Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabó


gabó
tag

Valóban nem oly drága, plusz akinek kell a Név, az villoghat vele.

Nekem8

(#2) djtoomi


djtoomi
addikt

Ez tetszik!Lehet erre cserélek meg egy kóróra.Ez jó inditás.De itthon se legyen több mint 20-25k.Sztem megéri az árát.Csak igy tovább Fatal1ty

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#3) Remington


Remington
őstag

sztem nagyon jó ötlet pl. egy nagy lanosnak, az aspire x-qpackbe pont jó
viszont azt nem értem h miért nem tudnak olyan microATX lapot kiadni amin nem egy integrált videokártyás chipset van hanem mondjuk p965. erre a lapra úgyis felesleges mert aki fatal1ty-t vesz az úgyse az integráltat használja. sztem lenne igény ilyen lapokra

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#4) Face8814


Face8814
őstag

Nekem a Fatal1ty név a gamer alaplapokhoz kötődik, amikhez ennek a deszkának köze sincs. Kicsit olyan elkurvulás szaga van a dolognak. :U
Adjunk el mindent Wendel nevével, de ezálltal elvész az exkluzívitása is a dolognak! Szerintem! :U

[Szerkesztve]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#5) Szlovi


Szlovi
aktív tag

Abiték nagyon zsír deszkát hoztak össze 100 dolcsiért :C ! Sztem pár hét múlva megjelenik itthon is.

(#6) macilaci78 válasza Face8814 (#4) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Valahogy megfizethető árszintre kell hozni az exkluzív nevet! :DDD

négy Serial ATA II vagy két Ultra-ATA tárolóegységet kezel Ezek szerint vegyesen nem megy? Mondjuk SATA vinyó, ATA ODD? :F :DDD

Kifejezetten tetszik, jó lap, kellemesen használható és ebben a méretben nem drága. Szvsz név ide, vagy oda, jó áron adják. Amire egy gépet én használnék, arra ez teljesen meg is felelne, nehogy a következő asztali gépemben ilyen lap legyen! Kicsi, pici gép egy TFT-vel... :) El is mentem a cikk linkjét! :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7) spirit007


spirit007
senior tag

fatálvantilóukoszt :DDD :DDD :DDD

(#8) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Végre egy jó ''kis'' deszka. :)
HTPC-hez szinte tökéletes.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#9) Tanya-


Tanya-
tag

Már várom a fatal1ty hamburgert ill. a fatal1ty barbiet karácsonyra ;]

(#10) dokar


dokar
addikt

miért lett divat betűk helyett számokat? sztem nagyon gagyi, hogy ''i'' helyett ''1'', ''e'' helyett ''3'',... és még sorolhatnám :U

extra - SEXRay

(#11) anaqer válasza dokar (#10) üzenetére


anaqer
veterán

''Lett divat''...? :DDD


Egyébként az abit honlapján szereplő kép két optikai SPDIF csatolót mutat - vajon még vagy már?

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#12) DeadMeat válasza dokar (#10) üzenetére


DeadMeat
veterán

mr nagyon regen igy irja a nevet.Asszem mielott elhiresult mint jatekos azelott is igy nevezte magat.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#13) D.Orion


D.Orion
veterán

Abiték nagyon zsír deszkát hoztak össze 100 dolcsiért ! Sztem pár hét múlva megjelenik itthon is.
<<Európában 100Euro lesz, szóval nem lesz ez olyan olcsó lap, de még így is nagyon megéri majd.

dokar: Ajánlom figyelmedbe a Leet írást v. ahogy mások mondják az 1337-et. Ez egy külön nyelv. Minden betűt számok ill. más különleges karakterek helyettesítenek. Nagyon szépen tetsző neveket lehet kihozni belőle. Egy jobb játékosnak alap, hogy 1337 van valahol a nevében.

