Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) erdoke


erdoke
titán

RIP
Remélem, a következő generációs írók már készen vannak, utána meg nem veszek BenQ-t. Lite-On-t birtokolni sose vágytam.

A legjobb aláírás a héten

(#2) L3zl13 válasza erdoke (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Mielőtt at Benq kijött pár jól sikerült íróval gondolom arra se vágytál nagyon. :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#3) PetX


PetX
aktív tag

''mindemellett várható 27 százalékos piaci részesedésével a világ második legnagyobb optikai adattároló megoldásokat szállító vállalatává válhat.''

kérdés: Ki a világ 1. ? (Én nem tudom)

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#4) Male válasza PetX (#3) üzenetére


Male
nagyúr

Ez jutott nekem is az eszembe... talán a Pioneer? Vagy valami számunkra teljesen ismeretlen (csak más neveken árult)?

(#5) Trak válasza PetX (#3) üzenetére


Trak
addikt

Valószínűleg a HLDS.
Hitachi - LG

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#6) Egon válasza L3zl13 (#2) üzenetére


Egon
nagyúr

Ott a pont... ;) Vhogy én sem vágytam sosem erre a márkára - aztán meg úgy tűnik perpill. jó vétel...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#7) PetX


PetX
aktív tag

Tényleg nem tudom ki lehet az első, amúgy én a NEC-re tippeltem volna, de ha van valami guru aki pontosan tudja akkor az is válaszolhat.

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#8) Egon válasza PetX (#7) üzenetére


Egon
nagyúr

Valszeg Trak-nak van igaza: baromi sok márkás (OEM) gépben van LG ODD (pl. a régebbi Compaq céges gépeinkben konzekvensen LG meghajtók voltak).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#9) Male válasza PetX (#7) üzenetére


Male
nagyúr

NEC + Sony egybesültek ODD téren, és a gyártást nagyrészt kiadták (vagy fogják csak?) a Lite-On-nak... (remélem a tervezést nem :) )

(#10) neduddki válasza Egon (#8) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ha cpq-ban lg van az mar jo... sajna eddgi nekem leginkabb abbol a sz.r lite-on-bol jutott:- ((( de errol mar sirtam eleget:- ((((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#11) Egon válasza neduddki (#10) üzenetére


Egon
nagyúr

Most hogy mondod, tényleg, találkoztam olyannal is... :R

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#12) Trak válasza Egon (#8) üzenetére


Trak
addikt

IBM gépekben is sok LG-Hitachi drive fordul elő.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#13) zotyesz66 válasza neduddki (#10) üzenetére


zotyesz66
őstag

El vagytok ti tévedve a LiteOn cuccokkal kapcsolatban! Még mindig a lecsapódó elejű CD-ROM-ok bűvöletében éltek? Én 4 éve vettem az első LiteOn CD írómat, még mindig hibátlanul megy unokatesóm gépében, az összes DVD-ROM-om Lite-On, egy sem pusztult el eddig, még semmi baja a 2 éves DVD írómnak és csak azért vettem Plextor 740 (Benq 1640) írót, mert nem lehetett itthon semmilyen LiteOn-t kapni. De azóta bepótoltam: LiteOn SHW-16H5S Dual Layer Light Scribe.
Való igaz, hogy nem jeleskedtek az utóbbi időben a dvd íróikkal (írásminőség), de ezek az újak már ütnek.
Amúgy a régi Compaq asztali gépekben főleg Samsungok voltak, azok tényleg nem valami jók.

(#14) Gismo


Gismo
addikt

Milyen érdekes, hogy haveri körömben soha semmi baj nemvolt a Lite-On belű Sony-kkal! Sokkal több volt a gond az LG-kkel és Samukkal!
Én totálisan megbízom a Lite-On-ban és a Benq-ben is! Sőőt csak ezeket vennék!
És csatlakozom az előttem szólóhoz...

(#15) Gismo válasza zotyesz66 (#13) üzenetére


Gismo
addikt

Honnan szerezted be a Lite-On cuccokat?

(#16) zotyesz66 válasza Gismo (#15) üzenetére


zotyesz66
őstag

Az SOHD 167T az egy átflashelt Sony DVD, itthon vettem egy webáruházban valami 4500 Ft-ért. Az első DVD íróm egy LDW 401 külföldről származik, átflasheltem LDW 811-nek, hogy tudjak minuszt is írni. Az SHW-16H5S-tmeg az Extreme Digitalban vettem 2 hete, 11.640-ért.
A korábbi cuccokat (LTD-163, LTR-32123S) meg az azóta megszűnt Napfény forgalmazta.
2 db LTD-163-at adtam el kb 1 hónapja, 2-3 évesek voltak, nem reklamáltak miattuk.

(#17) neduddki válasza zotyesz66 (#13) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Hogyne perszeaz a 60-70 cpq/hpq mind kivalo joszaggal gyutt annyira hogy azota mindegyik amejjiket aktibvan hasznaltak kicserelodott /tobbnyire/ lg/re:- )))
[link] meg csk enbyyit es ma csak aszt ken mekkerdezni hogy legujabban mar liteon/e vagy meg mindig 4166???
amugy meg inkabb a sony a flesselt, de hat errol is sokszo volt, mindezek ellenre ezekkel is ug vagyok mint a filipsekkel, hasznajjamas en meg egyszer nem akaroksszivi: -((((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#18) zotyesz66 válasza neduddki (#17) üzenetére


zotyesz66
őstag

Pontosan melyik típusú drive-ról beszélsz, milyenek voltak ezekben a gépekben?
A 4-5 éves compaq-okban jóformán az összesben samu volt, az IBM használt LG-t, és a Dell LiteOn-t, de lehet, hogy a HP-kben is az volt.

(#19) neduddki válasza zotyesz66 (#18) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a cpq/hpq skalabol a 200 kozbesz lattika gyak az osszes tipus az elmult kb4evebn majd ha lesz idom akkkor megkeresem /edigg meg varja turelemmel:- )))/\

udv

neduddki

p.s. amugy azt mondani hogy mejjikben mi volt kicst eros, mert pl. ket egyforma egyszerre szalitott d312/d330/???/ kozul az egyik lite on volt a masik meg lg, aszt rakjlak bele ami hirtelen van beszerzesen:- (((

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#20) erdoke válasza L3zl13 (#2) üzenetére


erdoke
titán

A Philips vezérlős íróik nem voltak rosszak, igaz a 1620-ig nem nagyon volt érdemes -R lemezt írni velük. :)

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.