Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fanatic


fanatic
aktív tag

Elég lesz már a sok bejelentésből... gyártani kéne már őket!

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

(#2) Dassler


Dassler
őstag

Meglepő bejentés :D A következő két hétben nagyjából minden 2. hír lehetne az, hogy x, y meg z és zs is bejelentette az új íróját. Még jó, hogy eddig nem vettem DVD-írót :) Nekem speciell jobban teccik a korongok teteje így, mint mondjuk színes matricával. valahogy jobban megy a képzeletvilágomhoz. Persze ízlések és pofonok.

[Szerkesztve]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#3) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Még jó, hogy megálltam és nem vettem DVD írót eddig. :DDD Igazából ki se használtam volna. Persze ha még várok kijönnek a HD-DVD (esetleg Bluray) szabványt is támogatók....;] és így tovább....

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#4) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Húú de jó. Tekintve hogy a Benq és a Philips DVD írók tulajdonképpen megegyeznek, rendkívül meglepő hír a Philips után Benq márkanéven is kijött a cucc... :U

Aki hülye, haljon meg!

(#5) Jim Tonic válasza L3zl13 (#4) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ezt szépen leírtad helyettem. :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#6) duracell89


duracell89
senior tag

mondtam en... :D

(#7) polika


polika
senior tag

lehet valahol itt mo-n olyan nyersanyagot kapni amire lehet így lightscribeolni? és ha igen akkor mibe kerül?

köfi

(#8) erdoke válasza Dassler (#2) üzenetére


erdoke
titán

Nem fogja mindenki bejelenteni, csak aki liszenszelte a technológiát. Mivel a Philips ilyen (talán segített is a HP-nak, valószínűleg jutányosan kapta), ezért nyilván a társának (BenQ) továbbadja a lehetőséget.

A legjobb aláírás a héten

(#9) Legolas


Legolas
senior tag

Ezzel bármilyen lemezt lehet feliratozni, vagy spéci lemez lesz hozzá?

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#10) L3zl13 válasza Legolas (#9) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Spéci

Aki hülye, haljon meg!

(#11) csudri válasza L3zl13 (#10) üzenetére


csudri
őstag

De sz@r! :(

(#12) L3zl13 válasza csudri (#11) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Attól függ, hogy az ilyen lemezek drágábbak lesznek-e. Ha nem, és kaphatóak lesznek, akkor elmegy szerintem.

Aki hülye, haljon meg!

(#13) Jim Tonic válasza L3zl13 (#12) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Valamivel biztosan drágább lesz, de nekem pl. annyira tetszik, hogy rászánnám. Persze attól függ, mit ír az ember.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#14) Dassler válasza erdoke (#8) üzenetére


Dassler
őstag

Azért sztem a nagyobbak közül biztos lesz 1-2, aki ki fogja dobni a sajátját.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#15) Esmein


Esmein
nagyúr

mi ez a lightscribe?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#16) Hequila


Hequila
őstag

Jól értem a dolgot?

Megfogom a korongot, beteszem fordítva (fejjel lefelé) az íróba, megnyitom a pént-et, rajzolok valamit, és az író ráégeti a lemez tetejére, utána megfordítom a korongot, és ráírom az adatot?

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#17) csudri válasza Hequila (#16) üzenetére


csudri
őstag

Így ahogy mondod!

(#18) #90996736 válasza Esmein (#15) üzenetére


#90996736
törölt tag

Bővebben: link

A Hewlett-Packard által kifejlesztett eljárás lényege, hogy az optikai meghajtó lézerét használja arra, hogy feliratokat, sőt képeket égessen a lemez elülső oldalára. A hagyományos feliratozással, illetve címkézéssel szemben nemcsak az esztétikum szól a LightScribe mellett, hanem az is, hogy kíméletes az adathordozó réteghez, ami bizonyos festékekről nem mondható el, és a felragasztható matricák is jelentősen csökkenthetik a korongok élettartamát.

vagy lásd az előző hsz-t :)

(#19) Thunder78


Thunder78
senior tag

Lehet is már kapni Mo-n? Egyáltalán mibe kerül egy ilyen lemez?

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.