(#14) sTERNI


sTERNI
senior tag

Végre egy felső kategóriás, mégis minimál lap. Végre azokra is gondoltak akiknek mindig akad fölös PCI-E slotjuk, nem használnak 8 db sata vinyót egyszerre és nem tudják, hogy mi az a RAID; csak játszani akarnak :)
Tetszik.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#15) Larry303 válasza sTERNI (#14) üzenetére


Larry303
addikt

Igaz erről a chipsetről túl sokat nem tudok, de sztem nem felsőkategóriás....azt is osztom a kollegával, hogy aki lanpartyra jár az vszeg jácccik is....mápedig aki ezt integrált vga val teszi az meg is érdemli azt...hacsak nem pokerezni jönnek össze az egybegyűltek...szal azon kívűl ho télleg jó áron kínálnak egy vszeg elég jó deszkát én is kicsit elkurvulás szagot érzek.....megkérdezném fatality urat, hogy mikor jácccott ő int vgaval.... :DDD
Persze nem őt terheli ez a dolog hanem a marketinges kolegákat, majd hülye lesz azt mondani a csávó ho kössz nem kérem ezt a pénzt, nem adom a nevem a laphoz....

[Szerkesztve]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#16) lazydog válasza Larry303 (#15) üzenetére


lazydog
addikt

Ki állított olyat, hogy integrált VGA-val akar jáccani a partin bárki is.
Az egy plusz fícsör, hogy ez is van rajta. Nem kötelező használni, de jól jöhet, ha egyszer HTPC-t csinálhatsz majd a lapból.
Hasonló ehhez az A64 S939 lapom, bár az csak DFI Infinity, mégis sz@rrá húzható benne a proci, és a RAM.

[Szerkesztve]

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#17) karmester


karmester
senior tag

Go Trabi, Go!.... bocs... akarom mondani: Go Abit, Go!!! :DDD

(akik nem tudnák: a ''Go Trabi, Go!'' egy német vígjátékfilm)

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#18) Trak válasza D.Orion (#13) üzenetére


Trak
addikt

''Egy jobb játékosnak alap, hogy 1337 van valahol a nevében.''

LOL, ettől igazán nagy játékos lesz valaki...:DDD

CS-ben is csak mosolygok amikor a nagy 13-15 éves játékguruk mutáló hangon a mikrofonba ordítva beszélnek egymáshoz és próbálják a 60%-ban leet írásból álló hülyénél hülyébb 5-20 karakteres neveket kiejteni ;)
Én valahogy betűkből álló névvel is le tudok lőni mindenkit ;]

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#19) Palika71


Palika71
őstag

A fatal1ty, és az integrált VGA hatalmas ellentmondás.
Persze, én nem vágom a reklám szakmát, de mióta Fiat Pandat is eladnak a Sumacher nevével, nem szabad meglepődni semmin, hiába is gondoljuk azt, hogy fatal1ty ezekkel a dolgokkal ''lejáratja'' magát. :(

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#20) karmester válasza Palika71 (#19) üzenetére


karmester
senior tag

Nem biztos, hogy ellentmondás van a név és az integrált VGA között. A Radeon X700 jelenleg talán a legizmosabb alaplapba integrált videókártya a piacon , kb. az ATI Radeon 9800/Pro szintjén mozog, ami már komoly teljesítmény. Így nem csak házimozizásra alkalmas a ketyere, hanem még jáCCani is. Már, aki jáCCik. Az én gépemben egy Ati Radeon 9600 non-Pro csücsül, ha most ilyen alaplapot vennék, startból 60%-al gyorsabb VGA karim lenne... :)

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#21) Male


Male
nagyúr

''Wendellel évek óta leszerződött Abit'' Hány éve írják azt a szerződést? ;]

(#22) D.Orion


D.Orion
veterán

Átolvasva a hírt valami szemetszúrt nekem. Mégpedig a chipszet.
X1250-es chipszet úgye az X700-ból származtatható és egy SB600-as déli hidat kapott még. Nah most ennek a chipszetnek az ''eredeti'' neve elvileg RS690. Legelőszőr X1250 néven adta volna ki az ATi, de miután AMD felvásárolta átnevezte RS690-re, de most visszanevezte X1250-re. Szóval értitek :)

A chipről részletes leírás ph!-n is olvasható: [link] Itt még úgy szerepel, mint ami AM2 tokozás alá készült. Ez a lap meg LGA775. Nem tudom, hogy mikor sikerült áttervezni a chippet LGA775 alá. :F

Abit link a lapról: [link]
AMD link a chipszetről: for Intel [link]

Remélem, hogy valaki aki lekövette ezt az RS690 meg X1250 chipszet mizériát azelmagyarázza nekem, hogy mi van. :U

(#23) D.Orion válasza Trak (#18) üzenetére


D.Orion
veterán

Nem azt mondtam, hogy attól lesz valaki pro, csak karaktert ad egy névnek ha jól van kitalálva. Álltalában a pro-k azok akik rendesen nicket találnak ki maguknak.

