Azt szerettemn volna kérdezni,hogy a Lg 4082B tud dualos lemezt irni?
Üdv:THomas007

(#15) Flashy válasza THomas007 (#14) üzenetére


Flashy
veterán

kérdezhetted volna megfelelőbb helyen is. először érdemes az LG weboldalt megnézni, aztán meg a ph fórum keresőjébe beírni hogy 4082 és jön pl hogy Bővebben: link

(#16) Nimda


Nimda
addikt

Lehet én vagyok lúzer,de hogy müxik a link?
Egy jsp filét akar letölteni...ezzel mit kell csinálni?

(#17) Nimda válasza Nimda (#16) üzenetére


Nimda
addikt

UP!

(#18) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Lehet. hogy jó a kezdeményezés. De honnan fogja tudni az LG, hogy kinek küldje az e-mail-t? Onnan, hogy megadja neki a lelkes vásárló....
Egyből lesz néhány marketing célokra is használható címe.

Ne úgy legyen, de felébredt bennem a kisördög...... ;]

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#19) Waterman válasza misimagaki (#18) üzenetére


Waterman
aktív tag

Milyen e-mail?Te valamit nem olvastál át rendesen.
Nem tévesztetted el a topicot?
Inkább hagyjad aludni az ördögöd!:Y

(#20) misimagaki válasza Waterman (#19) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Rendben. Nincs e-mail, de valami ott lesz az ember gépén, és figyel, és figyel, és figyel....

Rendben, hagyom aludni az ördögöt... ;]

[Szerkesztve]

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#21) Waterman válasza misimagaki (#20) üzenetére


Waterman
aktív tag

WinXp-ben hány dolog figyel?Egyel több vagy kevesebb,teljesen mindegy.
Amugy föltettem,majd néhány napmulva levettem ezt a progit a gépről.Hiába állítottam be,hogy szombatonként x órakor csekkoljon,mászkált ez a neten ugy félóránként-óránként,amikor jónak látta,mindegy volt neki milyen nap van.4160-hoz kb 8 hónap alatt volt 3 firmware frissítés,fölösleges keresni naponta többször ujat.Ha eszembe jut majd én lecsekkolom,hogy adtak e ki ujat.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.