Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kriza


Kriza
őstag

Mi lesz majd 20 év múlva...? Nézd meg a Terminátor 3-at. :DDD

Szánalmas, hogy már nem csak számítógép vírus létezik, hanem mobiltelefon vírus is. Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy 20 év múlva pl. az intelligens hűtőgép is lehet-e majd vírusos, meg esetleg a kocsi fedélzeti számítógépe (volt már ilyen hír). Végül is kell a piac a víruskereső szoftvereknek is.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#2) L3zl13 válasza Kriza (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

''Szánalmas, hogy már nem csak számítógép vírus létezik, hanem mobiltelefon vírus is.''

Ebben semmi meglepő nincs. Tekintve, hogy a modern mobilok kis számítógépek, komplett OS-sel.
Ahogy a technológia halad előre, lesznek itt még TV, hűtőgép és főként autó vírusok is.

Aki hülye, haljon meg!

(#3) Kriza válasza L3zl13 (#2) üzenetére


Kriza
őstag

Jó lesz mindegyikre víruskereső szoftvert venni, meg főleg frissítgetni azokat... Vagy ha vírust kap a hűtőd, megromlik benne a tej. :)

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#5) sirály12 válasza Kriza (#1) üzenetére


sirály12
őstag

Az semmi, de mi lesz, ha a fogkeféd, fésűd, vagy a borotvád kap vírust. Na az lesz az igazi szívás. :DDD :DDD :DDD

Már látom is a hírkben: ''Ma több mint 10000 embert sebesített meg borotvája. A borotvák új vírusa emberekre támad'' :DDD :DDD :DDD

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#6) L3zl13 válasza Kalandor (#4) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Igen és is úgy tudom, US-ben 21 év a nagykorúság.

Aki hülye, haljon meg!

(#7) joghurt válasza Kalandor (#4) üzenetére


joghurt
addikt

Azon is fanyaloghatnátok, hogy nem a számítógépvírus 20 éves, hanem az első PC-s vírus. Ugyebár. (Mint ahogy azt a cikkben jól is írják, csak a címben és a lead-ben nem. Népszabadságban dettó.)

A tej élet, erő, egészség.

(#8) _seth_ válasza Kalandor (#4) üzenetére


_seth_
veterán

Sztem ez államonként változó mint pl a jogsi náluk van ahol 16 van ahol 21 kell, hogy legyél hozzá. (pár éve még mintha így lett volna)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#9) _seth_ válasza Kriza (#1) üzenetére


_seth_
veterán

Dél-Korea robot rendőröket fejleszt és alkalmazni is fogja azokat szal a T100-as ideje lassan valóban eljön :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#10) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Manapság már van inteligens mosópor, ha azt megtámadja egy vírus akkor biztos nem fogja kiszedni a foltot, és még össze is mossa a szineket :D
Egyébbként az autókban már több mint 10 éve van valamiféle számítógépes dolog, igaz ez mostanság már sokkal fejlettebb mint anno volt.Meg manapság már mindenhonnan elérhető lesz az internet , és igy még könnyebben terjedhetnek a vírusok

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#11) tjhooker464


tjhooker464
őstag

Olyan vírust miért nem fejleszt senki amitől monden jegy jó lesz az indexemben? :F

A születés nem más mint a halál torz mosolya

(#12) ^Bundi^


^Bundi^
senior tag

a szerkesztők is tuggyák, hogy 21 kell
ha figyelmesen olvassátok
Ha ember lenne, jövőre például már az Egyesült Államokban is fogyaszthatna alkoholt.

jövőre pedig már 21 lesz :)
nekem leginkább az a durva, hogy 20 év alatt 150K..előző 6 hónapban 40K..ebből lehet számolgatni a kicsit meredeken ívelő görbére, hogymi lesz 20év múlva..:S

Nos Omnes Una Manet

(#13) Goose-T válasza Kalandor (#4) üzenetére


Goose-T
veterán

jövőre például már az Egyesült Államokban is fogyaszthatna alkoholt

Én ezt olvastam a cím alatt. 1986 januári a vírus. Most 2006 van. Hol itt a logikai bukfenc? :D

Szerk.: megelőztek. :D

[Szerkesztve]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#15) Phix válasza Kalandor (#14) üzenetére


Phix
tag

Elfogadtuk a bocsánatkérést. :D

[ Jövő héten újabb érdekességekkel jelentkezünk a tudomány és a technika világából ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.