[Szerkesztve]

(#24) Palika71 válasza karmester (#20) üzenetére


Palika71
őstag

Így már legalább van valami (icic-pici) értelme. A leggyorsabb integrált VGA -a micro ATX -es alaplap.
Persze én játszom ezerrel, ezért vagyok ilyen szűk látókörű! :)
De ez a srác a vérbeli játékosok ''Istene''. Olyannal akrnak játszani, mint ő. Rengetegen azért veszik meg, mert úgy gondolják, hogy akkor közelebb kerülhetnek a bajnoki címhez. És ez így is lenne rendjén. Így is kezdődött anno. De elqrvult barátunk.
(engem spec nem érint, mert a mostani gépemben sincs semmi fatal1ty, aztán mégis elég jól muzsikál)
A Fiat -ból sem lesz Ferrari attól, hogy a Sumi ráfexik a gépháztetőre! :DD

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#25) Male válasza karmester (#20) üzenetére


Male
nagyúr

Az integrált X700 nincs a 9800Pro szintjén.... a normál X700Pro igen, de ez más ''kicsit'': egyrészt amennyire tudom a 8pipe helyett csak 4 van benne, és mem sávszéllel sincs úgy ellátva, mint a 256bites memvezérlős 9800Pro ;)

(#26) Ősember


Ősember
őstag

ennyi pénzért biztos nagyon jo :D

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#27) BITBOYS válasza Male (#25) üzenetére


BITBOYS
addikt

Így azért ez nem igaz. Az integrált x700-ban 8pipa van és igaz, hogy 128bit de a memória itt pl. 800MHz-en jár, míg a 9800pro-nál csak 400MHz-en. Elvileg tehát egy szint.

mobility x700 a példa. :)

[Szerkesztve]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#28) Sepiroth


Sepiroth
csendes tag

kövezzetek meg de nekem tetszik :D

a kedvenc toplistám http://toplista.megaoldal.hu

(#29) #96302336 válasza dokar (#10) üzenetére


#96302336
törölt tag

Akkor én mit szóljak? :DDD
Eladom a nevem, és szén gazdag leszek ;]

Ez az egész leetspeak nyelv, és írásmód tipikus net eredmény. Azeredet onnan van, hogy eleve nem figyelünk rendesen a gépelésre, és jönnek az elgépelt szavak, mint pl. a ''the'' helyett ''teh'' Ebből alakukt a szándékolt elgépelés, és ehhez jöttek a rövidítések. Ehhez a nyelvhez kötődik a legtöbbet használt hangulatszó a LoL. [link] jó kis magyarázat.[link]szótár :)

(#30) Ősember válasza sTERNI (#14) üzenetére


Ősember
őstag

nézz szét a piacon :)) elöször is ez nem felsö kategoriás lap másodszor meg kevés köritéssel rengeteg lapot kapni ;)

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#31) Vigneau válasza #96302336 (#29) üzenetére


Vigneau
félisten

Ne is mondd. Ha Rád kell hivatkoznom, mindig elő kell keresnem valamelyik Általad látogatott topikból korábbról és kimenteni a neved. Fejből nem megy a mai napig. Lehet, ha begőzölök, egyszer simán le ''szintetikezlek'' majd. :B :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#32) #96302336 válasza Sepiroth (#28) üzenetére


#96302336
törölt tag

Körberakjunk kövekkel, vagy randomra rád dobáljuk :DDD
Szerintem is jó alaplap. Egy vérbeli lanpartira hodozós gépben nem kell nagyobb alaplap, úgy is csak a lap+VGA+1db vinyó+DVD rom van. Esetleg jóféle hangkártya. Ezért ez belefér egy minitoronyba. Az már más kérdés, hogy a hűtés terén lesznek kompromisszumok, de ez is megoldható.
Bele kell dobni egy fatális VGA-t Egy szintén fatatlity hangkártyát, ugyanilyen egeret, és lehet vakítani

(#33) Gorneck válasza #96302336 (#29) üzenetére


Gorneck
titán

9Or|\|3Ck23!!! :DDD :D

Vigneau: Ezt jegyezd meg! :DDD

[Szerkesztve]

Gorneck#1239

(#34) DeadMeat válasza #96302336 (#29) üzenetére


DeadMeat
veterán

nem vagy eleg koczka hozza :DDDNem leszel gazdag ;)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#35) venember83


venember83
nagyúr

bazzeg, ez beteg: V3|\|3|\/|83R83 :C :W megjegyezni ilyen hulyeseget...

