Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LordX


LordX
veterán

Ha egy Pioneer darabra épül, hogyan támogat mindenféle hangzatos technológiákat? Valójában fogták a Pio fícsöreit, és átnevezték őket?

(#2) Renwick válasza LordX (#1) üzenetére


Renwick
őstag

Így van. Brand marketing felsőfokon... ;)

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#3) erdoke


erdoke
titán

A Pioneer íróit ismerve az egyszer írható egyrétegű lemezek olvasási sebessége nem 16X, hanem 12,5X.

A legjobb aláírás a héten

(#4) Renwick válasza erdoke (#3) üzenetére


Renwick
őstag

Igen, én is néztem ezt, végülis talán télleg jobb, ha nem az Asus specifikációs táblázatára hagyatkozunk, átjavítom az érintett részt...

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#5) Male válasza Renwick (#2) üzenetére


Male
nagyúr

A FelxtraSpeed és hasonlók végülis lehetnek részben ASUS dolgok, mert a firmware azért ASUS (talán :) ). Nade a DDSS2 most vagy bentvan minden íróban amit ők vásárolnak, vagy nem értem hogy kerül bele... az nem csak a Pioneertől vásárolt meghajtóikban van (elvileg).

(#6) erdoke válasza Male (#5) üzenetére


erdoke
titán

A FW-t is a Pioneer csinálja, csak az író azonosítójában szokott eltérni a megfelelő Pioneer író FW-étől.

A legjobb aláírás a héten

(#7) Male válasza erdoke (#6) üzenetére


Male
nagyúr

Aha... még jó hogy odaraktam zárójelbe a ''talán''-t :)

A DDSSII-re tudsz valamit mondani? (vagy az minden normális meghajtóban amúgy is benne van, csak nem reklámozzák?)

(#8) erdoke válasza Male (#7) üzenetére


erdoke
titán

Valami hasonló minden meghajtóban van, viszont konkrétan ez a Pioneer alapú Asus írókban sincs benne. Szerintük ugyanis ez ''Asus patented''. :D [link]

A legjobb aláírás a héten

(#9) Male válasza erdoke (#8) üzenetére


Male
nagyúr

Köszi.

Hehe, ugyanakkor ráírják az ASUS feliratú Pioneerra is... nem semmi :).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.