(#36) Vigneau válasza Gorneck (#33) üzenetére


Vigneau
félisten

A sima neved még oké, na de ez... :DDD
Akkor ezt kapd ki: \I19I\I3/\U. ;]

[Szerkesztve]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#37) Gorneck válasza Vigneau (#36) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD

Gorneck#1239

(#38) D.Orion


D.Orion
veterán

Szépen szét lett offolva a hír topikja... Gratulálok... De fogadjunk, hogy még senki nem nézte meg, hogy hogyan lett az RS690/X1250 AM2 alá szánt chipszetből LGA775-ös chip. No Comment fórumtársak...

(#39) róland válasza BITBOYS (#8) üzenetére


róland
veterán

Én is azt néztem, hogy pont HTPC-hez való alaplap. Csak a tv-tuner kell hozzá, akár Riser kártyával.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#40) BITBOYS válasza róland (#39) üzenetére


BITBOYS
addikt

Bizony!
Az a hdmi már előre mutat

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#41) Larry303 válasza róland (#39) üzenetére


Larry303
addikt

Jah hát épp ezaz..énis aztmondom, hogy ennyi pénzért jó kis lap csak azt nem értem ho miért nem klint ínszvúd széríz.....

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#42) Allien válasza Trak (#18) üzenetére


Allien
veterán

Ez a 1337 azért másképpen is hasznos ''lehet''. Pl. én ugye Alien nevet erőltetném több helyen is, de szinte esélytelen. Ez főleg multiplayer-s játékokban érződik, mint pl Battlefield sorozatm. Mire oda kerülök, hogy reggeljek, már az Alien név foglalt, ergo, valami számot szoktam hozzá írni. De, ha használom a 1337-t, akkor ugye nem kell szórakoznom még plussz számok kitalálásával!:DDD
pl Al13n, csak ebben szerepel a 13, ergo, nem szerencsés!.:DDD
De, 4l13|\| is olvashatattlan, talán 4li3n.;)


[Szerkesztve]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#43) Allien válasza Larry303 (#41) üzenetére


Allien
veterán

Mert akkor inkább Chuck Norris má! Ő mindent üt, nem? :F

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#44) #96302336 válasza Gorneck (#33) üzenetére


#96302336
törölt tag

5yI\I7h371c hogy tetszik?
5y{\}7h371< :DDD :DDD
És még ragzhatnám.



[Szerkesztve]

(#45) Gorneck válasza #96302336 (#44) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD

Gorneck#1239

(#46) #96302336 válasza Vigneau (#31) üzenetére


#96302336
törölt tag

Nyugodtan :) Már mást is őrületbe kergetett a nickem. :))

(#47) D.Orion válasza D.Orion (#22) üzenetére


D.Orion
veterán

Nah kockák! Erre valaki?
X1250-el AM2-es lap by ASUS: [link]
Ez meg X1250-el LGA775!
Várom az ötleteket!

(#48) #96302336 válasza D.Orion (#47) üzenetére


#96302336
törölt tag

Szerintem az LGA. egy jó kis kóróval megtámogatva (E4300 pl.) fincsi jószág lehet.

(#49) D.Orion válasza #96302336 (#48) üzenetére


D.Orion
veterán

Látom nem figyelsz, ezért leírom mégegyszer utóljára!
Egy és ugyanazon chipszetről van szó! X1250 van mind a kettő alaplapon! Az egyik alaplap AMD AM2 tokozású(ASUS), a másik pedig Intel LGA775(Abit). Nem tudom feltűnt-e eddigi pályafutásod során, de egy chipszet nem támogat általában két külön procigyártó processzorát! Ne kelljen senki kedvvért caps look-ot használnom, mert lassan tényleg mérges leszek!

(#50) Gorneck válasza D.Orion (#49) üzenetére


Gorneck
titán

Kisebb módosításokkal mé ne? Pl. NV.

[Szerkesztve]

Gorneck#1239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.